Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 27.07.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: Joro S]  
Автор vtrendy ()
Публикувано03.07.04 11:53



След като ще го удряме на лични разговори в публичното пространство - ще ти отговоря:
Не смятам, че трябва да пиша в този форум само с оглед на "просвещаването на незапознатите". Даже обратното - аз лично се забавлявам по този начин. Ако ти смяташ, че всичко трябва да бъде сериозно - ОК; знаеш къде е форумът за такива мнения. Тук аз ще пиша каквото си искам на когото си искам. Не смятам, че с изказванията си съм заблудила някого.
А що се отнася до "(рядкото) щастие" - ще приема ироничното ти подмятане за грубовата шегичка.



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: vtrendy]  
Автор Joro S (непознат )
Публикувано03.07.04 12:00



Сори Верочка, ама и аз пиша каквото си искам. А кой как го приема, си е лично негова работа.
Пък ти се замисли защо не можеш да пишеш в някои форуми ... и защо не ти отговарят в други. Ако искаш!



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: Joro S]  
Автор vtrendy ()
Публикувано03.07.04 13:59



О, я стига с нравоучуния. Такъв тон ще държиш на децата си в къщи.
Аз приключих с темата. От тук нататък можеш да се заяждаш или по icq, или по gsm, или ако ме видиш на кончето.



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: vtrendy]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано04.07.04 22:09



Зорът, е че винаги можеш да намериш нещо ново, което може даже и да е по-добро от провереното старо. Аз изобщо недолюбвам диодите, ама т'ва е друга тема.
Друг е въпросът, че не всеки знае от къде.

Мир вашему дому!


Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: vtrendy]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано04.07.04 22:13



Е, те точно за това е модераторът, ако да не трие подобни "разговори", то поне да ги премести в нарочна тема със заглавие "Майната ти" или подобно. :-)

Мир вашему дому!


Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: aleyan]  
Автор vtrendy ()
Публикувано05.07.04 01:18



Хммм, дааа. Май си прав. Не сте длъжни да четете тези неща. Но нищо не мога да направя сега.
А между другото - току-що дочух, че диоди, продавани от този Тедо, са били добри.



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: vtrendy]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 13:24



Извинявам се, ако съм одтавил някой да се чуди... Просто не съм посещавал скоро вашия форум...
Цената е 20лв
Китайско е, но това съвсем не значи, че е боклук... има Китойско за 2лв има и за 20... А вече почват да правят и висококачествени стоки.... Друг е въпроса, че у нас се внасят контрабандно всякакви боклуци...
Може да се види на място /в София/, може да се достави и чрез Спиди за Ваше удобство... Преди да се изпрати, всяка бройка се изпробва. Ако получа аргументирана рекламация, не е проблем да се възстанови сумата.
Може да работи и с обикновени или алкални батерии, може и с акумулаторни /никел металхидридни или никел-кадмиеви 1.2V/. Фенерчето е с DC-DC конвертор, който осигурява постоянно напрежение на диодите...
Ако имате други въпроси по същество - тел. 088-8811914 или 02-9743257



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: aleyan]  
АвторKoтaнka (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:18



И все пак има ли някакво припокриване на общественото пещерно мнение относно челниците? Ето, например, аз си търся добър челник - да е лекичък, да издържа поне 20 часа, да е стабилен (да е подсилен срещу удари), по възможност и непромокаем Твърде много ли искам?! А да не споменавам и че се надявам да е все пак по-евтиничък...Ако някой се реши да препоръча нещо наистина добро, което е използвал и е останал доволен, ще му бъда благодарна. А, да, щях да забравя поредната претенция - светлината да не е бяла , а жълтеникава и да дава добра видимост в пещерките.
Е, при възможност де...ако има такива!
И да - също не зная откъде, затова и го пиша тук, дано се намери някой по-знаещ от мене.



Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: Koтaнka]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано08.09.04 21:51



Моето мнение клони в полза на кар'битките. А пък и ти много леко несъвместими изисквания поставяш.
Ако е лек няма да издържа 20 часа /при положение, че е с крушка, а не със светодиоди/. Същото става и с цените - добрите неща почват от 50 лв. нагоре. Та така.... Аз ползвам на Петзл зуум зора белт, и съм доволен. Но все пак си купих кар'битка.

Мир вашему дому!


Тема Re: Челник с бели светодиодинови [re: aleyan]  
Автор After_Dark (новак)
Публикувано09.10.04 17:50



да ви кажа и аз нещо ...
купих си за 6 лв китайски 4елник с 5 диода и го разфасовах махнах си4ко дето беше вътре - оставих диодите без електрониката и добавих само едно ключе - за 60 ст с уплътнение и изведох кабел, после залях вси4ко със епоксидна смола за да го хермитизирам и си купих за 10 лв литиева батерия за ериксон 2618 - 1400 мА/ч и зарядно за 2 лв и 4удото свети добре за 30-35 4аса и е херметично - батерията е в 2 презерватива и е на тила закачена за ластика - но това е само аварийно осветление - основното ми е с 5 Вт халоген и свети на 50 м - стандартно миньорско осветление английски модел и е не по-голяно от карбидката и свети 12-24 4аса в зависимост от силата - 2 степени. акумулатора се сменя за секунди и не е тежък и голям - колкото карбидка е




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.