Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 02.06.24 
Градове
   >> Плевен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Къде да не ходим.нови  
Авторпд (Нерегистриран)
Публикувано17.09.05 12:11



Предлагам тук да даваме мнения за кофти местата където прецакват клиентите. Напр. магазини, кръчми, таксита и все от тоя сорт. И ей, оживете малко тоя форум.



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: пд]  
АвторLubo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 22:17



Приветствам предложението.
Препоръка от мен - не ходете в "Бедрок" - над ресторант "Централ" - отвратителна кухня , лошо обслужване.Наскоро пробвах да вечерям там и след като сервитьорката ми препоръча свински карета ми донесе нещо подобно което отдалеч лъхаше на развалено.Естествено ги върнах без да ги опитам , но накрая бяха включени в сметката.



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: пд]  
Авторнeдoвoлeн (Нерегистриран)
Публикувано20.09.05 13:31



В Пещерата сервитьорите са сърдити на всички. Не стига това ами преди месец бяха пуснали на сд-то една песен която се въртя нон-стоп около един час. Може и повече но ние не издържахме и си тръгнахме.



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: пд]  
Автор FUNKY_MONKEY (psiho)
Публикувано22.09.05 20:52



a v djundjuriikata ima edna stra6no tupa prodava4ka
ba taq vednuj taka ma qdosa 4e q napsuvah
samo se murmori i uvikva klientite...

MONEY MAKE THE WORLD GO ROUND


Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: нeдoвoлeн]  
Автор EДEЛBAЙC/мъж/ ()
Публикувано24.09.05 09:59



Pri polojenie, 4e niamam liubimo zavedenie- 6te se naloji mnogo da pi6a!



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: пд]  
Автор ldleman (непознат )
Публикувано26.09.05 15:05



по-скоро трябва да се пише къде да отидем, това ще е по-трудно, предвид краткия списък с хубави места в Плевен



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: ldleman]  
Авторtja (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 14:02



na men naj- ne mi dopada meksikanskata 6apka v gradskata.Ujasno bavno obslujvane.Za 2 biri trjabva6e da 4akame polovin 4as.Poru4ahme coca cola, no donesoha Pepsi, bez na ni kajat 4e ne prodavat produkti na coca cola.Hodila sum tam njakolko puti i vinagi e taka.E, maj njama da ima pove4e



Тема Re: Къде да не ходим.нови [re: tja]  
Авторclient (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 18:29



Ne v Navesa. Predi mesets ni probutaha ne tova koeto porachahme, servityora beshe mnogo nagul izpokarahme se i kato mu kazah 4e nyama da stapya tam otgovora beshe "dreme mi na ......."



Тема Точно.....нови [re: ldleman]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.11.05 11:20



...това мислех да кажа и аз, но не смея да се обадя, че ще ме линчуват......

Там сме - 21.01.2006 LTU arena



Тема Lo6oнови [re: пд]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 19:14



pribiram se az v pleven i na vtoriq den gledam na centara sre6tu Spedy ima edin magazin Budape6ta i poneje ne bqh 4 meseca v Bulgaria re6ih da vlqza za6toto
i az jiveq v budapesta.kupuvam si az kola i vafla ili ne6to ot toq sort.davam 5leva.
taq mi gi hvurkq i mi vika dali ne sum mogul da i dam nqkakva po golqma banknota??? 4e po malko ot 5 leva nqmah puk i smetkata mi be6e 2,80
taka 4e ne vi prizovavam da ne pazaruvate a
DA SE KARATE S PRODAVA$ITE




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.