Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 14.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Абе...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 23:44



Може да не съм някакъв ентелегент ама... да се спори за нещо, в което няма доказателства... то е просто смешно. Я ми кажете вие нещо - вие българи ли сте??? Ако сте, сигурно знаете думата ДУША!!! Ако Floyd за мен е музика за душата, а не за ушите и нищо друго не може да ме стопли така... ами то май ви е ясно. Хората не са еднакви. Може мен да ме "кефи" (колкото и гнусно да звучи тая дума) всякаква музика, но щом само от една Сърцето ми "спира да кърви"... за какво говорите. Не ви прави чест да говорите такива работи.

Аз искам да ви кажа на всички - "Това, което виждате около вас е само отражение на вашата същност". Толкова. Тези, които имат малко "пипе" ще разберат какво исках да кажа!!!

P.S. Отговорът не е към Koпpинa_И_Xлopoфopм, а към ВСИЧКИ.



Тема Re: Абе...нови [re: Aнoнимeн]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано22.04.03 14:11



това би трябвало да сложи точка, нали? :)

и с риск да намалее активността в клуба, ще си сложа на Мене Си точка

черпя те нещо за душата, пич, пусни се някое от "онези" произведения музикални, които карат ТОЯНО ТЕБ да изтръпваш от ушите до петите...

и всичко добро!

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: падайки на нивото тинови [re: jester]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано23.04.03 14:43



Аз.
При това го правя с огромна наслада.

_____
Just free love.


Тема Не е за анонимния:))нови [re: Aнoнимeн]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано23.04.03 14:53



Значи - казвам и не повтарям:
Не разбрахте ли?! Аз че не харесвам мерилиън си е лично моя работа. Обаче е тъпо да се плеснете в клуб флойд и да говорите за мерилиън и на всичкото отгоре да обиждате който не ги харесва. Ми има си клуб рок, обичайте си се там. Това е лош вкус - да правиш неща без стил на неподходящото място. Пък и със стил да беше - пак щеше да е лош вкус. Не е за тук. Не случайно клубът си има заглавие - и то не е мерилиън. Вкарайте си го в черепните кухини, а?

_____
Just free love.


Тема Re: Не е за анонимния:))нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано23.04.03 16:25



Ти трябва да си вкараш в черепната кутия,че Мерилиън са много повече от една ВЕЛИКА група и не е НОРМАЛНО фен на Флойд да НЕ ги харесва.Това е все едно да си фен на Depeche и да не харесваш The Cure....Или пък да си фен на U2,a INXS да са ти противни!?!?!?!
Това че не си ЗАПОЗНАТ(А) с музиката им не значи,4е трябва да ги плюеш!Ще си говорим за тях КОЛКОТО СИ ИСКАМЕ!.....всъщност колкото повече се приказва са ЕЛИТНИ групи като Мarillion,Floyd,Alan Parsons,Yes,Rush...etc.,толкова повече има шанс на такива като тебе да им дойде акъла в главата!

...No hidden catch,
....no strings attached....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Не е за анонимния:))нови [re: VlOLATOR]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано23.04.03 17:18



Между другото обожавам депеш и не харесвам The Cure. М? А твоето мнение по въпросите на музиката въобще не ме засяга, видях те какъв си разбирач. Твойто в момента е като на ония, другите също толкова умни момченца, дето се трепят по стадиона и разправят, че ако не си фен на "Левски" значи не си патриот. Айде сега кротни се някъде, слушай си музика, научи се да четеш (кой знае... може все пак някога в живота ти да ти се наложи), научи се да чуваш - това със сигурност ще ти потрябва в един момент, и революциионната си нагласа я запази за някоя съседка - пенсионерка, която мисли, че "тия младите са толкоз невъзпитани и нямат уважение дрън дрън" - 100% много ще ти се зарадва - ще й разнообразиш ежедневието на женицата.
Ма на мен си ми смешен. Почти смешен, де... на границата.
Освен това къде ме видя да плюя мерилиън? Плюя вашта тъпотия да си мислите, че някой е длъжен да е твърдоглав кон с капаци и само защото слуша една група да харесва още 500 групички, дето уж били в същия стил - е твае меломания.
Приятен живот, момченце.

Пък текстовете на депеш си ги знам... ама мерси за суфлирането.

Айде, че ми писна да говоря на стените - тя клавиатурата ми разбра какво искам да кажа, дето уж неодушевена се води, ма ти не щеш - ми хубаво.

Такива като мен, викаш. Всъщност може да останеш доста изненадан. Пък акъл си имам, благодаря.
Чао.

_____
Just free love.


Тема Re: Не е за анонимния:))нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано23.04.03 18:02



Глупости!...съвземи се!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Nedei....нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор alanin ()
Публикувано24.04.03 15:10



Ne si otiwai, molq te, nedei......
oste ne moga da shwana zasto to4no sym meloman kato si padam po Marillion i gi namiram blizki do PF.....ne moga da shwana i zasto meloman e lo6a duma.....
No ti si na pyt da mi obqsni6! Ste se opitam da shwana, samo mi go obqsni oste wednyj! Ne si otiwai, ne se otkazwai, pokaji ni kolko sme prawolineini i kolko ti si nad nas!
Btw, prodai mi klawiaturata si,a?



Тема Re: Не е за анонимния:))нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано24.04.03 16:57



всъщност аз не съм го забелязал тоя акъл дето твърдиш,че го имаш....Ама то нали знаеш тези дето САМИ си го твърдят на кво ниво са...!!??!!
ДА!Точно това имам в предвид-ТАКИВА КАТО ТЕБ!Не мисля че можеш да изненадаш когото и да е било ТОЧНО в този клуб......я най-добре се пробвай в клуб "Еминем" или "Лили Иванова"(там предполагам също като теб не са чували за Мерилиън и ще си говорите с кеф против тях).....там ще си ЗВЕЗДА и ще има кой да се впечатлява от глупостите,които плямпаш!
НЕ СИ МИ ИНТЕРЕСНА.!...предполагам и на другите тук също!
МЕЛОМАН звучи гордо.....ще се радвам ако наистина ме смяташ за такъв!

......а за клавиатурата ти.....усещам че ще стане легендарна

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Мога.нови [re: alanin]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано24.04.03 20:38



Ама не искам.

Не продавам клавиатурата си - като ти я продам ще трябва да си купувам друга. Не защото тая е много умна, не си въобразявай, че е разбрала щото е много умна

_____
Just free love.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.