Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 07.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Птича дупканови  
Автор Cънчo (непознат )
Публикувано18.06.02 20:20



Намислил съм воаяж до въпросната,но не знам какви такъми ще ми трябват и най-вече къде се намира.Някой може ли да ми каже нещо по въпроса?!



Тема Re: Птича дупканови [re: Cънчo]  
Автор aleyan (Някой си там)
Публикувано18.06.02 21:58



За джаджите мога да проверя. И за описание на пътя. Ама това маането по баирите по някогашни описания... не е гот! Аз знам 'щото!

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема vjarno,ne si e rabota...нови [re: aleyan]  
Автор Tarkus (новак)
Публикувано19.06.02 08:53



Kato si spomnja samo kak vednaj zeli 3 dena tarsih edna pestera, kojato spored mestnite bila "ei tam,pochti se vijda"....Ama dano uspee momcheto!

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Птича дупканови [re: Cънчo]  
Авторblacky (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 16:26



Ако си намериш кола много би си облекчил живота за достигане по-близо до въпросната дупка. Иначе във федерацията могат да ти обяснят всичко най-подробно и даже го имат написано - достигане, техническо описание и т.н. Просто ги нямам в мен файловете за да ти ги пратя. Дупката е любима на Тръна, така че измисли как да го питаш.



Тема Re: vjarno,ne si e rabota... [re: Tarkus]  
Автор Cънчo (непознат )
Публикувано19.06.02 22:21



Ние пък така тражихме Елата-3 дена.Пък то се оказа,че нямало защо-егати и ебати!!!Кенеф и прочее!



Тема da ne ste vie...нови [re: Cънчo]  
Автор Tarkus (новак)
Публикувано20.06.02 08:28



Da ne ste vie onezi ,koito suma ti vreme tarseli Elata,che daze objadvali varhu vhoda i,koito obache bil zatrupan s lista,taka che ne razbrali kade se namirat?
Az Elata sam ja tarsil samo edin den i vapreki podrobnite opisanija na mestnite ovchari,kak da zavija vljavo na mandrata ,da izljaza na njakakva poljana s golemi kamani i t.n.,abe izobsto,kak vaobste ne moga da ja propusna,taka i ne ja namerih...
Ami ti chuval li si za njakakvi dupki nad Breze? Bili mnogo interesni i baja prodalzavali navatre!

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема ama az da se oplachaнови [re: blacky]  
Автор Tarkus (новак)
Публикувано20.06.02 08:32



Vednaz hodih vav federazijata da pomolja da vidja karta na Duhlata i tam kato razbraha,che ne sam ot nikoi klub,mi kazaha,che karti njamalo,imalo samo edna na Temnata Dupka,ama tja bila otpredi mnogo vreme i ne bila tochna.
Moze bi e vapros na podhod,kak ste gi pitash

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: ama az da se oplachaнови [re: Tarkus]  
Автор Cънчo (непознат )
Публикувано20.06.02 20:29



Ами какво ти пречи да се легитимираш като член на такъв?Едва ли ще те питат за членска карта.Аз самият съм вече затихващ член(егати израза)на среднопопулярен в пещерните среди клуб и даже може и вече да са ме дилейтнали от списъците си пичовете.След 2 години съм се заклел да проверя:-)



Тема Re: da ne ste vie...нови [re: Tarkus]  
Автор Cънчo (непознат )
Публикувано20.06.02 20:45



Не,ние сме едни,дето също така по описания сме обходили тамошният ландшафт и отблизо сме наблюдавали развитието на животновъдството в региона под формата на словоохотливи овчари,винаги готови да те упътят и винаги липсващи малко по-късно-когато ти иде да ги удушиш:)За района на Брезе отдавна съм се наточил,защото тъдява се нахождала колония от хайдушки гарги.Преди години двама германци в опита си да ги наблюдават в естествената им среда слезли по бързата процедура от 24-тия етаж.Но това лято-живот и здраве,ще напрескоча до там и жъ пишъ как е.



Тема Re: vjarno,ne si e rabota...нови [re: Cънчo]  
Автор aleyan (Някой си там)
Публикувано20.06.02 23:08



Ми явно не сте подходили правилно към обекта! Там се ходи с бутилка вино и поне 50 свещи!

За да чуеш трябва да мълчиш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.