Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 24.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: Ивo]  
Авторпeщepeн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 19:11



Е това с извадките аз го скалъпих:). Иначе ако има натиск, от наша страна, защо да не се внесе? За пример след протестите срещу заменките на гори, те бяха забранени:).Така, че обществения натис има значение. Другата седмица сигурно ще има протести срещу безумните проекти за голф игрища. Защо не се присъединим и ние, както срещу това горното, така и за закона.     




Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: пeщepeн]  
Авторпeщepeн (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 19:52



гледам, че озни линк вече не работи. Ето 1 работещ- http://forthenature.org/news/593



Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: пeщepeн]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.09 13:15



То сега би било само пародия. Времето за всякакви такива джангъри беше преди 2-3 години. Сега остава да изчакаме още няколко месеца до края на това Народно събрание, белким свърши сегашният кошмар. Оттам нататък нещата може да потръгнат само с напъна на милиони хора, но това е тема за друг форум, не за този.





Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: Ивo]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано05.02.09 09:07



Правилно, Иво! Както е казал поета: "Преклонената главичка остра сабя не сече..."


Такова мнение за мълчанието изказа и министър Ивайло Калфин по отношение на протестите прад Народното събрание:
"Вие си протестирайте, ама тихичко, да не пречите..."

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: Hinko]  
Авторпeщepeн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 17:08



Гледам, че има и някаква дискусия във форума на федерацията.Ама аз там не мога да пиша, понеже нямам акаунт.

Иначе, аз съм Филип, от СпК "Пещерняк"




Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: пeщepeн]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.09 18:45



Здрасти!
Че ти журналист ли си станал? Защото това писание беше публикувано първо в сайта на някаква информационна агенция.
В сайта на федерацията може да се регистрираш, но май се чака длъжко за потвърждаване на регистрацията, защото се администрира от дъжд на вятър.



Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: Ивo]  
Автор Hinko (Учащ...)
Публикувано07.02.09 19:15



Иво, защо се надсмиваш?!



Момчето иска да разбуди "заспалите" или "траещите си" по въпросите около пещерите по някакъв начин и не се крие в анонимност. Ако не можеш да му помогнеш, поне недей пречи или се подхилва гадно...

Това "писание" също беше негово! А ти, щом искаш да се мълчи, както желае министър Калфин (споменах го по-горе) - то си е лично твоя работа!

(Почти) всичко за пещерите -

Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: Hinko]  
Авторпeщepeн (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 21:35



Аз не го приемам като надсмиване, няма проблем. Иначе, писанието беше публикувано първо на www.forthenature.org. Иначе аз наскоро се регистрирах във федерационния форум, ама си чакам.



Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: пeщepeн]  
Авторпeщepeн (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 21:40



, но гледам, че си писал (Иво), че няма информационна стойност. Защо?Достатъчно информационно си е. Виж в сайта, който написах, в предния пост.



Тема Re: Закона за пещерите-какво правим?нови [re: пeщepeн]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 13:22



Няма информационна стойност, защото всичко това е вече публикувано и проблемите са поставени. Мултиплицирането на вече написаното на различни места в Мрежата, при това с някои извадени от контекста си фрази, не допринася с нищо за по-нататъшното информиране на хората, нито за решаването на проблемите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.