Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 17.05.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Без заглавиенови  
Автор pipistrellino (хвъркато)
Публикувано04.04.01 17:40



Ех-ех, този форум заспа закъснял зимен сън

. И като стана дума за спане, си припомних едно много неприятно пещерно преспиване (хич не обичам да спя по дупки). Затова реших да ви попитам, ако минете от тук, кое е най-нестандартното място, на което сте подремвали?
Поздрави,




Тема Re: Без заглавиенови [re: pipistrellino]  
Авторtarkus (Нерегистриран)
Публикувано05.04.01 22:14



Zasto be, chovek.Ta to si e istinsko prezivjavane da spish v pestera! Tiho, stranno i spokoino...
Nai-shantavoto mjasto, kadeto sam spal, beshe v edin vlak. Umirah za san, a njamashe svobodno mjasto. Ta se nalozi da pomomla horata da si svaljat bagaza i se kachih gore na mjastoto na bagaza da podremna.Spah si exra!



Тема Тихо и спокойно?!нови [re: tarkus]  
Автор pipistrellino (хвъркато)
Публикувано09.04.01 08:35



Да, би могло да бъде и тихо

. Аз обаче, все още не мога да се отърся от детския страх от тъмнината и по цяла нощ блещя очи (не, че виждам нещо), заслушана в недирижирания хор на подпийналите хъркащи . А сутрин всички са ми черни, защото са се наспали добре, а аз съм като "ходещ труп".

А ти нито веднъж ли не успя да паднеш върху седящите долу?



Тема Re: Без заглавие [re: pipistrellino]  
Авторminoss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 16:42



i za6to?da spei6 v dupka e super...pone spored men...mnogo mi haresva predi zaspia da si palia vse6t v dupkata,i da gledam tavana...nebe ot kamum,ot koeto bezmulvno te gledat stalaktiti,vmesto zvezdi,kakto be6e kazal edin pe6terniak,prez dale4nata 1969 godina...lo6o niama: )



Тема Re: Без заглавиенови [re: tarkus]  
Авторminoss (Нерегистриран)
Публикувано13.04.01 16:44



i as sum spal tam...: )



Тема Спане в дупканови [re: pipistrellino]  
АвторVogon (Нерегистриран)
Публикувано07.05.01 00:05



Спал съм в една от Котелските пещери - проблемът ми е че съм на хамак, а като няма клинове падането е сигурно. Но иначе изживяването е супер.



Тема Встрани от тематанови [re: Vogon]  
Автор pipistrellino (хвъркато)
Публикувано07.05.01 08:59



Привет!
Не зная нищо за Котелските пещери. Може ли да ме просветлиш колко са, какви са, как и къде са разположени?

"Някъде, нещо невероятно чака да бъде открито"


Тема Котелските пещеринови [re: pipistrellino]  
АвторVogon (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 12:10



Ако си член на някой от клубовете, може би колегите ти знаят достатъчно. Повечето от пещерите край Котел са пропастни и не са за посещение от необучени. Пещерата "Приказна" прави изключение, доста интересна е може да се влезе без никакви съоръжения.

По интересните от останалите са Академик, Мъглива _в момента запушена, Ужасът, Кървавата локва - все жизнерадостни имена. Подробна информация за местоположение на пещерите, карти и т.н. предпочитам да не давам, и препоръчвам и на другите да не дават. Стигат ни иманярите и случайните посетители, че да каним и любители от мрежата.



Тема Re: Котелските пещеринови [re: Vogon]  
Автор pipistrellino (хвъркато)
Публикувано11.05.01 09:48



Да, към клуб съм, но той, от една страна, умира, а аз, от друга, недолюбвам масовите прояви. Все пак, имам на ум двама-трима души, към които винаги се обръщам, ако ще посещавам нещо ново за мен. А онзи край към Котел ми е мътен, колкото си иска и ще падне четене, докато ми се избистри.
Приятно "ждрапкане" събота и неделя!
Поздрави

"Някъде, нещо невероятно чака да бъде открито"


Тема Re: Встрани от тематанови [re: pipistrellino]  
Авторminoss (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 18:59



ne si li 4uval pesenta...kotelskite dupki....taia za ima niarite...: )




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.