Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 26.06.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Една скромна идея  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 01:32



Привет ви :-)

Наскоро Наско отвори една тема за опазването на пещерите, но тъй като там не възникна никакво заяждане или спор, рейтинга й не можа да стигне твърде високо ;-). А би трябвало.. както и дае, та покрай това на мен ми хрумна нещо, което бихме могли да направим за нашите пещери, и то ние, дето се пишем пещерняци (нормална страна и нормални закони, и то за опазването на природата, едва ли ще дочакаме в този живот). То е нещо съвсем простичко и на пръв поглед дребно, но в него има потенциал да промени нещата. Просто ако всеки от нас при всяко проникване си носи по една найлонова торбичка и я пьлни с боклуците, които вижда, света ще започне малко по малко да изглежда по-добре. И дори не само от пещерите, ами и около тях. На някои места има много боклуци, на други по-малко, но навсякъде има - винаги ще има какво да се събере. А и по една торба на ходене стига, следващия път пак, важно е постоянството.
Та това е. Аз ще го правя. Ако на някой му хареса идеята, нека и той събира, а после може да се отчитаме за свършеното пак тук :-)). Така може и други да бъдат вдъхновени. Ако не си правим оглушки и събираме всеки път, наистина нещата могат да започнат да се променят. Така ще имаме и чистата съвест, че поне нещо дребно сме направили, всъщност, че сме направили каквото можем.





Тема Re: Една скромна идеянови [re: P.]  
Автор Hacko;) (karai)
Публикувано24.01.02 18:38



Zdrasti,
dobra ideia, nie ia pravim otdavna ;)

pozdravi!



Тема Re: Една скромна идеянови [re: P.]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 21:57



Много хубава идея за отчитането тук. Няма проблеми - следващия път ще опишем всички боклучета подробно

Но, без майтап, дано повече хора да го направят...

Поздрави



Тема Re: Една скромна идеянови [re: Ивo]  
Авторaтeнтaтop (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 15:31



Задници, става въпрос не за изнасяне на боклуци, а на ОБРАЗУВАНИЯ! Мързи ме да се повтарям, затова четете в"Абе, пещерняци" каквото имам за казване (от 25. І.)



Тема Re: Една скромна идеянови [re: Ивo]  
Автор 3aядлив (Е, не винаги)
Публикувано25.01.02 15:55



Nie syshto go pravim otdavna. Loshoto e, che ima mesta, kydeto boklucite se "obrazuvat" po-byrzo ot vyzmojnostta da bydat izhvyrlqni.



Тема Първи Отчетнови [re: P.]  
АвторP. (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 21:57



Днес покрай дружна приятелска разходка, боклукът в Лакатнишката Темна дупка намаля с една торба .
Повечето от вас ще кажат, че това е загубена битка, но въпреки това, тя сега вече е с една торба боклук по-чиста от преди. Следващият път ще е с още една торба по-чиста. Наистина положението там изглежда безнадеждно, но просто като ходя там ще вадя по една торба - ако ви се ще правете го и вие.

Сърдечни поздрави на Наско, Иво и Заядливия.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.