Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 27.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Info za na4inae6tiнови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (фАнАтик)
Публикувано05.02.05 10:09



що не го преведеш на Български език инфото много ще е оплезно то. така е малко недостъпно за повечето хора иначе си права сайта си струва



Тема Re: Info za na4inae6tiнови [re: *Ginger*]  
Авторagripina (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 15:31



Много хубаво би било ако можеше зайчетата да не се гледат в клетка,но все пак това се явява техния дом в който те намират спокойствие.Там не се чустват,като затворници защото могат да излизат когато поискат.Знаеш,че докато свикне и поотрасне животното правят белички,които понякога са опасни за самите тях.Ако през деня ги няма стопаните,може да стане много весело като се приберат и намерят дома си не така както са го оставили.Не мисля,че трябва да ограничаваме децата си да имат такъв домашен любимец.С наша помощ те се научават да се грижат за тях,от собствен опит мога да кажа,че моето дете се разбира чудесно с нашето зайче.Играят си много добре заедно,тя се научи да поема отговорност за нея-следи дали има вода в поилката,слага и сено ако е свършило,и не по маловажно като се гонят из вкъщи тя развива двигателните умения на зайчето.Пък и детето е ангажирано в свободното си време и не му остава такова да мисли за щуротиики.Проблема с талаша е малко труден,защото не се намират котешки тоалетни на растителна основа,а и дупчиците са малко тясни за топчетата на зайчетата.Моята зайка много обича да се заравя,като снегорин в триците,а и през зимата и е по-топличко.В естесвената си среда те гризат кора и дървесина,триците са точно това,макар че тя не ги яде, не виждам защо да са толкова опасни за зайчета.Тропическите растения в по-голямата си част са отровни,но у нас няма опастност да попадне човек на такива трици.Специалистите препоръчват например ореха и кестена,а зимата много им се услаждат боровите иглички.Доста литература съм прочела за зайчетата и никъде не прочетох,че зайчето не трябва да се гледа в кафез,и все пак би било добре да бяха малко по-умнички,за разберат какво не бива да правят и да си ходят свободно у дома.



Тема Re: Info za na4inae6tiнови [re: agripina]  
Авторka1 (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 19:06



дотук мерси много. а ме интересува доколко са умни. могат ли да си научат
името и да идват при теб?. а когато го пуснеш навън няма ли да избяга?



Тема Re: Info za na4inae6tiнови [re: ka1]  
Авторagripina (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 20:16



Моето зайче си знае името,но разбира се това не става изведнъж.Когато я извикам идва,може да се научи по-лесно ако когато му извикате по име му дадете нещо вкусно,което обича.Може да се научи да изпълнява прости команди,да прескача разни препядствия.Истинска атракция е като изпълняват типичните за тях скоци във въздуха,като се разиграят са като снаряди и взимат завоите на две гуми.Моята вече мина пубертета и сега е като котка иска само да стои в скута ми и да я галя.



Тема Re: Info za na4inae6tiнови [re: agripina]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано16.02.05 18:20



Za stargotinite mnogo mneniq iz4etoh ot zae6kiq forum i vsi4ki kazvat, 4e borovite stargotini uvrejdat 4erniq drob. Moqta kote6kata toaletna e sas re6etka 6iroka to4no kolkoto e diametara na zae6ko top4e i vsi4ko si pada dolu, ve4e nqmam problem sas jalti kra4eta, vsi4ko e 4isti4ko. Znam, 4e granuli trudno se namirat, no kuhnenska debela hartiq pod re6etkata var6i sa6tata rabota kato granulite, samo deto ne eleminira mirizmata. Ina4e nqma nujda ot nqkakva nastilka v kletkata. Vaprosa e da ima ne6to, koeto da popiva urinata i pri polojenie, 4e zaiko hodi v kote6kata toaletna nqma absoljutno nikakva nujda.



Тема off topic - Iufi spe4eli konkursнови [re: ka1]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано16.02.05 18:27



Malkiq mi puh4o spe4eli konkurs za nai-dobra snimka na tema Sv. Valentin vav zae6kiq forum nared s o6te 2 zai4eta. I trimata imaha ravni glasove 4estitooooo



Тема Re: off topic - Iufi spe4eli konkursнови [re: *Ginger*]  
АвторDju (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 12:54



Zdrasti - namerih te nai-posle :))) Moiat zaio ima ot skoro snimki v zoomania i ti mi be6e pisala belejka na ednata snimka dali moje da go vkliu4u6 v konkurs - estestveno, 4e moje :))) Samo mi dai linka - da vidia i az kade e to4no, 4e ne mojah da go nameria. Az vlizam 4esto vav: http://forum.all.bg/categories.php/Cat/0
Tam vav forum Jivotni i sam sas sa6tia priakor. Taka nai-lesno 6te me nameri6 :) Aide, kasmet!
PS: bravo na Iufi :) Mnogo gotino zaiche!



Тема Re: заиченови [re: ka1]  
Авторkyлoиo;oй (Нерегистриран)
Публикувано26.02.05 15:37



то се гледа малко трудно,но сащо така и мирише.знам това защото сам дете и имам заек.той дере много.за сметка на това е много сладък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.