Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 28.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кутелонови  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 21:26



Здравейте,
Някой знае ли къде точно се намира пещерата на в. Кутело в Пирин. Какво точно и представлява входа, дължина и т.н.
Питам защото приятели са намерили "нещо като пещера" и се интересуват за вече известната пещера ли става въпрос или за нещо ново.
Моля, да ме посъветвате къде да намеря посочената информация, ако никой от тук пишештите не може да ми помогне.
Предварително благодаря. И колкото и да е нахално, информацията ми е нужна възможно най-скоро.



Тема Re: Кутелонови [re: питaщ]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 11:03



Какво става, бе хора? Поне някой да беше ми казал да си гледам работата или нещо такова. Толкова ли сложно нещо попитах или аз не се изразих правилно? Прочетох в нета, че на Кутело има една пещера. Интересува ме къде най-общо се намира - на ръба м/у К1 и К2; на южния склон; на исток или на запад от върха? за да мога да реша дали момчетата са намерили нещо ново. Разбирам, че сте някаква затворена гилдия и си криете тайните от "простосмъртните", ама поне да бяхте прявили любопитство, може пък да сме намерили нещо интересно и голямо. Както и да е. Останете си със здраве.



Тема Re: Кутелонови [re: питaщ]  
Автор JoroSМодератор (член)
Публикувано13.06.06 12:40



Пробвай да питаш





Тема Re: Кутелонови [re: JoroS]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 20:52



По - добре на hinko.org там сигурно ще намериш нещо.



Тема Re: Кутелонови [re: питaщ]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано23.09.06 21:08



Много отдавна съм ходил тъдява, но до колкото си спомням всички пещери намиращи се на склоновете, гледащи към циркуса Бански суходол са маркирани с червена боя. Ако няма такава маркировка, то най-вероятно става въпрос за нов вход.

Мир вашему дому!



Тема Re: Кутелонови [re: aleyan]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 22:20



Благодаря.
За тази година вече няма да имаме време да отидем отново в района. Понеже всичко е било под снега или пък защото не са знаели къде да гледат, боя не са видели.
Ако на пролет успеят да намерят отново мястото ще драсна повече информация и ще посоча координати.



Тема Re: Кутело [re: питaщ]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано09.10.06 22:45



Привет.
Боята е червена, но може да е поизбеляла или направо изчезнала. Принципно гледаме да маркираме там където се вижда лесно, освен ако има по-заветно място.
За координати ще съм благодарен, само моля да се окаже т.нар. datum, при който сте взели координатите.

Мир вашему дому!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.