Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 22.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?...нови  
Авторthe_caver (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 20:09



Hi.........pak sum az , minaliq put si izlivah du6ata, a tozi put 6te vi popitamkakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?Men li4no lubovta kum pe6terite, katereneto(makar 4e sum na4inae6t)trupkata, adrenalina i vuobte edno vutre6no 4uvstvo!Prosto znaeh 4e tova e pravilniqt put!!!!! I pak da povtorq moq apel:
PRODULZAVAITE SAMO NAPRED!!!



Тема Re: kakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?...нови [re: the_caver]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано28.04.03 09:32



Сигурно си ...найстият,който зачеква тази тема.Не знам дали непременно трябва да се намери причината да правиш това,което ти харесва.Аз попаднах в пещера случайно но останах трайно,защото ми хареса.С удоволствие ям вафли "Боровец",защото ми харесват.Слушам хард-рок,защото ми харесва.И въобще харесвам нещата,които ми харесват(това малко прилича на"към спелеологията ме подтикна любовта към пещерите")Но ти сам си отговорил най-добре на въпроса си-"...и въобще едно вътрешно чувство".
ДО НОВИ СРЕЩИ НЯКЪДЕ НАПРЕД



Тема Re: kakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?...нови [re: Cънчo]  
Авторpor4O (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 09:28



Vlaci, kyrkane i malko kal - super!



Тема Re: kakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?... [re: por4O]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано29.04.03 17:50



И много кал-пак е супер.Отсега да свикваме...



Тема Re: kakvo vi podtikna kum SPELEOLOGIQTA?...нови [re: por4O]  
АвторMosquito (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 23:42



Ami hodi togava na kalni bani. ima si daje kurortni centrove, kadeto kal ima kooooolkoto si shtesh. taka che, nema nujda da unishtojavame prirodata zaradi... ami tva det si napisal.
imam slednai vapros... kade ostava otkrivaneto na novi peshteri? da ne bi da sa otkriti vsichki???? ili prosto ne znaes h kak da tarsish. pitai starite peshtrniaci... te znaia naistina za kvo ide rech.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.