Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 31.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: курс за пещерняцинови [re: Hoвak 2]  
Авторsp (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 15:27



Първо, изобщо не съм сигурен, че Орлин ще бъде инструктор, и второ - не знам каква му е квалификацията, знам само, че за разлика от Жорж, той е от старите и опитните пещерняци, само дето не беше ходил отдавна по дупки.



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: sp]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 10:00



По смисъла на чл. 11, ал. 2, т. 2 от Закона за физическото възпитание и спорта
?!"Спортните клубове организират школи и курсове за тренировъчна и спортно-състезателна дейност", но, от друга страна, за има статут на "спортен клуб", едно сдружение трябва да изпълни и някои условия на същия закон, едно от които е в чл. 10, ал. 5, а именно "Спортните клубове в едномесечен срок от придобиване качеството на юридическо лице подават документи за членство в съответните лицензирани спортни федерации.",
а доколкото разбрах, Клуб Кейвинг не е изпълнил това условие.

Е как така ги организирате тия курсове, бре момчета и момичета в този клуб?! Да оставим настрана това, че не сте юридически изрядни, за да провеждате курс, но давате ли си сметка какво ще стане с вас и вашето съдебно здраве ако, не дай Боже, може да пребиете някой



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Авторsp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 11:47



в страницата им е даден номер на мобилен телефон
0887 445830 - Жорж Влайков
питай го него
явно не му пука особено за изискванията на закона



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: sp]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 12:23



Направо започвам да се озадачавам защо никой от Клуб Кейвинг не се включва, за да даде някакво обяснение. Всъщност, какво има да се озадачавам, сигурно няма какво да кажат в своя защита.

Или не съм прав...?!?!



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Авторsp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 13:31



Доколкото имам информация за тези хора, те няма и да се включат - имат прекалено високо мнение за себе си, а и някои не знаят от къде се включва компютъра.



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: sp]  
АвторCтpaничeн нaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 14:01



Предполагам, че си прав. Освен за компютрите, някой от тях са много зле и откъм пещери. Преди малко надникнах в клубния им форум и щях да падна. Ето ви едно мнение:


Abe nqkoi moje li da poznae kyde e toq whod i na koq peshtera e? Che az ne se seshtam i za "Tronna zala" da ima w Duhla, ama znae li chowek ...




По-добре би било да си защитят форума от чужди погледи, мисля.



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
Авторsp (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 14:06



остави ги, смешници, да правят каквото си искат, с нищо не можеш да им попречиш да правят глупости така или иначе



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: sp]  
Автор Пpoбa (зрител)
Публикувано08.02.04 16:34



а



Тема Re: курс за пещерняцинови [re: Cтpaничeн нaблюдaтeл]  
АвторGreg (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 19:21



членове,параграфи, алинеи, запетайки от закони...абе вие луди ли сте бе хора?
що мислите че тапиите определят всичко? опита не може да се компенсира от никакви членове параграфи и хартиики(тапии). познавам инструктур по алпинизъм, спелеология и на знам си още там с кви тапии дето не може да мине 5 категория на скала. то не е речено че трябва да е spiderman но все пак става въпрос за 5 категория... миналата година великите тапииджии и отворковци от ПСС убиха едно момче при "курс за спасител"... та те повече убиват от колкото спасяват май...те депутати си купуват диплома за висше вие ми говорите за някаква измислена "федерация" от пияници, обединени от идеята да сучат от държавния бюджет.


"който го може го прави, който не може - учи другите" чл.4 #5 ал.3 т.2 от ЗТУСК



Тема мдаа.. [re: Greg]  
АвторИвo K. (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 20:11



Виж с изказването на Greg (принципно - извадено от контекста на тази тема), съм напълно съгласен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.