Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 19.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема peshtera Elataнови  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 21:42



Niakoi znae li kade tochno se namira "Elata".Az snam che e niakude okolo gara Bov,ama veche dva puti hodime,obikolihme celia raion,no ne ia namerihme.Niakoi koito e hodil shte mi kaje li tochno kak se stiga do neia?pls



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
Автор 3aядлив (Е, не винаги)
Публикувано02.03.03 22:52



Elata e pri selo Zimevica, vypreki che po krystoslovicite pishat, che e pri Bov. Do Zimevica ima nqkolko nachina da stignesh.
No po-dobre ne trygvaj bez chovek, kojto ne q znae kyde e, kolkoto i dobri opisaniq da sa ti dali.
p.p. Ne zabravqj da si vzemesh foto-to - struva si.



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано03.03.03 08:42



Мота да ви заведа,но зависи от това кога смятате да ходите.



Тема Re: peshtera Elataнови [re: 3aядлив]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 09:53



A do tova selo kak moje da se stigne?
Kazvali sa mi che vhoda i bil otvesen,viarno li e?



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано04.03.03 00:31



Братко,знам какво е да търсиш Елата,защото и аз съм го правил.Затова си предложих услугите.А входа и по-отвесен и по-осемнайсетметров от това не би могъл да бъде.Така че ако нямате въже или опит в ТЕВ-мухахахахахааааа...



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
Автор3мeй (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 02:57



Брато, да немриш Елата е лесна работа. Що не пробваш със Змейова дупка. Тя е при Враца, но ти за по-лесно можеш да слезеш в Плевен. Пък и във Враца да слезеш, има доста да я търсиш, ако се въртиш около гарата.



Тема Re: peshtera Elataнови [re: Cънчo]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 15:35



Imame si vsichko i ne se pritesniavam.Blagodaria ti za predlojenieto, no predpochitam sami da se buhtim da ia dirim.Nali znaesh - nai-slavno kogato si go postignal sam



Тема Re: peshtera Elataнови [re: 3мeй]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 15:36



I do tam shte stignem.



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
АвторFido (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 16:41



Слушай, братле. Аз я търсих 4 часа и половина и накрая я открих както се казва с Божията помощ и късмет. Тя е в една гора, но трябва да стигнеш първо до тази гора, а гори там-много. После трябва да отидеш до 1 дърво и ще я видиш едва когато стигнеш до нея. Дупката е метър на метър в земята и е похлупена с капак! А как ще разбереш кое е дървото и в коя част на гората е-трябва некой да те заведе и да ти я покаже, иначе е абсурд да я намериш!!! Аз също бих могъл да ви водя, но трябва да се разбереме от доста по-рано.



Тема Re: peshtera Elataнови [re: perko]  
Автор Cънчo (член)
Публикувано05.03.03 05:42



Успех тогава!И не се доверявайте много-много на местните-досега не съм чул някой да я е намерил по тяхна навигация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.