Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 19.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Екстремно-то  
Авторvtrendy (Нерегистриран)
Публикувано23.07.04 17:57



И до там стигнахме - екстремното да проси издръжка от user-ите!
Явно доста са го закъсали финансово, което всъщност е нормално, при положение че сайтът престана да бъде обновяван и стана скучен (няма да включвам и голямото количество изгонени user-и, за да не ме обвинят, че пак пиша, без да мисля).
Жалко, наистина! В началото беше хубав сайт и много ме кефеше. И форумът беше готин.
Собствениците на сайта, обаче, би трябвало да си спомнят как натякваха, че той е ЧАСТЕН, че правилата се определят само от тях и пр., и пр. ... Ми да се оправят сами, тогава - ЧАСТНО. Как не ги е срам изобщо да споменат темата за пари от user-ите!
Но, хайде, да приемем, че са преглътнали гордостта си, че са разбрали глупостта си и са се променили. Има една основна поговорка - КОЙТО ПЛАЩА, ПОРЪЧВА МУЗИКАТА. В тази връзка - съберат ли се пари от user-ите за хостинга, сайтът престава да бъде частен. И тогава би трябвало да стане и истински публичен, т.е. да няма глупава цензура и силово налагане на мнения.
Но ....



Тема Re: Екстремно-тонови [re: vtrendy]  
АвторMaлkoтo нa мyмиятa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 14:38



И колко голямо е количеството на изгонените?
Ти какъв процент заемаш от това количество?
А иначе докато пръстите ти са по-бързи от мисълта ще има нужда от администратор!
И, между другото - поздравления за превода!



Тема Re: Екстремно-тонови [re: Maлkoтo нa мyмиятa]  
Автор vtrendy ()
Публикувано25.07.04 16:42



знаеш ли - аз поне не се крия зад прякори, когато изказвам мнението си; не знам кой си, а не ме и интересува.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: vtrendy]  
Авторkpиeщa ce зaд пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 10:26



цитат:
(няма да включвам и голямото количество изгонени user-и, за да не ме обвинят, че пак пиша, без да мисля)


Защо ли ми се струва, че все пак го направи...



Тема Re: Екстремно-тонови [re: kpиeщa ce зaд пpяkop]  
Автор vtrendy ()
Публикувано05.08.04 23:31



колко е хубаво да си анонимен!!



Тема Re: Екстремно-тонови [re: vtrendy]  
Авторkpиeщa ce зaд pляkop (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 14:15



Хе-хе! Че кое му е неанонимното на vtrendy? Сигурно с онези, с които се срещаш тук-там си те знаят, но за мен си просто едно втренди, което навява на няколко асоциации, но нито една не е име. :-)) Още по-малко пък на твоето име, защото не го знам. Така че, стига хапа хората, заради тяхната анонимност - това все пак е форум.

П.П. Няма нужда да се впускаш в писане на името си - все ми е едно какво е то. :-) И не името ти беше темата. :-) Когато човек, не иска да каже нещо, поради еди-каква си причина, просто не го казва. :-)))))))))



Тема Re: Екстремно-тонови [re: kpиeщa ce зaд pляkop]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано07.08.04 18:03



И аз само да напомня на втренди - екстремното не иска пари - потребителите му пожелаха да съберат пари, за да продължи съществуването на сайта. Това е една малка но доста съществена разлика струва ми се.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: vtrendy]  
АвторArwen (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 10:39



Мислех да не показвам отношението си, но пречупена през твоята призма, действителността си е направо изопачена.

"И до там стигнахме - екстремното да проси издръжка от user-ите!"
Както Стефан вече е отбелязал, идеята не е на собствениците, а на потребителите - прочети по-внимателно. Собствениците се ограничиха до коректното съобщение, че сайтът затваря врати. Фактът, че потребителите искат той да продължи да съществува, е повече от красноречив.

"Явно доста са го закъсали финансово, което всъщност е нормално, при положение че сайтът престана да бъде обновяван и стана скучен (няма да включвам и голямото количество изгонени user-и, за да не ме обвинят, че пак пиша, без да мисля)."
Явно доста те е настървил фактът, че някой сложи цедка на безмислените заяждания на част от списващите там, включително и твои.

"Жалко, наистина! В началото беше хубав сайт и много ме кефеше. И форумът беше готин."
Сайтът и сега е хубав и полезен. Форумът също, но вече на друго ниво, което не си заслужава да ти разяснявам - толкова ти е паднало пердето, че пречи на трезвата преценка.

"Собствениците на сайта, обаче, би трябвало да си спомнят как натякваха, че той е ЧАСТЕН, че правилата се определят само от тях и пр., и пр. ... Ми да се оправят сами, тогава - ЧАСТНО. Как не ги е срам изобщо да споменат темата за пари от user-ите!"
Няма защо да ги е срам. Повтарям - не те споменаха темата за пари от потребителите.

"Но, хайде, да приемем, че са преглътнали гордостта си, че са разбрали глупостта си и са се променили."
Понякога се чудя откъде извира самочувствието ти.

"Има една основна поговорка - КОЙТО ПЛАЩА, ПОРЪЧВА МУЗИКАТА. В тази връзка - съберат ли се пари от user-ите за хостинга, сайтът престава да бъде частен. И тогава би трябвало да стане и истински публичен..."
Противоречиш си, Вера. Ако се съберат пари от потребителите, то музиката ще се поръчва от инвестиралите, а те са ограничен брой. Което отново означава, че екстремното няма да бъде място за изливане на негативни емоции и избиване на комплекси. Това, че ти и някои твои приятели срещнахте проблеми в спелео-клуба, съвсем не означава, че другите клубове се раздират от конфликти. За съжаление, причината за затегнатите мерки около форума, са хора като теб.

"... т.е. да няма глупава цензура и силово налагане на мнения."
Нямам спомен някой да е ял бой, заради мнението си. Нито да е бил цензуриран без съответното обосноваване от страна на модератор.

Хем смяташ, че екстремното не става, хем не спираш да го дъвчеш.




Тема Re: Екстремно-тонови [re: Arwen]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 20:12



Явно доста те е настървил фактът, че някой сложи цедка на безмислените заяждания на част от списващите там, включително и твои.

pokagi samo 2-3 bezsmislenni zaygdaniy i se otkazvam xodene po dupki. az sum edin ot tezi.



Тема Re: Екстремно-тонови [re: Edin]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано09.08.04 22:06



Пич, не те знам кой си, ама ще трябва да се отказваш. Безсмислени заяждания имаше бая. Е, покрай сухото ... Ама това е една друга тема.

И не знам дали си спомняш по какъв повод се стигна до това положение. Малко приличаше на "шегичката" с АЕЦ-а .

На Вера няма да отговарям, първо защото не е тук и не може да ми отвърне и второ каквото имам съм й го казал лично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.