Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 28.09.24 
Градове
   >> Плевен
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Абе голяма селяния в ПЛЕВЕН...нови  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.01.04 09:17



....какво да ви кажа....ГОЛЯМА...ГОЛЯМА...ГОЛЯМА СЕЛЯНИЯ....


Може ли да няма една нормална дискотека....ЕГАТИ.......

Отивам си в събота до Плевен и си викам...."Чакай сега да бръмна малко с приятелите"...и отиваме в "Анаконда"......и както си пийкам питиенце....слушам музичка - приятна, хубава, модерна.....и ХОП - ЧАЛГА.....УЖАС, ТРАГЕДИЯ.........Егати и селянията, всички се изпокатериха по масите....нещо като в "БИАД" в София.....ама там поне си е само чалга....

АБЕ ХОРА...НЯМА ЛИ ЕДНА ДИСКОТЕКА БЕЗ ЧАЛГА В ПЛЕВЕН?>!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Quo Vadis, Domine?


Тема Re: Абе голяма селяния в ПЛЕВЕН...нови [re: TCP/lP]  
Автор dawn4e (непознат)
Публикувано17.01.04 13:30



Има, когато съм ходила в Dumphisa и във Faith никога не са пускали чалга. В Dumphisa дори редовно пускаха Депеш и Duran Duran. Но ако трябва да съм честна не съм ходила на диско в Плевен от ... а то не било отдавна, от Коледа. Точно тогава беше доста добре.
Но Анаконда със сигурност не е добър избор...



Тема Re: Абе голяма селяния в ПЛЕВЕН...нови [re: TCP/lP]  
Авторoтpakaнa kaka (Нерегистриран)
Публикувано17.01.04 19:21



Разбрархме те отдавна, че си селянче и приятелите ти са селяни...и това май доста те комплексира и пускаш през седмица безумни постинги в Дира.
Драги ми смехурко, смени си приятелите в Плевен и ще разбереш, че има доста по-добри места. Ние не ходим в Анаконда и не слушаме чалга, така че не вкарвай всички от Плевен под един знаменател.
В Мюзик,Дъмфис, Файт, а дори и в Утопия стават доста по-добри партита и няма чалга. Информирай се другия път пък после пиши

И изобщо много досаден си в този клуб, мисля че имаш някакъв проблем...



Тема Здрасти.....нови [re: dawn4e]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано17.01.04 22:25



....ти къде си сега...че ти загубих дирите...прибра ли се в София?

Сега по темата....Дъмфис-а си е клуб...готино е, но не е дискотека....не съм ли прав...нещо като Текила в София е......
Аз питам за ДИСКОТЕКА.....все едно ако вземеш ДАбъл Вижън...нещо такова......май няма....

Quo Vadis, Domine?


Тема Re: Абе голяма селяния в ПЛЕВЕН...нови [re: TCP/lP]  
Автор orfo26 (непознат)
Публикувано18.01.04 10:04



Izviniavai, che shte byda malko po-priam s teb, no malko zapochna da stava banalno kak postoianno se opitvash da namerish kusuri na Pleven. Ne znam kyde zhiveesh prez po-goliamata chast ot vremeto, no shtom tolkova mnogo ti haresva tam znachi, mozhe bi, shte e po-dobre da si stoish tam. Che Pleven ne e perfekten, ne e, no nie si go obichame i takyv kakyvto e. Tam sme izrasnali, tam sme se izuchili, tam sme sreshtnali pyrvata si liubov i diskotekite s chalga ne ni prechat tolkova mnogo. Mnogo bi mi bilo lesno da zapochna da govoria za selianiata po drugi chasti na sveta, no kakto vizhdash ne go pravia, oshte po-malko pyk vsiaka sedmitsa. To tova mai poveche opira do zhiteiska naglasa i mantalitet, a ne do selianiata v dadeno naselelno miasto. I izviniavai ako te obizhdam, no chovek tvyrde chesto vizhda tova, koeto iska da vidi, a ne tova, koeto triabva.
Oshte vednyzh se izviniavam za po-ostria ton, a i za tova, che ei go na, za seten pyt pisha na latinitsa. Na teb ( i vsichki ostanali ) pozhelavam zdrave i po-optimistichen mirogled, osobenno, kogato si v Pleven, d'ge.



Тема А така.........нови [re: orfo26]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано18.01.04 16:20



....един нормален човек да ми отговори......

Виж....не искам да обидя никой......пиша си това, което ми прави впечатление, а на мен ми прави впечатление, че в Плевен става все по-селяндурско...разбираш ли ме....
И затова пиша тук да видя хората не го ли усещат това....ЯВНО НЕ.......

Тогава който иска да си става какъвто иска....

Поздрави и на теб...:-))

Quo Vadis, Domine?


Тема Re: А така.........нови [re: TCP/lP]  
Автор orfo26 (непознат)
Публикувано19.01.04 09:50



Zdravei, razbiram, che si raztrevozhen ili prosto vyzmuten ot tova, koeto se sluchva. Az niamam preki nabliudenia za Pleven i ne moga da oprovergaia tova, koeto kazvash. Predpolagam, che pone malko si prav. Tuk, v Shtatite, az syshto zabeliazvam edno populiarizirane na mantaliteta na niskata kultura. Kogato pristignah v Los Angeles predi 5 godini, gradyt imashe znachitelno poveche klasa i opredeleno mozheshe da pretendira da e svetski grad. Sega ne sym na syshtoto mnenie. Ta ideiata, koiato iskam da izlozha e, che mozhe bi Pleven e samo poredniat primer za tova, kak selianiata zaliva tseliat sviat. Interesno mi e, dokyde shte stigne.
Vse pak az sym optimist za Pleven. Imame hubav grad, s dylga i bogata istoria, strahotni hora, potentsial za razvitie, a plevenchanki sa nomer edno (t'va poslednoto mai niamashe nishto obshto s temata).
E kakto i da e. Chakam da pishesh poveche, a mezhduvremenno ti pozhelavam zdrave i shtastie.



Тема ПРАВ СИнови [re: oтpakaнa kaka]  
Автор kenny mccormick (футболен класик)
Публикувано21.01.04 00:02



тоя изобщо не е в ред, да не говорим, че слуша и чалга и после се оплаква от нея, позьорче нещастно. дойде в софия и веднага почна да се дуе и да псува плевен, а забрави откъде е дошъл.



Тема Re: Абе голяма селяния в ПЛЕВЕН...нови [re: oтpakaнa kaka]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано21.01.04 00:07



абсолют како... проблеми има тоя.... аз в Плевен нямам никви проблеми, има много готини места дето няма никва чалга, кой му е виновен на тоя, че ходи у чалгаджийските дискотеки, дъге, и после се оплаква..... да си ходи у София! (то поне там да живееше в хубав квартал, а той... до Гейарена.........)



Тема Я ми изброй...... [re: Viper X]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано22.01.04 11:21



...интересни места в Плевен....МОЛЯ.....

Quo Vadis, Domine?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.