Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 30.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Курортисти тръгват към пещерата Вороня  
АвторACO (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 06:39



Пак сте се похарчат държавни пари за да могат група Курортисти - пещерняци да отидат на разходки в чужбина и да си почешат егото и подтиснатото самочувствие. "Само 30-40 хиляди лева трябват, за да замине експедицията", съобщиха отфедерацията по спелеология.

Те нямат паря за екипровка за спасителни akcii, но търсят парi за развлечеnia, i se chydait kak да впишат в резъмето си как са ходили по стъпките на другите в най-дълбоките пещери.



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: ACO]  
Автор Joro S (новак)
Публикувано23.07.05 10:30



Един много разпространен спорт на Балканите е ... замерянето с лайна !?!

Конкретно тук - един анонимен лайномет, без изобщо да е наясно по темата, се изказва компетентно!



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: Joro S]  
АвторГpaждaнин (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 20:02



Я ти ми обясни откъде тогава сте ги вземат парите и освен да се разходят с какво сте оправдаят толкова пари? Ама така е като Министъра на Спорта е без образование и им се връзва на безмислиците.

Явно остарялите пещерници искат да се доказват за сметка на другите.



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: Гpaждaнин]  
Автор Joro S (новак)
Публикувано24.07.05 08:45



Кое си ти бе, пиле шарено? Щото много мразя да споря с анонимковци! Дето не могат и да пишат правилно, ама коментират образованието на други. И се изказват компетентно в непозната област.

Редактирано от Joro S на 24.07.05 08:48.



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: ACO]  
Авторпeщepняk (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 15:42



Я стига си хyлел като пещерняк, а ми кажи каква е ситyaцията, и как сте защитиш това лапане на държавни пари. Аз за такива ли лентяй плaщам данъци? Това ми прилича на експедицията на Еверест, където се уредиха колегите ти за държавна екскурзия



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: пeщepняk]  
Автор Joro S (минаващ)
Публикувано25.07.05 09:37



С анонимковци не разговарям! Точка!



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: ACO]  
Авторaлo (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 02:04



къде е па тая пещера? ква чужбина?



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: aлo]  
АвторJoro S (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 16:00



Според мен това което прави ръководството на Аварийно (псевдо) Спасителния Отряд е криминална безотговорност. тези хора на толкова години, как даже могат да си мислят, че само те могат да имат контрол в спасителните акции. Това си беше не спасителна акция, а...

За тази работа се изискват млади и яки момчета. Федерацията има пари за купони, ексурзии и даже за тази в най-дълбоката пещера, където се намира през 9 плайнини та в 10тата..., но няма необходимите пари за екипировка нали. От морална гледна точка, ако въобще тези хора имат морал,ръководството на АСО ги виждам като пасивни убийци

Били ми обяснил за тези слухове и лъжи на ченгетата?



Тема Re: Засрами се, сукалче!нови [re: Joro S]  
АвторNikolD (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 11:08



И не се подписвай с чужд ник!
За "хората на толкова години": добре че ги има, за да мислят вместо такива като теб. И с кофа да ти наливат знания, ако не можеш да мислиш и възел няма да вържеш!
За парите. Ти колко и какви пари осигури поне за 1 експедиция в БГ да попитам, организирал ли си нещо навън? Мислиш ли че някой отива в тази федерация и разписва дарителски чекове или дава ей така парички?
Ще ти кажа: Ти попадаш в категорията на 1вия постинг на истинския Joro S.
Досега си бил само консуматор и то силно завистлив. Сред пещерняците тези хора не виреят. Ще съм доволна да не те познавам изобщо!
Какво ли се занимавам с теб!



Тема Re: Курортисти тръгват към пещерата Воронянови [re: ACO]  
АвторACO (Нерегистриран)
Публикувано02.08.05 15:31



Проблема е, че АКО не дава шанс на по-младите и така са завзели бюджета на Федерацията, че монопола като е в тях , правят каквото си искат и страдат от комплкекса БОГ. Има за какво да се страхуват, защото се чувстват излишни.

Вече на Интернет можеш да наyчиш за възли и всякакви техники. Те не разбират нищо повече от това което дoбре обучени пожарникари могат. Даже пожaрникарите са по-сигyрни. Засто например при толкожа специалисти, последната "спасителна" акциа отне 3 дни? Застото пари има за екскурзиата а не за екипирока




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.