Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 22.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: aleyan]  
Авторnayela (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 14:51



Бая чекане ша падне, Пич!








секо накакване е било необходимо!



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: nayela]  
Автор vtrendy ()
Публикувано25.07.04 16:43



то вече пада, за съжаление
вече повече от месец



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: vtrendy]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано25.07.04 18:50



На Мулето нещата бяха махнати. Но до колкото останах с впечатление трябва да се проведат избори и да се предложи някой на администрацията на Дир-а за поста на модератора.

Мир вашему дому!


Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: aleyan]  
Авторvtrendy (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:10



Във всички форуми има избори. Лошото е, че тук само трима - четирима се знаем кои сме. Останалите от сорта на питашт, отговаряшт, лозе и пр. никой не ги знае кои са. Какво да правим в този случай?



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: vtrendy]  
Авторпитaшт (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 22:43



Сще не сте избрали модератор, и вече взехте да търсите ножицата!!!И какво, като не се знаем по лице-това семеен клуб ли ще е или място, където мога да намеря хора със сходни на моите интереси?Да не би да искаш да присадиш "екстремното" на нова почва?Ако не се лъжа ти недоволстваше от тамошните порядки.И все пак с теб сме се виждали-тогава пишех тук регистриран и откликнах на призива ти да почистим Темната.Защо когато изнасях чувалите с боклуци не ми иска паспорта?



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: питaшт]  
Автор vtrendy ()
Публикувано27.07.04 00:14



опазил ме господ да присаждам разни неприятни порядки на нова почва;
може би не съм се изразила добре - безсмислено е да се прави избор от двама - трима човека - но съществува възможност някой да се подвизава с различни имена - без регистрация. Аз лично не смятам, че хора без регистрация трябва да бъдат допускани до гласуване. Така излиза, че ще гласуват трима - четирима човека. И то се губи смисълъ. Виж ако тук пишехме примерно 20 човека - тогава да.
А иначе за чистенето на Темната - много се радвам, че сме се виждали там. Въобще не ми е и минавало през ума да ти искам паспорт. Дреме ми на ... И все пак не мога да се сетя кой / коя си. Не ме и интересува. Едно от приятните свойства на форумите е да осигурява анонимност. Точно тя, обаче, пречи на избора на модератор.
Абе, въртим се в омагьосан кръг....



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: vtrendy]  
Автор kenoby (jedy)
Публикувано27.07.04 10:18



Модератор се избира по критерия - ангажираност към форума. Т.е. човекът трябва да прекарва достатъчно време тук, да следи (в добрия смисъл) публикациите, и да реагира уместно и точно. Не да бъде буфер между "професионалисти" и "аматьори", а диригент на добрия тон. В този смисъл, той (тя) може и да е пилот изпитател или готвач (всичко без алпинист ) по призвание, професия или интерес и да няма нищо общо със спелеологията. Колко е да прочетеш мненията на т.н. нерегистрирани, за да добиеш представа за отношението им към "проблематиката..."

...::CCCCC::...
We love green clouds, clean skyline and dry passages


Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: kenoby]  
Автор vtrendy ()
Публикувано27.07.04 14:21



Здрасти, Кеноби, отдавна не си се включвал.
Абсолютно съм съгласна с теб - даже съм за още по-голяма либералност; Според мен ако има модератор, той е само за да чисти форума от спам и от откровено нецензурни мнения, както и да не допуска големи отклонения от дадена тема. И толкоз.
Модераторът не трябва да налага своето мнение, нито да определя кое мнение е технически правилно или грешно.
А за мненията на нерегистрираните - аз лично нямам нищо против нерегистрираното писане във форумите. Самата аз от време на време забравям да се логна и не вярвам това да е създало голям проблем.



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: vtrendy]  
Авторпитaшт (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 22:59



За анонимното гласуване-права си. Само се чудя защо е нужен модератор на клуб с толкова малко редовно пишещи.Или може би скоро тук се очаква преселение от екстремното?Е, ако се стигне до гласуване ще се регистрирам, за да гласувам за теб.



Тема Re: Май е време да изберем модератор на клубанови [re: питaшт]  
Автор vtrendy ()
Публикувано27.07.04 23:32



А помниш ли Мулето какви ги пишеше - само задръстваше форума със спам. А екстремното ще оцелее, ще видиш. Най-малкото там има суперски форум за сноуборд, в който пишат страшно много хора. А иначе спелео форума там е много задръстен. Те пишат по-малко и от нас.
А за модератор - да питаме Aleyan, той предложи. Аз смятам, че от време на време някой от админите на дира трябва да трият по някое явно спам мнение - това е. Ама ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.