Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 28.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тъпи копелетанови  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 19:02



Сега се убедих колко тъпи парчета са някои от тези така наречени пещерняци. Вчера бяхме с нашта група от клуб "Вертикален свят" в Духлата. Искам да ви кажа че вътре беше пълно с боклуци. Благодарение на Дойчин, които много от вас може би познават, изчистихме пещерата и заслона, който е на зазидания вход. Около 50 найлонови плика с боклуци. Е сега е вече чисто. Нека когато някои от вас реши да осере пейзажа отново се замисли. Ама и тоя Доичин е ебати и пича! Ако можеха всички да са като него.



Тема Edin vupros [re: troy]  
АвторTL (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 16:53



Izviniavam se za nevezestvoto, no "Vertikalen sviat" i "Vertikal" edin i susht klub li e? ....veroiatno ne...



Тема Re: Edin vuprosнови [re: TL]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 18:01



Pravilno si predpolojil. Ne e edin i susht club.



Тема Това да не е...нови [re: troy]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано17.09.03 15:17



един пич, алпинист, дето скоро беше в киргистан или нещо такова?
организира бънджи скокове...



Тема Re: Тъпи копелетанови [re: troy]  
АвторFido (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 17:44



За съжаление и сред пещерняците има много хора, които нямат необходимата съвест да опазват пещерите и природата. Обаче имай предвид, че в пещерите влизат и непрофесионалисти, особено в привходните части - всекакви пияни и надрусани тинейджъри, търсещи силни усещания. Бил съм свидетел на стотици такива сцени, включително и веднъж на Духла. Бях там преди 1-2 месеца, ама странно - не видях да има много боклуци вътре...
За заслона си е съвсем друга работа - през лятото там на ден спират около 20-30 коли, разглеждат околността, пият, ядат, метат боклуци и си тръгват, но 90% от тях НЕ СА ПЕЩЕРНЯЦИ! А пък местните селяни вечер си правят пикник там с ракия, мезета, огън и сръбска музика! От опит го знам, наблюдавал съм ги доста време. От време на време крадат и коли или багажа от тях (също от опит го знам).
Така, че тъпи копелета има, въпроса е дали могат да се причислят към някоя група?!



Тема Re: Това да не е...нови [re: dzver]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 18:13



Същия пич.



Тема Re: Тъпи копелетанови [re: Fido]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 18:17



Прав си едва ли бихме могли да ги охарактеризираме в някоя група. М/у другото мерси за съвета за селяните дето гепат от колите! Честно не се бях замислял за това. От сега натам ще внимавам.



Тема Re: Това да не е...нови [re: troy]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано18.09.03 00:22



na visoko shte stigne:)
moje bi na kurs s nego nqmashe da se otkaja ot peshterite tolkova byrzo



Тема Re: Това да не е...нови [re: dzver]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 10:07



Ми айде кво чакаш идвай при нас. Супер яко е. Нищо не си изпуснал съществено, групата е още в началото.



Тема Re: Това да не е...нови [re: troy]  
Автор dzver (чатер)
Публикувано18.09.03 11:54



Колко урока сте минали и къде сте ходили досега?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.