Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 01.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
*Кратък преглед

Тема Моровица  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 13:10



Вчера ходих до тая пещера, която се намира до Гложенския манастир. Влязох на стотина метра, но бях без всякаква екипировка и се оказах. Въпроса ми е: Накой да е ходил там и да ме посъветва какво ми трябва като обурудване и особености на пещерата?



Тема Re: Моровицанови [re: troy]  
Авторlescargot (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 16:53



Моровица е дълга малко над 3 км. Екипировката, която ще ти е необходима, е достатъчно осветление и подходящи дрехи (е, и опит). Ако си решил да я обиколиш цялата, ще ти трябва и инвентар, за да преодолееш отвеса



Тема Re: Моровицанови [re: lescargot]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 11:00



Благодаря ти за отговора! Ами ако нямам опит какво рискувам? Какъв е отвеса и какво ми трябва като инвентар?



Тема Re: Моровицанови [re: troy]  
Авторlescargot (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 11:50



Ако нямаш опит, рискуваш да стане някой сакатлък (не дай, Боже, никому!) и онези, които те спасят, да те посъветват "енергично" да не влизаш повече в такива пещери. А ти имаш ли опит, за да ти обясня какво ти трябва за отвеса?



Тема Re: Моровицанови [re: lescargot]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 13:33



Не човече, нямам опит. Просто съм авантюрист. Посъветвай ме. Ще се вслушам в съвета ти.



Тема Re: Моровицанови [re: troy]  
Авторlescargot (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 17:21



Ако те влече много, запиши се на курс в спелеоклуб .



Тема Re: Моровицанови [re: lescargot]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано29.07.03 17:29



Точно това ще направя.



Тема Re: Моровицанови [re: troy]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано30.07.03 09:53



авантюрист плюс Моровица=Бакърена фабрика




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.