Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 21.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.  
Автор redsuzi ( новак)
Публикувано15.02.04 18:14



Любители на пещерите, здравуйте!
Аз съм нов и искам да разбера подробности относно,
Пещера,Орлова чука,която се намира около Русе,с.Пепилина.
Моля информирайте ме за всичко.
Ще ви бъда страшно благодарен.

не е богат този който има пари, а е богат този който ги харчи.


Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: redsuzi]  
АвторEди (Нерегистриран)
Публикувано20.02.04 17:50



Имам телефона на човекът, който така да се каже "държи ключа" от пещерата. Казва се Иван Иванов. Тел. 0889 205625
Благоустроената част на пещерата - тази, в която развеждат туристите, които са си платили вход, няма много образувания. Водачът ми обясни, че може да се разгледа и другата част, но за целта трябва да се съберат повече хора /5-6/ и той ги води. Цената не беше много висока.
Районът на Национален парк Русенски Лом, в който се намира Орлова чука е много красив и пълен с пещери. Виж този сайт http://www.bsc.rousse.bg/rousse/rlom/index_bg.htm
Еди



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: redsuzi]  
Автор naka76 (катерач)
Публикувано25.02.04 22:24



Пещерата според мен си заслужава да се посети,макар най-интересната част да е входа на пещерата и висящите пирамиди.Друг голям плюс е че пещерата се разглежда с фенери,а така тръпката е много по-голяма.А и от всички благоустроени пещери които съм посетил като чили Иван на-хубаво разказва.Има асвалтиран път до 500 м преди пещерата.Ако си решил да я посетиш преати на Иван почздрави от един колоездач от Пловдив който му беше на посещение преди 2 години



Тема Малко инфо--и си намери клубнови [re: redsuzi]  
Автор Mиcлeщ (имам мнение)
Публикувано26.02.04 09:40



Пещерата е една от големите макар честно казано не от най-красивите (според мен). А щом толкова ти се ходи по пещери намери си пещерен клуб в твоя град и изкарай един курс за Пещерняк. Защото колкото повече научисх за пещерите, толкова повече ще ти харесат.

Да се учим от миналото, живеем с настоящето и мислим за бъдещото !!!


Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: redsuzi]  
АвторMecтeн (Нерегистриран)
Публикувано14.04.04 13:16



Орлова чука е втора по големина в България!Туристическият маршрут е 1 км от общо 13,6 км галерии. За да се разгледа качествено пещерата ти е нужен водач каквито има в пещерните клубове в Русе. Ако си от Русе можеш да се свържеш с мен e-mail:tedich@abv.bg.



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: redsuzi]  
Авторhaymo (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 22:08



www.orlovachuka.bol.bg



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: haymo]  
АвторДъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 22:46



Е, не само хората от Русе знаят пещерата има хора и от Търговище --------------------- darvenia@abv.bg.можеш да разчиташ на нас за водачи ако искаш да ходиш на там.



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: Дъpвeния]  
Авторpichovete (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 22:17



Pichovete pitat GIDA ot Targovishte dali sluchaino pravi svirki,ako li ne,nie shte go nauchim v zala"Kosmicheska"!!!



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: pichovete]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 23:28



Ние от гилдията на гидовете от Търговище и аз като техен представител предлагам да минете през 110 метра с препятствия първо, после през 8- мицата след това да погледнете нагоре към ЛАИНОТО ако и след това не са се видели как изглреждат да продължът на пред и след това да завият на ляво в една галерия с особенна форма / с тази форма ги опреличавам / тия ПИЧОВЕ .Ако и след тази кратка разходка не им е станало ясно на тия ПИЧОВЕ за какво стават и на какво мязат могат да минат през "Христо Ботев" и някъде там из пендиците може да извъртите по една свирка на нас и по точно на мен ,пък и може да се наденете на нещо стърчащо ис тесняка.Но стига съм ви пълнил ушите /които са ви пълни с една мътна лепкава течност-от свирките ни/ и преминавам в по учтива форма -с четири думи-ПИЧОВЕ Я СИ ...... МАЙКАТА ЩОТО ЗА НИЩО ДРУГО НЕ СТАВАТЕ. ЧАО ПУТКОПИЧОВЕ.



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: дъpвeния]  
АвторMecтeн (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 17:13



Хора не си изпускайте нервите!
От това няма да спечели нито пещерата, нито вие!
Орлова чука е била там, там е и ще си остане на същото място дълго след като ние си отидем.
Не трябва да се величаем чрез "подвизите" си из пещерите. Обратното -ходейки по пещери трябва да показваме на останалите хора какво велико творение на природата са те!
Теодор Кисимов-ПК"Приста"Русе



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: дъpвeния]  
Авторpichovete (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 01:12



pichovete,minavaiki prez Hr.Botev,vlizaiki v kosmicheska chestitim novata 2005 g. i izlizaiki prez priakoto za kosmicheska zaebavavame gida ot trg da pravi svirki



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: Mecтeн]  
Авторpichovete (Нерегистриран)
Публикувано01.01.05 01:19



Chestita ti novata 2005g.!da sa jivi i zdravi vsichki snikersi!!!I nai-veche TI.Nashite nervi sa jelezni,a ti se pazi ot diabet!!!



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: pichovete]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 10:53



PICHOVE I MISLA CHE TEJA OT TRGOVISTE SA TURKY
TE MRAZAT BULGARITE I ZATOVA DARVENIA SE ZAJAJDA S VAS I SE PRAVI
NA VELIK SIGURNO ZATOVA KOGATO SA BILI V KARVAVATA LOKVA EDIN
OT KOTEL IM REZNA VAZETO DUGLAS E PRIATEL S TJAH JAVNO ZA TOVA
DOUGLAS PRAI NEKACHESTVENA IZOLACIA V SOFIA ZASTOTO MRAZI SOFIANCI
ZA TEA SELIANI VAJI POGOVORKATA-DAI MU KON I TOI DAJE V HELL STE
OTIDE TOVA E ZA TODOR KISIMOV-CHEHI 2 / TOSHO I`m TOZI KOITO
MARKIRA PATEKATA DO PTICHATA I DRIANOVCI OSTANALI MNOGO DOVOLNI
RAZKRIVAM SE SHOTO SAM USA AND NO FEAR I`M EMO- VITOSHA



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: bat]  
АвторMecтeн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 09:38



Емо поздравявам те за маркирането на пътеката до Птичата!
Останалото, което си писал не ми стана много ясно. Намесваш факти и събития за които нямам идея. Включих се в темата понеже ставаше дума за Орлова чука-пещерата в която най-много съм влизал, но последните постове са доста в страни от пещерата и затова спрях да пиша.
Емо не знам дали се познаваме или поне не си спомням. Ако искаш може да ми пишеш писмо на мейла ми/има го по нагоре в темата/



Тема Re: Пещера Орлова Чука-с. Пепилина,Русенско.нови [re: Mecтeн]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:42



Tosho ako tova si ti zdravei. Prav si che sigurno sam daleche ot temata
no poneje sam iadosan na Duglasa a durvenia i toi e ot Trgoviste zatova
e vsichko. Duglasa me zavleche s pari i sega sam go dal na procuror.
Tosho 2004 liatoto sled Yailata as opunah troley 40 m. na Tulenovo. Mislia
che i ti beshe tam s drugi katerachi.Az te poznavam ,no ti ne me poznavash.Seti se sega. Na karlukovo may 2004 as pitah Miron kak e bilo
v Chehi- 2 i ti doide i sedna do nego. Az biah s krosarkata. Tazi godina
moje pak da sam na Karlukovo.



Тема Re: ,за Емонови [re: bat]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 18:53



Емо няма смисъл да си ми ядосан щото съм от Търговище,това че съм с Динко от един град не значи че съм като него,колкото до това че ти дължи пари ти самия дойде при него да го молиш за работа когато бяхме във София в кв.Захарна фабрика така че сам си си виновен,до колкото знам става въпрос за един от последните обекти на който работи за Динко,щом като го знаеш че е такъв защо се хващаш с него.А до народноста ми както пишеш не съм турчин а съм БЪЛГАРИН това че около нашия край има много турци това не означава че и аз съм такъв.И мене ме е завлякал с пари-става въпрос за Динко така че и аз съм като теб.Така че вместо да ми се сърдиш можем да измислим нещо заедно.



Тема Re: ,за Емонови [re: дъpвeния]  
Авторspelio (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 16:36



ПИЧОВЕ ТУК НЯКОЙ МНОГО ЛЪЖЕ,ВИЖТЕ КВО НАМЕРИХ В ЕДНА ОТ ТЕМИТЕ !


"Здравейте на всички,като влязох в тоя форум се ненадявах да видя тия писаници за ДЪГЛАС.Бачкам в фирмата от 5 месеца и съм от доволните/не че се праскам пред шефа/.Сега да ви обясня някой работи че виждам тук се пишат много лъжи.Първо за тоя дет е дал шефа на прокурор - та поинтересувах се аз,и каква била работата : бачкал някакъв от софия казвал се Емил,та тоя Емил бачкал на обект в София към 25 дни-плати ли му 2 000 лв. ама той искал 3 000- щото когато валяло дъжд той бил в престой, а пък на корабите в пристанището като стояли се плащало,та тоя същия се правил на такъв кораб.За всеки случай взел и да краде /материали/ ей тъй за компенсация,отделно крадял пари и от общия си работник които фирмата му осигурява и най накрая се изцепил че не ще да завърши обекта щото му скимнало да ходи във Венеция/е стигнал само до Гърция/както се разбра в последствие.Базикнах шефа още за тези прокурорски работи,та разбрах бая работи,ето някой от тях.Оня Емил /Стефанов Петров/ почнал да плаче къде ли не - в инспекцията по труда,полицията че го били ощетили с 1000 лв.Но толкова бил искрен че писал и си признал за всички кражби и измами който е вършел докато е бил във фирмата.Разбира се и полицията и инспекцията отхвърлят молби те му, като неоснователни.
А сега да Ви разкажа за обратната страна:
Та шефа отначало не му се е занимавало с тоя,ама го е подразнил с хленченето си на всякъде.И както се казва каквото почукало такова отворило.
В момента срещу Емил Петров са подадени две известия.Едно до Инспекция по труда -София и едно до Районна Прокуратура -София.
По едното до прокуратурата защото същия в изблик да си отмъсти по някакъв начин написва с спреи на фасадата на обекта думи който уронват престижа на фирмата и пораждат расова нетърпимост писал е цитирам "ДЪГЛАС ТУРЧИНА -АЛКАЙДА ВИ ПРЕЕБА" - " ТЪПИ БЪЛГАРИ ТУРЦИТЕ ВИ ЕБАТ" !
Само да подчертая че нито шефа нито който и да е било от персонала е турчин или ром.Не че фирмата има нещо против да работи и с такива хора,явно писача се е подвел с произхода на фирмата - гр.Търговище където преобладаващото население е турско.Та след тая негова среднощна акция която е била забелязана от живущи в блока/свидетели/,след случая са повикани органи на реда който са документирали по надлежния ред това престъпление и скоро ще завърши и експертизата на буквите,та срещу него са отправени сериозни обвинения: 1.действия внушаващи национална, етническа, религиозна и расова нетърпимост за което наказателния кодекс предвижда наказание : лишаване от свобода до три години !
2.Заведено е и гражданско дело в софийски съд за оронване името на фирма с имуществен иск за 10 000лв./който средства ще се дарят/.
3.Заведена е молба до компетентните полицейски органи за кражби който надвишават размера на минималната работна заплата в страната: за което деяние също се предвижда наказателна санкция.
4.И тоя Емил ако чете това, да не забравя да си подаде "декларацията за облагане на доходите на физически лица" в данъчното /до края на април е срока/ и да си плати данък общ доход /около 300лв./ че вече е влязъл в регистрите.


Та всичко това го публикувам за да сте запознати и с обратната страна на нещата.

От: НАСКО ЕФТИМОВ служител във фирма "DOUGLAS"
*за всеки случай съм го съгласувал с шефа и юрист-консула на фирмата "




АКО ВСИЧКО ТУК Е ТАКА ТОЯ ЕМО Е ЗАГАЗИЛ БАЯ !











Тема Re: ,за Емонови [re: spelio]  
Авторpriatel (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 19:32



Абе емо и ние малко покрадваме амаааа.. ти пък чак и неустойки за престой :)



Тема Re: ,за Емонови [re: priatel]  
Авторbat (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 13:59



Прочетете в работа за мен мнението на bat и тогава може би ще разберете
що за човек е Динко от Дъглас.Некадърниците винаги са в готови да
манипулират другите.Докато майстора предпочита да си замълчи,защото
това което го прави то се вижда и е ясно.Затова работите не вървят в
България,защото е ръководена от некадърници които казват на бялото черно
Дъгласа краде от bat 1200лв.Има доказателства.Кой е мръсника?Явно има
хора които не са в състояние да определят истината.



Тема Re: ,за Емонови [re: bat]  
Авторsvidetel (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 00:02



Виж какво бе “bat”,най добре иди се прегледай на психиатър и стига си дрънкал глупости тук!
А доколкото че няма нищо заведено стига се прави шут. Вече три пъти си хленчел пред полицая в районното, да не те задържат за 24 часа.Щото не се явяваш на призовките в полицията.Ревал си като малко дете бе нещастник заклевам се,признай си ! Гледал си като теле в железница и си ревал с крокодилски сълзи да не те задържат ! НЕЩАСТНИК ЩО СЕ ИЗЛАГАШ БЕ, А !



Тоя "bat" - ЕМИЛ е хомосексуално настроен тип,отчаян от живота , не може да си намери мъж.Търси го даже в Гърция ,ама явно и там не го намерил.

Тоя: дъгласа е хитро копеле,не може много да му се вярва.МУРГАВ С БЕМКА МЕЖДУ ВЕЖДИТЕ

ВСИЧКО ТОВА ГО ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.