Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 14.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Blagodaria za podkrepata!Fakta si e fakt!нови [re: VlOLATOR_B]  
Автор alanin ()
Публикувано24.03.03 13:05



za DM- absolutno si praw. i az mnogo gi hareswam. Hareswa6 li Steve Hoggart?



Тема Re: Blagodaria za podkrepata!Fakta si e fakt!нови [re: alanin]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 16:55



Steve Hoggart е e prekrasen vokal i pridade NOVO zwu4ene na grupata! Ne e kato Fish, no i ne se stremi da bude...Tova mu e cennoto! Struwa mi se tihi4uk ot vreme na vreme, no towa si mu e blendata! Marillion s Hoggart sa edna 4udesna melody rock banda!

Kato me pitash shte si pozvolia da izbroia niakoi neshta, koito hareswan i koito moga da nareka liubimi (ta dori 4ast ot jivota mi)....zapo4vam s Pink Floyd(zashtoto smiatam, 4e te sa izvun vsiakakvi ramki, klasacii i TOP-ove...toest IZVUN KLASACIITE).., ta po-natatuk sledvat DEPECHE MODE (te sa mi neshto kato religia!.....absoliutno sum PRISTRASTEN).....Posle-U2,......TOTO, Kansas, Deep Purple, Led Zeppelin, The Alan parsons project, The Doors, Queen, Whitesnake, The Police (Sting).....Dream Theater, Rush, Jethro Tull, Morphine, Marillion, Yes, Iron Maiden, King Crimson, tears for Fears.....INXS, The Cure, REM, Radiohead, Erasure...........Ot BG bandite-FSB, Nova Generacia, Reviu(straroto), Klas, Violetov General, Shturcite, Babyface Clan, Tangra, Diana Expres
Ei takiva neshtica, sus sigurnost sum propusnal niakoi..., no v obshti linii e tova!

Редактирано от VlOLATOR на 25.02.05 11:00.



Тема Добре, денови [re: alanin]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано25.03.03 12:50



как не успя от всичките тия 4 реда, дето си ми написал да не кажеш поне едно нещо, което да не е глупост.
Не ги мисли ти мойте чуваства

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Re: Marillionнови [re: alanin]  
Авторjester (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 12:41



Abe shto da ne kaja dobra duma za Marillion be,shte kaja i mnogo dobri dumi.Marillion sa genialni,osobeno sus Steve Hogarth.I zashto puk da ne gi sravniavame s Floyd?Nito Marillion shte izdadat niakoga album kato The Wall,nito Floyd kato Seasons end.S edna duma iskam da kaja 4e i dvete bandi sa si mnogo stoinostni i ka4estveni po svoemu,i ne moga da razbera zashto kato slusham Floyd da ne slusham i Marillion.



Тема Ама няма никакъв проблемнови [re: jester]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано01.04.03 22:04



в това като слушаш Флойд да слушаш Мерилиън - предполагам. Аз питам трябва ли като слушам Флойд да слушам и Мерилиън, че все тоя тъп въпрос се задава по повод Флойд (+ още 2-3 също толкова тъпи въпроса). Та за това.

_____
Just free love.


Тема Re: Нямаме бе душа!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано02.04.03 13:37



Не трябва бе душа!
Не трябва.
Ееееииий аман от черногледи значи!

Във всеки клуб се пръква по един песимист дето само знае да опонира!

Иначе по повод Маrillion...
Не съм много в час...
Ще взема да им изслушам някой албум (Какъвто още за съжаление нямям) от край до край, пък тогава ще пост-вам конкретно мнение за тях.
Иначе "Kayleigh" e невероятна песен!

Я препоръчайте някое албумче, което според вас е най-доброто на Маrillion.



Тема Re: Нямаме бе душа!нови [re: Hayabusa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (amused to death)
Публикувано02.04.03 16:20



Нито съм черногледа, нито съм песимистка.
Ще си опонирам колкото искам и когато ми скимне - ако намираш това за песимистично можеш да ми пратиш домашния си адрес на мейл

и аз ще ти изпратя на него някой чисто новичък тълковен речник на българския език, пари няма да ти искам, нали съм душа.
Айде

_____
Just free love.


Тема Re: Blagodaria za podkrepata!Fakta si e fakt!нови [re: VlOLATOR_B]  
АвторMrBlueSky (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 04:35



Абе гледам тук спора (който между другото не знам от кога е, защото попаднах тук случайно) и си мисля и винаги стм мислил, че човек може да слуша каквото си иска и да го сравнява както и с каквото си иска, защото всеки възприема това което слуша и музиката по свой начин. Аз лично слушам Pink Floyd, но слушам и Bob Marley, което е нещо напълно различно, но въпрки това мога да ги слушам един след друг и пак да ми харесва. Забелязвам, че почитателите на Pink Floyd са направо влюбени в този състав.. Просто обемът на материалите, не само в нета, за тази група са без брой много. Pink Floyd е нещо като религия за много хора (не и за мен де). Още като чух 'Dark side of the moon' и 'Wish You Were' си казах, че по-хубава музика не може да има и до сега мисля, че е така, но наравно с това има друга много хубава музика. За 'The Wall' (филмът) мисля, че малко са се престарали, но пък може би е нормално за времето си. Слушам всякаква музика... но нали говорим за музика (не за БГ Рап, чалгии и други такива простотии). Много харесва (даже май-повече от Pink Floyd) примерно ELO (Electric Light Orchestra), за които се твърди, че са наследниците на Beatles и сигурно е така... Те просто развиват Beatles според мен, и естествено става много по-хубава музика (пак според мен, но май съм единствения, който мисли така). Както много състави и Electric Light използват симфонични оркестри в своите песни, но в по-голяма степен и (пак според мен) го правят много по-добре. Харесвам и Beatles, но много бързо ми омръзват, но те са си велики. Харесвам и ТОТО, но също както Dire Straits всичките им песни са почти еднакви, както и Led Zeppelin (не съм слушал и много други албуми на Floyd, но нещи не ми допадат чак толкова). Има една песен на Led Zeppelin, обявена за класика и всички май я знаят и според мен е направо велика... Мога да я слушам 100 пъти подред и пак няма да ми омръзе. Става дума за 'Stairway To Heaven'. Слушам и Deep Purple и Uriah Heep и Scorpions, а за Queen няма смисъл и да казвам...Просто Queen са велики. Сега се сдобих с дискове на Rainbow и Whitesnake (първото ми впечтление е, че не са нищо особено) По-старата БГ музика също слушам. Тази другата група, за която спорите не съм даже я чувал, но не смятам за грешно да сравнявам каквато и да е МУЗИКА... Както виждате го направих с Bob Marley (абе дръпнете нещо негово ще ви хареса). Electric Light си имат някакъв типичен стил, който много ми харесва.. Както и Pink Floyd де, макар тези два стила да са различни.


Ох.. Дано поне един човек го прочете това.. Аз лично не бих го прочел пак :))

Между другото 'Mr Blue Sky е песен на Electric Light



Тема Re: Blagodaria za podkrepata!Fakta si e fakt!нови [re: MrBlueSky]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 11:15



Zdr,mrBlueSky!!!Estestveno,4e pove4e ot edin 4ovek shte pro4ete napisanoto ot teb!!Obshto vzeto dobre si se spravil....no shte si pozvolia edna zabelejka.....To4no v klub s fan-ove na Pink Floyd li nameri da govorish za muzika;)..??????Vuv vseki drug klub mojesh da vpe4atlish niakogo s tova,koeto si napisal,no ne zabraviai,4e horata,koito slushat Pink Floyd useshtat muzikata pove4e ot vsi4ki drugi i imat PRIVILEGIATA da slushat NAI-VELIKATA MUZIKA v SVETA!......vsushtnost ti si napisal(a) 4udesni neshta,no vsi4ki nie znaem prekrasno,4e Queen i Purple sa veliki,ili 4e ELO izpolzvat simfoni4ni orkestri!!!!Vij za tova,4e na TOTO vsi4ki neshta im bili ednakvi HI4 NE SUM SUGLASEN!!!...sushto ne sum suglasen 4e Bob Marley e neshto osobeno.......vij to4no za nego moga da tvurdia,4e par4etata mu ne izobilstvat ot muzikalni temi(za tazlika ot rannite TOTO)..;)
Ne si misli,4e nie-"bolnite" po Pink Floyd sme kone s kapaci i se zadovoliavame da slushame samo BOGOVETE!!!!Naprotiv-smeia da tvurdia,4e to4no fan-ove4e na Floyd sa sred nai-otvorenite za DRUGA muzika i DRUGI stilove hora!Prosto sme po-printenciozni!!Velikata muzika na Floyd ni e napravila takiva!Az naprimer sum VURL fan na DEPECHE MODE("Violator" e album to4no na DM)Moga daje da tvurdia,4e sum edin ot nai-"bolnite" Depeche-ari v BG,no kak da otreka fakta,4e PINK FLOYD sa nai nai nai nai-velikite na vsi4ki vremena,kato si e FAKT!......Hiliadi puti sum zaiaviaval 4e Floyd sa NAD klasaciite i TOP-ovete!!!!!
Ps:4ui albumite na Whitesnake PAK!!!!!Tova 4e sa "Nishto osobeno" e NESERIOZNO mnenie!



Тема Re: Нямаме бе душа!нови [re: Hayabusa]  
АвторVlOLATOR_B (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 11:26



Koito i album na Marillion da hvanesh-vse e zlato!!!!!....az oba4e li4no ti preporu4vam da zapo4nesh s podborkata Singles ako nikoga ne si gi slushal!!!Taka e po-lesno smilaemo!;)..ina4e "Missplaced Childhood","Fugazi","Script for a Jester`s tear",......abe vsi4ko si e got!...az li4no sus Fish mnoooogo pove4e gi haresvam;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.