Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 13.06.24 
Градове
   >> Плевен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Плевен е по-голям от Стара Загора  
Авторkaйлъka (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 17:16



Може ли да ми кажете защо Стара Загора я няма когато дават метеорологичната прогноза по телевизиите, а Плевен винаги го има?
Плевен е по-голям и много по-хубав от Стара Загора!!!



Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: kaйлъka]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано09.03.05 18:53



хахаах Това е русенска провокация, защото русенци ги е яд на изпреварилата ги Стара Загора!


А иначе това е най-смешното, което съм чувал за последните 25 години!


Плевен е хубав град, но все още е след далеч след Стара Загора, а от скоро Стара Загора изпревари и Русе и сега пред Плевен е Русе! Пожелавам на плевенчани скоро да изпреварят Русе!



ЕТО ВИЖТЕ:




Столица: София - 1 188 000 жители
По-големи градове: Пловдив /350 000 жители/, Варна /300 000 жители/, Бургас /200 000 жители/, Стара Загора /150 000 жители/, Русе /140 000 жители/, Плевен /120 000 жители/



1. София
2. Пловдив
3. Варна
4. Бургас
5. Стара Загора
6. Русе
7. Плевен





Баннати са ми другите два ника: Augusta Traiana Sword™ и Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™

Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор orfo26 (новак)
Публикувано10.03.05 12:09



Искам да ви кажа и на двамата, че и Плевен и Стара Загора, че и Русе са хубави български градове и далеч не са села. Такива класации са толкова безпредметни, че няма накъде. А и разликите не са много големи - няколко хиляди души. Голяма работа. Като минем Пловдив и Варна и се лепнем плътно до София тогава ми се обадете. Иначе си е чисто хабене на интернет пространство тоя спор. Поне единия от градовете да можеше да се похвали с някакви завидни успехи, а ние какво? Дребни дразги по форумите. От тия трите града едно функциониращо летище не можем да скалъпим. Няма какво повече да си говорим.



Тема Re: Плевен е по-малък от Стара Загоранови [re: orfo26]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано10.03.05 16:22



1. Не аз пуснах провокацията
2. Стара Загора е на второ място по БВП и заплата в страната и мисля, че за това може да се похвали
3. Летище Стара Загора ще бъде дадено на концесия до два месеца
4. Магистрала Тракия ще достигне Стара Загора до края на годината


Ако всичко това не е успех задрве му кажи! Поздрави!

Баннати са ми другите два ника: Augusta Traiana Sword™ и Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™


Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: kaйлъka]  
Авторpleven (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 16:49



Ти дето си от стара загора, и се биеш в гърдите че старозагорското летище до джа месеца щяло да бъде концесионирано, ти същия, да не се мислиш за министър бе? Вашето не може да се сравнява с нашето в Долна Митрополия.
И ти си бил много глупав бе, какво ще прави това летище, мове би ще бъде музей?
Със самолет му летяло!Къде ще летиш бе тъпак?До Бургас ли, до Варна ли? Може би до вашия областен център Пловдив?Тъпак?Че нали с тази магистрала за която продъни ушите на всички по-бързо ще стигаш до Пловдив да ти нареждат какво да правиш.



Тема хахахаанови [re: pleven]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (тракиец)
Публикувано10.03.05 18:53



хахахахахах МНОГО ТЪПО !!!





Баннати са ми другите два ника: Augusta Traiana Sword™ и Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™


Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: kaйлъka]  
АвторMeтeopoлora (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 16:42



Ми ще ти обясня популярно защо никой не дава по новини прогноза за Стара Загора- нищо общо с това кой град е по-голям. В Плевен има филиал на метеорологичния институт за северозападна България и също и станция дето мери температура и други такива на всеки три часа. В Стара Загора няма такава станция и няма да има- информация за температурата там въобще не постъпва навреме в метеорологичния институт и затова и прогноза за там не се дава. Близките станции до Стара Загора са Чирпан и Казанлък.
Аз съм от Плевен и също мисля че Плевен е по-хубав ама не е по-голям и икономически е доста зад Стара Загора.



Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: Meтeopoлora]  
Автордълъr (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 17:01



Аз пък мисля че името Стара Загора е много дълго и може би затова не я изписват. А за това кой град е икономически по-добре не съм сигурен. В цяла България дереджето е едно, няма бедни и богати градове, има бедни и богати и много богати хора.



Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: дълъr]  
АвторMeтeopoлora (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 21:10



Дереджето хич не е еднакво навсякъде- а в Стара Загора имат и по-ниска безработица и повече действащи заводи и по висок среден доход от повечето градове. Докато в Плевен гледат как да те прецакат да им бачкаш за без пари ако може... абе мъка!



Тема Re: Плевен е по-голям от Стара Загоранови [re: kaйлъka]  
АвторMeчът нa Bepeя (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 14:28



Така е, съгласен съм!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.