Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 01.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кой изтри темата ми за Еменски каньон и пещарата?нови  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано02.10.12 15:19



Нали е пещерно дело?!
Най-учтиво бях попитал хилядите, милиони пишещи тук за съвет и препоръки?
Май работите в посока клубът ви съвсем да залинее.......



Тема Re: Кой изтри темата ми за Еменски каньон и пещарата?нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор JoroSМодератор (член)
Публикувано02.10.12 22:53



Извинявай!
Изтрих я погрешка вместо един от спамовете. За съжаление Дир-а не поддържа връщане на тази операция. Ако си в състояние, повтори я.



Тема добре! Въпрос:нови [re: JoroS]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано03.10.12 17:56



Поставям въпроса си наново: Миналото лято бях на разходка в еменския каньон. Освен красотата впечатление ми направи и Еменската пещера с много видове прилепи. Същата е необлагородена, и доколкото разбрах от скромната информация преходи вътре се извършват с лодки и екскурзовод. Но нямаше телефон (или беше откъснат).
Не че не мога да намеря в нета информация, но ми се иска да знам някой посещавал ли е пещерата вътре? И какви са впечатленията?

Благодаря!



Тема Re: Кой изтри темата ми за Еменски каньон и пещарата?нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор kkreksy77 (pakistani bro )
Публикувано30.03.15 05:00



або кво ти пука па ти бе сейф сме без майтап.

ти знаеш ли нещо пи тия въпроси?

не знаеш.
питай старите тука юзъри и се кротни

Кратка история на времето
ISBN:954-761-074-0
Стивън Хокинг
256 стр.
Анотация:
ИЗЧЕРПАНА
За двете десетилетия, изминали от първото й издаване, книгата на Стивън Хокинг се превръща в крайъгълен камък за всеки нов научен труд, с повече от девет милиона продадени копия по цял свят. Издаването й през 1988 г. е на границата на установеното от науката за Вселената. През последните десетилетия обаче станахме свидетели на необикновен напредък в технологиите за наблюдение както на микро-, така и на макрокосмоса, които потвърдиха много от теоретичните предсказвания на проф. Хокинг. Нетърпелив да включи в книгите си новото знание, разкрито от тези наблюдения, той непрестанно допълва и обновява текста им, за да представи на читателите си последните факти в тази вълнуваща научна област. „Кратка история на времето” повежда експертно читателя на продължително търсене из вълнуващите тайни на времето и пространството. От възникването на Вселената през еволюцията на звездите, до възможните сценарии за нейния край и различните теории за строежа й, от черните дупки през суперновите, до квазарите Стивън Хокинг напътства читателя по неповторим и достъпен начин, който да отговори на въпросите му, но и да остави достатъчно място за все още неизследваните и неоткрити чудеса на космоса и света около нас.
24.00 лв. - 20% 19.2 лв.

Добави мнение

Име:
Анти спам: През коя година е създадена българската държава?:

Мнения за книгата


вал
30 март 2015
04:36:06
аз съм авторът на това каквото и да е писано от някого и който и да е правил нещо по страниците и тая дето си вее с ветрилото още от 2010 година в тритата приказка когато писах бясна на нът с рускинята в българия и дето искаше бланк файл и да и се изчистят профилите и особено имената Валерия Полянова но не би съм аз луратино77 или кречи77 и днес е денят на който аз избрах да се оженя защото исках да става майтап на 1 април и като кажа че съм се оженила трещетка77 да е забавно. сватбата ми беше като погребение тъпа в дъждовно време а фоевревки имаше когато дойдоха и ме взеха от дома ми преди сватбата на 3 март деня на регистрация на к8речетало 77 пардон рождената дата на кречетало77 дето превеждаше още преди да отиде на квартира в тевата за проекта белене. въпроси? не съм безпаметно или съм паметно не ме интересува. вчера на разходката едно момченце ме черпи с цигара като излизах от метрото на станция софийски университет и до него стоеще тип в блу джинси който ни най-малко не ми хареса а момченцето ме гледаше така сякаш се сбогува с мен... поради което казвам че пет пари не давам за приятеля му но ако с това хлапе се случи нещо дето ми даде блу дънхил цигара която може би изпуших защото ми е натровено нещо и ми остана един червен уинстън, тоя уинстън е купен в младост и поради ситуацията престъпих правилото си да взема непознат цигара една а ние бяхме трима и сега обяснявах защо взех само една - за себе си. рискувах себе си заради хлапето, наплашено че си падам по малки момченца и съм лудо кречетало. която среща импулсивно ме накара да се разходя към виваком офиса и да си направя разходката както аз си знам защото на славейков чух реплика че било лесно в центъра да се изтъпаня с фланелката калашников... по тоя повод ще кажа на мъжлетата от вчерашния славейков ами отидете се разходете на витоша като мен в самота или когато вие цигулката и вият дъновистки хора или спете в квартирата ми на божур 18 и да ви влизат нощем хора и вие да се правите на заспали и ми се обадете кое е ласно става ли? ако ме има.


.
12 март 2015
10:13:59
buratino007 plus me and me is 4opi and his moral bro 24 hourss ... krechi77 u can rturn back crimi okitoki :) so deal with ?


КРЕЧИ77
7 март 2015
21:23:17
ТИТАНИК77 В ГОТВАРСКИТЕ РЕЦЕПТИ С ЧЕРНИТЕ ЦАЙСИ КЪМ ЛУЗЪРИТЕ ВЧЕРАШНИ ОТ ГЗС КЛУБА РЕДАЙРЕКТЛ Ю А КОТ.


znakomcami unknown007 krechetalo77
12 февруари 2015
23:26:13
invoice or mmizantrop77 hereby that unknown there it's me krechi77 former luser titanik77


KirilB
5 януари 2015
17:38:07
Ще се преиздава ли книгата, няма я никъде. Благодаря


Unknown
31 юли 2008
19:04:05
Слаб превод с неточности на места. Иначе книгата е много хубава, но не е минала през консултант-специалист в областта (или толкова е специалист).


Blond
25 април 2008
23:24:42
Откога чакам да се преиздаде. Незаменима книжка,за който иска да разбере в прост и ясен език последните достижения на науката за Вселената.

Име:
Парола:

Нямате регистрация?

© 1993 - 2015 Издателство "ИнфоДар". Всички права запазени! Тел.: (02) 943-37-91 | E-mail1: office@infodar.com | Facebook
кречеталото демек кречи77
не ми е до усмивки щото слушам гладиатора и сега ми трябва нещо такова като тая музика и прочее щото са ми ледени днес цял ден ръцете.



Тема Re: Кой изтри темата ми за Еменски каньон и пещарата?нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Laveol (непознат)
Публикувано02.10.15 12:00



Не знам дали още следи темата, но да ти кажа как стоят нещата:

Няма организирани преходи в пещерата. Можеш спокойно да влезеш навътре няколкостотин метра само с фенерче. Не се надявай на някаква особена красота откъм пещерни образувания, освен ако не ти се гледат останки от стари асансьорни шахти.

След тези няколкостотин метра пещерата се стеснява и можеш да продължиш само пълзешком. Стига се до подземно езеро, но лодка не ти трябва.

Quanti canicula ille in fenestra
How much is that small dog in the window


Тема Re: Кой изтри темата ми за Еменски каньон и пещарата? [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор kkrekk (krechetalo77)
Публикувано23.08.20 10:18



Мене ме интересува кой изтри хубавата тема с линковете ми за Постойна (Словения)?






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.