Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 19.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Една непещерна констатация  
Автор Плaнинcko цвeтe (турулюп)
Публикувано03.09.02 09:32



Някой (някоя) много люто мрази Сънчо. Забелязвате ли как му чезнат мненията напоследък.




When the music is dead, you can't hear the melody.


Тема Проблемът си е в моя телевизорнови [re: Плaнинcko цвeтe]  
Автор Плaнинcko цвeтe (турулюп)
Публикувано03.09.02 14:36



Като нерегистриран потребител отварям всичко, а щом вляза с паролата си - "кръц" и ни ме пуска навсякъде. Мда-а, ще трябва да подпитам някой компетентен...




When the music is dead, you can't hear the melody.


Тема Re: Една непещерна констатациянови [re: Плaнинcko цвeтe]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано03.09.02 21:51



Имам подозрения,че това е оня пуфляк,с който служихме заедно в гранатометни войски-клон Сливница и който ми услужи с личната си осколочна граната(щото имах ревизия),пък аз я изтървах в нужника.И тя детонира,ама след четири дена,тъкмо когато той беше клекнал.Доскоро му беше трудно да си намери работа,защото все не можеше да се измирише,та майка му го уреди да стане модератор някъде си.Сега разбирам къде.



Тема Re: Една непещерна констатациянови [re: Cънчo]  
Автор Плaнинcko цвeтe (турулюп)
Публикувано05.09.02 20:40



Що е "осколочна граната"? Аз в казарма още не съм ходила...




When the music is dead, you can't hear the melody.


Тема Re: Една непещерна констатациянови [re: Плaнинcko цвeтe]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано06.09.02 19:05



Във всеки случай не е нещо,което се слага в торта и при разрязването и изскача и започва да пее"фък ю бъртдей ту ю",а е по-скоро приспособление,чиято цел в живота е поне да ти откъсне крайниците.В нашия взвод много хора след неправилно боравене с него твърдяха,че се чувствуват глупаво без горната част на главата си.Понеже там се намира центъра на смятането взводния все ги лъжеше,че до уволнение им остават още осемнайсет години и тогава те от отчаяние си режеха вените.Един така се появи пред майка си и тя осъди поделението да закупи на сина и чисто нов комплект анкерпласт с крилца.Друг пък написа с кръвта си на плаца"няма повече да ви ям скапаните орхидеи!" и командира извика ония от пътното строителство да положат нов асфалтов слой върху скверните слова.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.