Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 20.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Voivodov dol do Vratsataнови  
Авторzabaihyt (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 11:49



Nqkoi ako znae dali ima pe6tera na Voivodov dol shte sam my mnogo blagodaren.



Тема Re: Voivodov dol do Vratsataнови [re: zabaihyt]  
АвторЛeckaproт (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 12:49



Има пещера, да. Едноименна с дола.

П.С. Долът се казва "Хайдушки".



Тема do Лeckaproтнови [re: Лeckaproт]  
Авторzabaihyt (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 11:56



Mi radvam se 4e mi otgovori,ama ne znam dali govorim za edno i sa6to mqsto.As imam predvid za Voivodin dol sled Vratsata vednaga vlqvo po posoka Zgorigrad.Ako stava vapros za sa6toto mqsto mi kazi dali ima pred pe6terata izvor.I shte sam ti blagodaren i ako mi dade6 malko pove4e informaciq za neinoto mestonahozdenie.Mersi i 4akam da mi pi6e6



Тема Re: do Лeckaproт [re: zabaihyt]  
АвторЛ. (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:27



Май, наистина говорим за различни места.
Хайдушки дол е от лявата страна на главният път от Враца към Монтана, някъде около Бистрец, ако не ме лъже паметта.
За Войводин дол не мога да ти дам инфо.



Тема Re: Voivodov dol do Vratsataнови [re: zabaihyt]  
АвторC. Cvetkov (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 09:35



V rajona na Voivodin dol ima 4 pesteri-Kozarska, Radanova, Voivodina i Propast, dalboka 32 m.
Tozi rajon e v granicite na rezervat Vratshanski karst. Tuk minava obrazovatelen marshrut na RIOS - Vratsa.
Uvedomiavam Vi, che ako stava vapros za imaniarski razkopki, rezervata ima vaorajena ohrana.
lek den.



Тема Re: Voivodov dol do Vratsataнови [re: C. Cvetkov]  
Авторzabaihut (Нерегистриран)
Публикувано08.11.03 09:52



Zdravei.Ne v nikakav slu4ai ne stava vapros za imanqrski razkopki, za6toto edno 4e sam na 14 godini i drugoto 4e sam ot Varna.Edin policai -priqtel na ba6ta mi -toi e ot Vratsa , mi e razkazval 4e ima na voivodov dol nqkakva pe6tera v koqto sa vlizali nqkakvi pe6ternqci i sa stignali do nqkakva zelqzna vrata vatre v samata pe6tera.To va me zainteresuva za6toto pak kato sam hodil vednaz v edin skalen manastir do edno selo v edna pe6tera sa6to ima6e metalna porta ostanala ot monasite.Zastova se interesuvam za6toto sme Na6eto semeistvo sme golemi hristqni a pak 4i4o mi risyva ikoni. I zatova pitam dali q znae nqkoi za6toto vatre moze da ima mona6eski nadpisi koito 4i4o mi gi razbira.4ao i mersi za informaciqta. P.S. tazi kozarskata pe6tera ne e li do skaklq-vodopada




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.