Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 10.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема РАБОТА ЗА МЕН  
Авторspelio (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 23:08



Здравейте,това лято искарах курс,гледам всеки ден в София момчета -колеги работят по фасадите,може ли някой да ме насочи към такава фирма и знае ли някой колко плащат.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: spelio]  
Автор vtrendy ()
Публикувано30.12.04 15:07



еееех, те го учат пещерняк да става, той тръгнал хляба да им взима, ееееех





Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: vtrendy]  
Авторda da (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 18:03



Няма лошо щом може,внимавай че повечето фирми обещават и после не изпълняват,имам предвид възнаграждението.Аз съм бачкал в две такива но няма да им кажа името щото да не им правя реклама-ГОЛЕМИ ГАДОВЕ !!! ,много се фукат и претендират а не могат даже на клиента да обяснят елементарни въпроси,-говоря за топло изолациите.Сега си бачкам сам,ама като гледам има една фирма дето е доста сериозна и от колеги дето бачкат там чувам са доволни, че мога да забягна на там.Още не знам как се казва само знам че е от провинцията,ако ставам мога да ви пиша ама ще стане чак април.Сам е по трудно,и клиенти малко трудно си намирам.Пък и чувам че ще сертифицират тази дейност,някакви лицензи,сертификати демек много пари ще трябват-видяха че в тая работа има хляб и хоп пак големите риби ще лапат .



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: da da]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 11:56



Ако става въпрос за фирма ДЪГЛАС не съм съгласен щото и аз бачках към нея ама дава много малко кинти сръвнение с АЛПРЕМОНТ :ДЪГЛАС дава 6 лв-кв. метар а АЛПРЕМОНТ дава 10 лв кв.м.,пък ако ти харесва опитай само че това не се учи като на курс а със време .А и най важно което щях да забравя на повечето фирми телефоните са изписани с големи цифри на фасадите върху самите изолации .Така че звънни и попитай.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: дъpвeния]  
Авторda da (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 14:19



Благодаря на "дървения" за предложенията и още нещо:
До колкото разбрах Алпремонта не поема ли храна,спане и инвентар.Така ли беше към "ДЪГЛАС" ? , и как мога да се свържа с тях,сериозни ли са ?.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: da da]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 15:01



Значи Динко поема спането и храната на хората които не са от София а за другите нищо,даже за нас които не сме от София като дойдем ни оставя пари за трамвай и толкос а дневните ти стигат колкото да не пукнеш от глад,за капак на всичко и те менти с квадратите накрая, абе с две думи те ебава както си иска,при положение че взема на квадрат по 45-50 лв. а на теб дава 6 това си е мизерия.Дано през новата година си намериш ПО-ДОБРАТА ФИРМА.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: дъpвeния]  
Авторfredi (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 15:44



Абе аз съм бачкал кам тая фирма преди 2 години някъде,имаше две момчета от фирмата боядисваха бая в Любимец не им знам имената ама бяха доволни, а ние бяхме в ТЕЦ 2 ,бая работа имаше и да не си кривя душата плащаха дного добре,след това бях в чужбина и незнам какво е ставало,чувам че имат доста работа в софия,но да знаете шефа като види че някой си търси работа сам и го реже доста!аз лично и момчета с мен бяхме много доволни вкл. и от отношението към нас. дайте някакви координати ако има някой за фирмата.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: fredi]  
Авторangel (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:14



Абе човек като ви гледа работата и туй дето ви го дават е много !!!



Тема КООРДИНАТИнови [re: spelio]  
Авторmitak (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:32



ЕТО ВИ КООРДИНАТИ
www.douglas2.narod.ru
ВИЖ И ТУК
http://douglasrabota.narod.ru/




САМО ЛЕВСКИ !!!



Тема Re: КООРДИНАТИнови [re: mitak]  
Авторaadd (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 17:38



Свързах се с шефовете на фирма "ДЪГЛАС",
Доста сериозна фирма, за изолации плащат по 10-12 лв./м2 или по 7 - 8 лв.м2 като включват: спане в хотел+храна + граждански договор+транспорт и т.н.
Един познат е работил там и е много доволен работят до като даде време -края на ноември и почват началото на април.Ангажиран е целия сезон.



Тема Работа за меннови [re: aadd]  
Авторspartak (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 15:36



Super sa !!! pozdravi !!!

Shtasliva i uspeshna 2005 godina na vsi4ki peshterniaci.



Тема Re: Работа за меннови [re: spartak]  
Авторhkiyg (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 04:03



еи пичове не се излагаите с дъгласа
мизерия ако 6те мизерувате ок
а и какво ви пречи да си бачкате сами
ако си вършиш качествено работата(не както при Динко) ще си имате обекти
пак ви казвам не се излагаите с тоя



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: da da]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 09:52



НЕ РАБОТЕТЕ С ДЪГЛАС
ЛЪЖЕ НЕ ПЛАЩА РАБОТИ С НАЙ-НЕКАЧЕСТВЕНИТЕ МАТЕРИАЛИ
ДАЛ СЪМ ГО НА ПРОКУРОР



Тема Re: Работа за меннови [re: hkiyg]  
Авторedin ot vas (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 18:40



Аиде бе стига сте го яли, дъгласа е пич на място,аз се махнах щото ми преложиха повече пари,отделен е въпроса дали и как си ги взех но е въпрос на друга тема.Който е пич на място и си гледа работата няма проблеми при него !



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: bat]  
Автор3дължитeлнo BИЖ /нacko/ (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 21:27



Здравейте на всички,като влязох в тоя форум се ненадявах да видя тия писаници за ДЪГЛАС.Бачкам в фирмата от 5 месеца и съм от доволните/не че се праскам пред шефа/.Сега да ви обясня някой работи че виждам тук се пишат много лъжи.Първо за тоя дет е дал шефа на прокурор - та поинтересувах се аз,и каква била работата : бачкал някакъв от софия казвал се Емил,та тоя Емил бачкал на обект в София към 25 дни-плати ли му 2 000 лв. ама той искал 3 000- щото когато валяло дъжд той бил в престой, а пък на корабите в пристанището като стояли се плащало,та тоя същия се правил на такъв кораб.За всеки случай взел и да краде /материали/ ей тъй за компенсация,отделно крадял пари и от общия си работник които фирмата му осигурява и най накрая се изцепил че не ще да завърши обекта щото му скимнало да ходи във Венеция/е стигнал само до Гърция/както се разбра в последствие.Базикнах шефа още за тези прокурорски работи,та разбрах бая работи,ето някой от тях.Оня Емил /Стефанов Петров/ почнал да плаче къде ли не - в инспекцията по труда,полицията че го били ощетили с 1000 лв.Но толкова бил искрен че писал и си признал за всички кражби и измами който е вършел докато е бил във фирмата.Разбира се и полицията и инспекцията отхвърлят молби те му, като неоснователни.
А сега да Ви разкажа за обратната страна:
Та шефа отначало не му се е занимавало с тоя,ама го е подразнил с хленченето си на всякъде.И както се казва каквото почукало такова отворило.
В момента срещу Емил Петров са подадени две известия.Едно до Инспекция по труда -София и едно до Районна Прокуратура -София.
По едното до прокуратурата защото същия в изблик да си отмъсти по някакъв начин написва с спреи на фасадата на обекта думи който уронват престижа на фирмата и пораждат расова нетърпимост писал е цитирам "ДЪГЛАС ТУРЧИНА -АЛКАЙДА ВИ ПРЕЕБА" - " ТЪПИ БЪЛГАРИ ТУРЦИТЕ ВИ ЕБАТ" !
Само да подчертая че нито шефа нито който и да е било от персонала е турчин или ром.Не че фирмата има нещо против да работи и с такива хора,явно писача се е подвел с произхода на фирмата - гр.Търговище където преобладаващото население е турско.Та след тая негова среднощна акция която е била забелязана от живущи в блока/свидетели/,след случая са повикани органи на реда който са документирали по надлежния ред това престъпление и скоро ще завърши и експертизата на буквите,та срещу него са отправени сериозни обвинения: 1.действия внушаващи национална, етническа, религиозна и расова нетърпимост за което наказателния кодекс предвижда наказание : лишаване от свобода до три години !
2.Заведено е и гражданско дело в софийски съд за оронване името на фирма с имуществен иск за 10 000лв./който средства ще се дарят/.
3.Заведена е молба до компетентните полицейски органи за кражби който надвишават размера на минималната работна заплата в страната: за което деяние също се предвижда наказателна санкция.
4.И тоя Емил ако чете това, да не забравя да си подаде "декларацията за облагане на доходите на физически лица" в данъчното /до края на април е срока/ и да си плати данък общ доход /около 300лв./ че вече е влязъл в регистрите.


Та всичко това го публикувам за да сте запознати и с обратната страна на нещата.

От: НАСКО ЕФТИМОВ служител във фирма "DOUGLAS"
*за всеки случай съм го съгласувал с шефа и юрист-консула на фирмата!




Тема Re: Работа за меннови [re: edin ot vas]  
АвторBИЖ TУK/нacko/ (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 21:32



Здравейте на всички,като влязох в тоя форум се ненадявах да видя тия писаници за ДЪГЛАС.Бачкам в фирмата от 5 месеца и съм от доволните/не че се праскам пред шефа/.Сега да ви обясня някой работи че виждам тук се пишат много лъжи.Първо за тоя дет е дал шефа на прокурор - та поинтересувах се аз,и каква била работата : бачкал някакъв от софия казвал се Емил,та тоя Емил бачкал на обект в София към 25 дни-плати ли му 2 000 лв. ама той искал 3 000- щото когато валяло дъжд той бил в престой, а пък на корабите в пристанището като стояли се плащало,та тоя същия се правил на такъв кораб.За всеки случай взел и да краде /материали/ ей тъй за компенсация,отделно крадял пари и от общия си работник които фирмата му осигурява и най накрая се изцепил че не ще да завърши обекта щото му скимнало да ходи във Венеция/е стигнал само до Гърция/както се разбра в последствие.Базикнах шефа още за тези прокурорски работи,та разбрах бая работи,ето някой от тях.Оня Емил /Стефанов Петров/ почнал да плаче къде ли не - в инспекцията по труда,полицията че го били ощетили с 1000 лв.Но толкова бил искрен че писал и си признал за всички кражби и измами който е вършел докато е бил във фирмата.Разбира се и полицията и инспекцията отхвърлят молби те му, като неоснователни.
А сега да Ви разкажа за обратната страна:
Та шефа отначало не му се е занимавало с тоя,ама го е подразнил с хленченето си на всякъде.И както се казва каквото почукало такова отворило.
В момента срещу Емил Петров са подадени две известия.Едно до Инспекция по труда -София и едно до Районна Прокуратура -София.
По едното до прокуратурата защото същия в изблик да си отмъсти по някакъв начин написва с спреи на фасадата на обекта думи който уронват престижа на фирмата и пораждат расова нетърпимост писал е цитирам "ДЪГЛАС ТУРЧИНА -АЛКАЙДА ВИ ПРЕЕБА" - " ТЪПИ БЪЛГАРИ ТУРЦИТЕ ВИ ЕБАТ" !
Само да подчертая че нито шефа нито който и да е било от персонала е турчин или ром.Не че фирмата има нещо против да работи и с такива хора,явно писача се е подвел с произхода на фирмата - гр.Търговище където преобладаващото население е турско.Та след тая негова среднощна акция която е била забелязана от живущи в блока/свидетели/,след случая са повикани органи на реда който са документирали по надлежния ред това престъпление и скоро ще завърши и експертизата на буквите,та срещу него са отправени сериозни обвинения: 1.действия внушаващи национална, етническа, религиозна и расова нетърпимост за което наказателния кодекс предвижда наказание : лишаване от свобода до три години !
2.Заведено е и гражданско дело в софийски съд за оронване името на фирма с имуществен иск за 10 000лв./който средства ще се дарят/.
3.Заведена е молба до компетентните полицейски органи за кражби който надвишават размера на минималната работна заплата в страната: за което деяние също се предвижда наказателна санкция.
4.И тоя Емил ако чете това, да не забравя да си подаде "декларацията за облагане на доходите на физически лица" в данъчното /до края на април е срока/ и да си плати данък общ доход /около 300лв./ че вече е влязъл в регистрите.


Та всичко това го публикувам за да сте запознати и с обратната страна на нещата.

От: НАСКО ЕФТИМОВ служител във фирма "DOUGLAS"
*за всеки случай съм го съгласувал с шефа и юрист-консула на фирмата!




Тема Re: Работа за меннови [re: BИЖ TУK/нacko/]  
Авторzlatan (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 22:14



Sled obstoino pro4inate na cialata tema razbrah edno: kalpavite rabotnici oshte gi ima.Imam podobna firma za viso4inni uslugi,ne moga da izrazia vazmoshtenieto si ot tezi na koito do v4era sa molili za vsiakakva rabota i v edin moment kato se opari4at stavat golemi profesori.Ne stiga 4e im davash zaplati na koito i prezidenta bi zavidial ami v edin moment im stavash 4eren shtoto vijdash li,niakoi pe4eli pove4e ot tiah.Predlagam na kolegite ot "DOUGLAS" i na drugi podobni firmi vzaimno da si pomagami kato napravim edin registar na podobni nedovolni i otcepi li se rabotnici kato naprimer toia Emil kadeto e spomenat po gore.4e tuko vij utre e doshal i pri men da tarsi rabota,ta 4ovek kato ne znae kakav e shte ima iadove posle.Za podobni slu4ai pishete na e-mail. spisak_999@mail.bg



Тема Re: Работа за меннови [re: zlatan]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 22:32



Пичове, що не си направите един форум на височинните работници и да спрете да замърсявате този. Щото той е пещерно дело, ако не сте забелязали.



Тема Re: Работа за меннови [re: hkiyg]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 11:42



bat се обръща към всички занимаващи се с височинна работа.Всичките тези
приказки от Наско са лъжа.Няма нищо заведено в прокуратурата и в полиция-
та срещу bat.Всичко е манипулация.Тоя Динко от Дъглас не познава стойността
на труда,защото цял живот не е пипнал грам работа.Свикнал е другите да ра-
ботят за него и за това не уважава труда на работниците.Това,че е валяло и
bat е чакал и след това е искал да му се плати не е вярно.Всичко е лъжа и ма-
нипулация.Който се интересува да отиде до бл.417 в Овча Купел вх. над слад-
карския цех и да види как се правят 450кв. от1.09. до1.11. Общо 40 дена.Нека
да види и изпълнението.Нека да пита някой там дали 4 дена нямаше материа-
ли идали тези дни неса били загубени.



Тема Re: Работа за меннови [re: bat]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 12:03



С тоя Динко имаше уговорка загубените надници по негова вина да се плащат
по 50лв. на ден.Всеки ще се съгласи,че загубено време трябва да се заплати.
Само че той не иска да ги плаща тези загубени дни и bat за компенсация си е
взел 2 торби теракол,10м. мрежа на обща стойност 35лв. Какво е откраднал
Динко от bat - 1200лв.Стойността на обекта за работа е спазарена за 3000лв.
Изплатени са 1800лв.Всичко това се знае от полиция и прокуратура.Сега се ча-
кат процедурите.Има и доказателства за извършеното престъпление от Дъглас
Може ли да се сравнят 35лв./като е откраднал примки и карабинери за 30лв./
с 1200.Не могат.Според закона тези 35лв. не са престъпление,а е престъпле-
ние тези 1200лв.Който не вярва - успех с Дъгласа.Не се манипулирайте.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: spelio]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 13:28



Искам всички да знаят,че Дъгласа на обекта в Овча Купел бл.417 искаше да се
направи само една шпакловка/залепване на мрежата/и след това да се бояди-
са.Какъв човек би искал да се прави само една шпакловка?Само мръсник.
Не се ли сещате какъв е.Добре,че имаше малко компетентни които спряха
боядисването на първата ръка ,та поискаха да се шпаклова втори път.Който
не вярва да пита хората от бл.417.Дъгласа е завлякъл и един работник от
Търговище.Явно това си му е навик.Или е света вода ненапита.Колеги трябва
да знаете,че аз съм майстор и винаги ще си намеря работа,но е хубаво
да знаете кой какъв е и да не се манипулирате.Ако видите мои обекти тогава
ще разберете кой е майстор,кой е манипулатор.Успех с Дъгласа.



Тема Re: Работа за меннови [re: bat]  
Авторsvidetel (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 23:58



Виж какво бе “bat”,най добре иди се прегледай на психиатър и стига си дрънкал глупости тук!
А доколкото че няма нищо заведено стига се прави шут. Вече три пъти си хленчел пред полицая в районното, да не те задържат за 24 часа.Щото не се явяваш на призовките в полицията.Ревал си като малко дете бе нещастник заклевам се,признай си ! Гледал си като теле в железница и си ревал с крокодилски сълзи да не те задържат ! НЕЩАСТНИК ЩО СЕ ИЗЛАГАШ БЕ, А !



Тоя "bat" - ЕМИЛ е хомосексуално настроен тип,отчаян от живота , не може да си намери мъж.Търси го даже в Гърция ,ама явно и там не го намерил.

Тоя: дъгласа е хитро копеле,не може много да му се вярва.МУРГАВ С БЕМКА МЕЖДУ ВЕЖДИТЕ

ВСИЧКО ТОВА ГО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ !!!




Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: bat]  
Авторsvidetel (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 23:59



ИСКАМ ВСИЧКИ ДА ЗНАЯТ !!!

Виж какво бе “bat”,най добре иди се прегледай на психиатър и стига си дрънкал глупости тук!
А доколкото че няма нищо заведено стига се прави шут. Вече три пъти си хленчел пред полицая в районното, да не те задържат за 24 часа.Щото не се явяваш на призовките в полицията.Ревал си като малко дете бе нещастник заклевам се,признай си ! Гледал си като теле в железница и си ревал с крокодилски сълзи да не те задържат ! НЕЩАСТНИК ЩО СЕ ИЗЛАГАШ БЕ, А !



Тоя "bat" - ЕМИЛ е хомосексуално настроен тип,отчаян от живота , не може да си намери мъж.Търси го даже в Гърция ,ама явно и там не го намерил.

Тоя: дъгласа е хитро копеле,не може много да му се вярва.МУРГАВ С БЕМКА МЕЖДУ ВЕЖДИТЕ

ВСИЧКО ТОВА ГО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ !!!




Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: svidetel]  
Авторjessy (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 10:27



А бе хора вие слепи ли сте? Влезте в сайта на Дъглъс и там ще видите
неговото отношение към неговите колеги.Той казва,че клиентите
да не се доверяват на други негови колеги,защото те не могли да
правят толкова добре изолацията колкото той може да я прави.
Това говори колко е нелоялен към колегите си.Явно са прави други
като казват,че бил лош човек.Вярвам да не си е променил сайта.
www.douglas2.narod.ru
За какъв народ говори при това лицемерие не знам.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: jessy]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 15:39



Виж какво бе мухльо/bat/,/емил/,да не мислиш че заради нещастник като теб някой трябва да си променя съдържанието на сайта.И ако бе обърнал малко повече внимание на това за какво точно става дума щеше да разбереш че не плюем колегите си.Но явно толкова ти е умствения потенциал.
И не си мисли че като лъжеш тук ще накараш някой от нас който бачкаме в “ДЪГЛАС” да се откажем щото всички тук сме чували какво ли не от такива като теб и знаем много добре за какво става въпрос.И не мислиш ли вече че тая тема трябва да спре, да я дискутираме тук че на другите им писна.



Тема Re: Работа за меннови [re: Joro]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 09:35



Е престъпнико Дъглас.Кой ли ти вярва на безпочвените ти простотии,породени
от отчаяние за истината на болния ти мозък.Да Дъглас е престъпник.Ще по-
смееш ли да повдигнеш обвинение за обида?Няма да посмееш престъпнико,за
щото много добре знаеш,че имам доказ. срещу теб за обвинение по чл.201 от
НК,чл.143/1/от НК,чл. 282/1/от НК.За непросветените мога да им кажа,че кога-
то има обвинение дори и само по един от тези чл.,то образуването на досъдеб
но производство е задължително според чл.171/1/от НПК.Аако видите чл.114
от НПК ще разберете,че прокурора е длъжен да събира посочените му доказ.
Следователно е и длъжен да образува предвар. производство.Образува ли се
предв. произв. се съставя обвинит. акт и Динко отива в затвора.Продълж.1



Тема Re: Работа за меннови [re: bat]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 09:53



Продълж.1 Динко отива в затвора,ако не иска да ми се моли на колене да оттег
ля тъжбата си която е с №49696 от 16.11.04г. в СРП.Е няма ли тъжба срещу те-
бе престъпнико?Получихте безплатна консулт. по право.Купете си ги тези за-
кони,четете ги и бъдете вещи зада не се манипулирате.В България има добри
закони,но дали се спадват от прокур. или съда,това е друго.Динко престъпника
как си?Искам да осветя още един вяпрос безплатно.По повод,че съм крал от не
го.Вижте чл.218б от НК и тогава ще разберете,че това което съм взел от Дин-
ко не е кражба,поради ниската си стойност/35лв./,а администрат. нарушение,
което се наказва с глоба до 100лв.Как си престъпнико Динко?Съгласен ли си да
ти дам 100лв./глобата/,а ти да ми платиш моите 1200лв.Продълж.2



Тема Re: Работа за меннови [re: bat]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 10:00



Продълж.2 А свиньо тлъста,съгласен ли си?Мисля,че стова този случай е при-
ключил,и мисля да не отвръщам повече на бъдещите безпочвени простотии
на престъпника Динко от Дъглас.Работете с мене колеги,защото аз съм
добрия,а лошия вече се знае.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: svidetel]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано21.02.05 19:06



"Тоя: дъгласа е хитро копеле,не може много да му се вярва.МУРГАВ С БЕМКА МЕЖДУ ВЕЖДИТЕ"


Незнам на коя куха лейка трябва да го набия че да разбере: в "ДЪГЛАС" не са ангажирани работници представляващи малцинства/роми/.Собственика не е ром,турчин,румънец,кюрд,албанец и т.н. той е Българин,не членува в алкайда,ира и други подобни терористични организации,също така не членува в ДПС,БКП,БСП,СДС,НДСВ, и изобщо която политическа сила или коалиция се сещате.
Така че сперете с тези компромати

И стига с тези прякори,като се правиш на отворен пич пиши си имената,да те видим !.



Тема Re: Работа за меннови [re: bat]  
Авторнacko2 (Нерегистриран)
Публикувано28.02.05 11:46



Безплодово копеленце,какво се правиш на голям майстор бе ! много закони си прочел само че си толкова тъп ще не можеш да ги разбереш,знам че си толкова стиснат че остатъка от храната която ти се полага си я носил у вас да я ядеш бе мухльо, по добре дай някой лев на адвокат че да ти обясни !



Тема Re: Работа за меннови [re: нacko2]  
АвторГepи (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 10:01



Аз съм Гери/Георги/ от Търговище.В Т-ще се разчу,че се говори за Динко от
фирма Дъглас.Поразпитах тук и там и ми казаха къде мога да вида информац.
Като гледам какво е написано искам и аз да кажа нещо.Динко го познавам от
много време.За него знам,че се движи с мутри,бивши ченгета само че тези мут-
ри са мюсолмани/еничари/.Той има връзки сред тези среди и знам,че всичките му познати са такива мутри еничари.Той се чувства силен с тях и затова не се
страхува да лъже който му падне.Той е голям връзкар с Емин Чауш,Ерол Саръев
Ахмед Оркан,Фетие Карагьозова,Мустафа Дениз и др.Тези нетови приятели ра-
ботят в полицията и прокуратурата в Търговище.Той е българин,но мюсолма-
нин с турска вяра.Ако не е вярно нека да си покаже резания хуй,както го на-
прави в басейна.Помниш ли Динко.Не помниш ли Гери брадвата.Има връзки и с
Исмаил Алиходжа който работи в мюсолманското училище в с.Устина.Устина се
намира между Кричим и Перущица.В това училище учат придимно мусльомани
сираци,които стават еничари.Като завършат у-ще с помоща на ДПС се назнача
ват на работа в полиция,прокуратура,съд,общини и др. учереждения зада мо-
гат да защитават техните хора мусльомани когато се наложи.Повечето му при-
ятели са мусльоман фанатици.Това е за Динко накъсо.Ама срещу брадвата ня-
ма да посмееш да вдигнеш ръка,защото съм на собствена територия и знаеш
кикво ти чака.



Тема Re: Работа за меннови [re: Гepи]  
Авторнacko (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 23:46



Ей мухльо ако те пиптем знаеш ли к-ва територия ще ти дадем,ще те напрайм аботат на енергото!

И стага си измисля всевдоними като си перко пиши че си ЕМИЛ бе нащастник !

ИМАМЕ ВРЪЗКИ НЕ САМО В ТИЯ ДЕТО ГИ ПИСА,НО ИМАМЕ ВРЪЗКА И С МАЙКАТА ТИ ! ДА ЗНАЕШ !



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: bat]  
Авторбл.417 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 20:34



Ей копеленце като си толкова отворен що не отидеш до блока да видиш как ще те посрещнат, а! Не се прави на майстор щото и за х..й не ставаш.Всички там видяха какъв калпав майстор си.И що нищо не се оправдаваш че си крал от общия работник бе говедо скопено ! Мерни се до блока да ти светят маслото същите тия дето уж са доволни от теб ЕМИЛЕ, ! МАЙСТОРЕ ! И никой от Търговище или кадето и дае било не е завлечен ,преебан си само ТИ защото сам се НАЕБА !



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: bat]  
Авторбл 417 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 20:36



Ей копеленце като си толкова отворен що не отидеш до блока да видиш как ще те посрещнат, а! Не се прави на майстор щото и за х..й не ставаш.Всички там видяха какъв калпав майстор си.И що нищо не се оправдаваш че си крал от общия работник бе говедо скопено ! Мерни се до блока да ти светят маслото същите тия дето уж са доволни от теб ЕМИЛЕ, ! МАЙСТОРЕ ! И никой от Търговище или кадето и дае било не е завлечен! ,преебан си само ТИ защото сам се НАЕБА !



Тема Re:Наско педерасконови [re: spelio]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 12:08



Не разбра ли утрепко,че последен има думата прокурора сельо задръстен.
След това господ да ви пази.



Тема Re:Наско педерасконови [re: B-52]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 21:47



Селенин си ти бе НЕЩАСТНИК ЕМИЛЕ !!!.И ТИ малолумно копеле не разбра ли че всичко вече е прекратено и всички ченгета ти се хилят какво малоумно парче си! та ги занимаваш с такива простотии НЕЩАСТНИК !!! НАИСТИНА ТИ СЕ СМЕЯТ БЕ ЕМИЛЕ



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: jessy]  
АвторДжec (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 20:07



Не зная чие е горното мнение, използвало прякора ми, но аз и фирма Термотест се разграничаваме от околните писания.

Детелина Маринова - Джеси



Тема Re: За Джеснови [re: Джec]  
АвторPyмeн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 11:56



Джес не те знам коя си,но това Jessy може и да е мъж.Нпр. Джеси Джеймс.
Не си само ти с това име,зада си мислиш,че става въпрос за теб.Приятелско
пожелание за по-различно мислене.



Тема Re: За Джеснови [re: Pyмeн]  
АвторДжec (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 18:29



Благодаря, но написах горното, защото във висящите среди и аз, и фирмата ми, която се занимава с такава дейност, сме достатъчно известни.
Поздрави



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: spelio]  
АвторJordan (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 19:17



Поздрави за младите хора проявили интерес към спелео техниката!
Похвално е, че все още има хора които искренно желаят да се занимават със
екстремални спортове и да намерят почтенни начини за финансиране.
За съжаление от обсъжданията по темата се вижда доколко вече е замърсена областта на височинната деятелност.
От 1987 година професионално се занимавам с "промишлен алпинизъм" /както го наричат някои/. Смятам, че за този период все някакъв опит съм придобил. В това число не включвам всички други квалификации и специализации /професионални и спортни/.
Не си правя реклама, просто се обръщам към младите и търсещи хора, имащи желание да научат нещо допълнително, ще се радвам да им бъда поне и малко полезен!
За всички търсещи и амбициозни адреса ми е: jordan111@mail.ru
Казвам се Йордан Христов от град Варна и не се крия зад прякори, а и няма за какво!
Още един път успех на всички проявили интерес към екстремалното, но запомнете само едно - професионализма се постига с много труд, учение и много тренировки, а в това начинание всяка грешка може да е последна!!!!!
С уважение към всички съпричастни и безпогрешност в реалността!!!



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: Jordan]  
Авторqwerty (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 19:03



hi pi6i mi na tova icq:203648782 imam predlojenie za tebe



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: spelio]  
АвторБeнu (Нерегистриран)
Публикувано23.12.13 09:06



ето тука се вижда,че наистина фирма Дъглас са турци. значи е вярно, че лъжат хората. следователно са еничари. супер,нека хората да знаят.ааааааа между
другото сайта alpinisti също са такива.ето го линка.
http://www.nenovinite.com/ne/svqt/668/
http://topbloglog.com/post/932950




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.