Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 26.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Утре в Духлата!(8 ми Март)  
Автор Tarkus (минаващ)
Публикувано07.03.03 22:31



Хм, макар и малко късно, каня всички от клуба на среща седянка(пълзянка) в Духлата!Група млади ентусиасти ще се пробваме за пореден път да стигнем тронните зали от стария вход!

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Tarkus]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано08.03.03 11:57



Групата млади ентусиатсти не смята ли, че само ще спечели, ако намери някой, който да я разведе малко по-професионално из въпросната пещера?



Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Ивo]  
Автор Tarkus (минаващ)
Публикувано10.03.03 16:00



Ami haide de, da te vzemem drugija pat!
Pochti stignahme,samo che ne mi e mnogo jasno ot koncheto nakade da tragna.
Chervenite tochki svarshvat pri edna 7-8 metrova dupka , ne mi se slizashe.
Naistina e dobra ideja da se saberem kluba w njakoja krasiva pestera!

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Tarkus]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.03 22:15



Аз не съм от тук - аз съм и от форума за пещери на extremno.com. Освен това... не знам защо сте се заблудили, че по пещери се ходи по този начин... Духлата е няй-добрата школовка, но без някой да ви научи на нещата за пещерите, нищо истинско няма да постигнете. Аз не съм се юрнал да ви водя - не се познаваме. Написах ви това, просто, за да ви обърна внимние на нещо, което сякаш ви убягва



Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Ивo]  
Автор Tarkus (минаващ)
Публикувано14.03.03 10:43



Greshish, prijatelju!
Istinskoto otdavna sme go otkrili i w pesterite i w planinite
Ako iskam da otida w pestera, za da widja nesto krasivo i stranno i da se pochustwam razlichno i da se warna edin po-dobar i stastliw chowek, ne wizdam zasto da ne hodja po tozi nachin na pestera!
Ako iskah sportni uspehi, kato naprimer da ticham ot whoda do Aragonita za 15 minuti i ako razglezdah pesterata kato mjasto za ekshan i sportni uspehi, to togawa bih se zapisal w njakoi klub.
Kakvo spored teb ni ubjagwa i trjabwa da nauchim?

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Tarkus]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 20:08



Аз...и спортни успехи PEACE
.. явно не се познаваме

Поздрав!


P.S. Апропо.. нямах това предвид. Аз не съм човекът, който ще ви агитира да влизате в клуб . Онези, които ме познават, знаят. Само че знанията ще ви помогнат да получите по-голямо удовлетворение именно от това, което ви харесва.. те ще ви отведат в сферата на новите открития. И.. всичко това го казвам без капчица заяждане и лош умисъл



Тема Re: Утре в Духлата!(8 ми Март)нови [re: Ивo]  
АвторKenoby:) (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 18:29



Остави ги Иво да си пълзят в привходните и извесни части на още по-известни пещери. Щом са ентусиасти....
И щом не могат да разберът тънката разлика между:
туризъм и спелеология
влизане в пещера и проникване в пещера
да търчиш в дупка и да направиш дупка
и т.н и т.н и т.н
Това на което може да те научи "някой" стар пещерняк и това което научаваш при работа в екип с професионалисти, няма да се научи от книги или от чиста практика... Макар че, понякога и неволята учи, но да седнеш да я викаш......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.