Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 03.07.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема новото радио  
Авторcлyшaтeл (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 20:24



здравеите много харесвам радио ултра прекрасни водещи и прекрасна музика пускат,на вас харесва ли ви?



Тема Re: новото радионови [re: cлyшaтeл]  
Автор Xapизмa (& Конфузия )
Публикувано18.03.08 09:29



Ако е виртуално - дай адрес, че да можем да го обсъдим
и да ти пускаме петиция за регистрация тук.



Тема Re: новото радионови [re: Xapизмa]  
Авторcлyшaтeл (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 19:32



radioultra.bg маи така беше саита



Тема Re: новото радионови [re: cлyшaтeл]  
АвторXapизмa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 21:16



Намерих го - мерси



Тема Re: новото радионови [re: Xapизмa]  
АвторИpka (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 00:57



Абе Вие в Перник още ли сте на тема чалга? Тъкмо се зарадвах, че ще чуя пернишко радио - от две години не съм била в Перник, и какво да чуя - чалга ама чалга и един селянин за водщ - часът е 12,56 вечерта в неделя, дано през деня да е по-добра програмата. Ще провря





Тема Re: новото радионови [re: Иpka]  
Авторcлyшaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 13:54



е какво като е чалга,поне работят професионално хората и винаги могат да те накарат да се усмихнеш

според мен и двамата водещи в перник се справят супер,а и в цялата верига ултра имат ниво,а които ги смята за селяни за мене е опериран от чувство за хумор



Тема Re: новото радионови [re: cлyшaтeл]  
АвторИpka (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 20:58



Професионално? Имаш ли идея какво значи професионално радио? Аз имам, и това което слушам в момента въобще не е професионално.
Събрала се тайфата от махалата и си направила радио. Някои месни, дето не са чували нищо по-добро, ги одобрили и така тайфата се самообявила за професионалисти.
Не ми разказвай глупости... Професионалистите ви искат с трици маймуни да ловят - кажете на шефа им



Тема Re: новото радионови [re: Иpka]  
Авторcлyшaтeл (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 22:13



както и да е всеки си има мнение

с жени не ми се спори само ми кажи някое друго радио от този формат което да има този формат и да е толкова нависоко в реитингите както ултраобоснови си мнението след като не си съгласнаа знаеш ли какво е формат?



Тема Re: новото радионови [re: cлyшaтeл]  
Авторno name (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 09:24



Е как искаш да нямависок рейтинг, като пътуваш за Перник, след Владая само то се хващал. Искаш, не искаш само него може да слушаш. А тая чалга просто е убиец. НАПРАВО УЖАС





Тема Re: новото радионови [re: no name]  
Авторcлyшaтeл (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:09



това че се пуска чалга не е единствената причина да се слуша-просто е направно професионално

иначе има в перник още фреш,екстрим,кракра и още десетина сръбски и македонски станции,така че след владая се хващат и те а не е само ултрадруг е въпроса човек какво иска да хващапичовете от ултра мене си ме кефят и стига вече с вашите предразсъдъци относно чалгата




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.