Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 27.06.24 
Градове
   >> Плевен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Относно новите области за планираненови  
Авторпpeдлaraщ (Нерегистриран)
Публикувано31.01.04 21:39



Не може градове, като Ст. Загора и Плевен да нямат своя област за планиране!
Това е меко казано нелепо и няма да изкара дълго!!!
Не случайно предизвика скандал в парламента и още не е 100% сигурно, нищо, че се разнася от пресата!!!
Призовавам всички ощетени граждани на Ст. Загора и също така на Плевен да протестираме!
Заедно ще сме по-силни...ЕДНОВРЕМЕНЕН протест на двете най-големи БГ магистрали Тракия и Хемус-това е изходът от НЕПРАВДАТА!!!
Ние искаме просто справедливост...
Това е наш граждански дълг!!!



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: пpeдлaraщ]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 10:03



Не съм нито от Стара Загора нито от Плевен, но ви казвам че това наистина е голяма несправедливост и трябва да се промени много спешно.. Ако бях на ваше място щях да отида и да стачкувам в София или поне някъде на важен път, като магистралата или ЖП линията Сф -Варна например!!!



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: минaвaщ]  
АвторБeзпpиcтpacтeн (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 11:59



Не е чак толкова голяма несправедливост. Все пак и Русе и Пловдив, които са определени за центрове на тези райони са по-големи градове от Плевен и Ст.Загора.
Несправедливо е това, че Видин е определен за център на СЗ район, а не Враца, която е най-големия и най-развития град в тази част на страната.



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: Бeзпpиcтpacтeн]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано07.02.04 14:39



За Русе и Плевен - разликата е достатъчно малка, за да има шанс близостта на Плевен до София да натежи!
За Стара Загора и Пловдив - no comment. Имам чувството, че в Заарата има няколко наистина болни човека с достъп до интернет. Там разликата е достатъчно голяма, че Пловдив да няма конкуренция.
Магистрала Хемус ще минава ли покрай Плевен? Мислех, че остава доста на юг, но не съм сигурен. Добре е да минава.
Всъщност каква е идеята - за отцепване на нов планов район или преместване на "столицата" от Русе в Плевен? Ако е първото - нали идеята е да се окрупнят областите за по-лесна администрация. Ако е второто - смятате ли, че Плевен по-заслужава от Русе да е център на плановия район?
За Враца и Видин - в момента някой много здраво удря едно рамо на Видин. Наистина е несправедливо това. За радост не ме бърка.
За протокола - аз съм от Русе и нямам нищо против Плевен или Стара Загора.



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: пpeдлaraщ]  
Автор manu (беден)
Публикувано07.02.04 18:36



живковизация 666
Димитър Калчев 6 6 6
Иван Костов 6региона на 6-ти 6-ти 1999 г. 6-те района за планиране
най-вероятно ще съвпаднат
с 6-те окръга на Калчев и със любимото му число 666

целта е ясна: разделяй и владей! "разпалва регионалният шовинизъм."
увеличаване на чиновническия апарат
не го налагат нуждите на момента? Българските - не! Но на тях ли служат господата!

Сега всички ще си обяснят бясните акции в нета и противопоставянето на градовете един на друг!

О, времена, о, нрави!

Отдавна ми се иска да ви попитам - КОЙ СТЕ ВИЕ, $$Другарю$$ Kalchev?

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: TAfricanski]  
Авторплeвeнчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:07



А в Русету май всички са болни от някакъв влашки грип по мозъците?



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: manu]  
Авторплeвeнчaнин (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:10



Плевен и Ст. Загора са си естетвените центрове на Севверна и Южна Бъкгария и това е съвсем логично те да са центровете!
Така че твърдо не на Русету!



Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: плeвeнчaнин]  
Автор manu (беден)
Публикувано08.02.04 01:26



Ако питат мен, аз съм за 9 центъра! Това исках да кажа с 6-тиците!

Блажени са поканените на сватбата на Агнето!


Тема Re: Относно новите области за планираненови [re: manu]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано08.02.04 11:43



Аз пък съм за 6 :) Ей така, за да гледам сеира на някои жители на другия "естествен център". Не Плевен имам впредвид. Не го приемайте за заяждане, в крайна сметка всичко е решено още от 2 години и не виждам начин да се промени за една седмица. Това не е велика идея на другаря Калчев, а изискване на ЕС за предприсъединителните фондове - колкото повече администрация, толкова повече пари ще потънат в нечии джобове. Ако са 6, а не 9 области, ще спестят вилите и лимузините на дузина плевенски, заралийски и благоевградски тарикати. В ЕС ни научиха вече тънките номера и нямат намерение да хвърлят пари за глупости.

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема Re: Относно новите области за планиране [re: плeвeнчaнин]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано08.02.04 12:52



Мда. Моят мозък кашля. Сигурно е птичи...(подсказвам каква да е следващата простотия, която да напишеш )
Абе аз тука пиша възможно най-приятелски, вие пак се заяждате! Представете си някой да не ви мисли злото. Просто допуснете, че е възможно. Аре сега кажете - какъв е смисълът от тези области? Окрупняване на териториалните единици за по-лесно управление. Е тогава вие защо искате да правим обратния процес - на раздробяване?
Плевен по местоположение е в центъра на Северна България. И какво от това? Да, аз писах, че е възможно да се вземе предвид близостта със София и това, малко или много, да наклони везните към Плевен. Е добре. Като ще е така, предлагам София да е център и на шестте района. Какво пречи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.