Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 17.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Новото кафе!нови  
Автор nyctea (у......)
Публикувано11.06.07 12:50



А новото кафе на площада видяхте ли го?
Готино е.....с тези бели столчета.........най-различни коктейлчета и с по-една бяла розичка на всяка масичка


музичка е също готина...........абе много ми хареса
вие какво мислите???



Тема Re: Новото кафе!нови [re: nyctea]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано11.06.07 20:53



Пусни снимки да го видим.





Тема Re: Новото кафе!нови [re: Lali]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано11.06.07 21:58



Виж, не съм го помислила, но ще го направя:)





Тема Re: Новото кафе!нови [re: nyctea]  
Автор LCC (новак)
Публикувано12.06.07 22:16



Видях го .....
Голяма селяния


Кръчмата на пощадо абе вие други забавления нямате ли, та само някакви кафета висите. Освен това предлагам автобуси 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22 и 23 да спират пред "паметника"-кафе вечер, че хората ще си счупят краката да бързат да не си изпуснат последния . И ако може да отворят източната част на площада за паркинг, че по-отворените да могат да си паркират голфовете там, а не под знаците забранено спирането



Тема Re: Новото кафе!нови [re: LCC]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано13.06.07 09:38



Абе, кой ти каза за висенето по кафета, аз изобщо почти нямам време за такова нещо,просто казах, че интересно го зглобиха:) оригинално.....





Тема Re: Новото кафе!нови [re: nyctea]  
Автор TЪ_TЪ (АЗ)
Публикувано13.06.07 10:31



И кое му е оригиналното? То направо може да кандидатства за Архитектурно постижение на годината

те наградите минаха преди месец, но за 2008 може да мине. Ясно е едно. В Перник се котират само някакви недомислици и грозни изпълнения на поредния бутнал на общинарите. Един театър, вече трета година не могат да възстановят. Нямало пари Представяте ли си община перник нямала 3 млн. лева ..... ха-ха-ха. Така че, кефете се на новата селяния, пийте си вечерното кафе там и си ходете на кино в Люлин, щото и това няма тук. Уф, не ми се говори ......



Тема Re: Новото кафе!нови [re: TЪ_TЪ]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано13.06.07 10:46



Kато не ти се говори, защо почна изобщо?
Всички знаят за театъра и за много други неща, които трябва да се оправят....
и тъй като не се знае,кога ще стане това.......със сигурност няма да е скоро....
защо за поредния път да обсъждаме тези неща?........няма смисъл.........
по-добре да говориме за това, че ако сами не си направиме да ни е хубаво..............няма кой да ни го направи





Тема Re: Новото кафе!нови [re: nyctea]  
Автор TЪ_TЪ (АЗ)
Публикувано15.06.07 23:17



... и кое за теб е парвене на хубавото???? Да си пуснеш чалга на телефона и да правиш свирки в парка ????? малиии, колко такива кат теб познавам





Тема Re: Новото кафе!нови [re: TЪ_TЪ]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано16.06.07 08:53



Toва, че си неудовлетворен от своя скапан животец, не значи, че трябва да го изкарваш на други........а и не ме познаваш, за да правиш такива изказвания,
и изобщо недей да ми отговаряш......много си зле



Тема Re: Новото кафе!нови [re: nyctea]  
Автор TЪ_TЪ (АЗ)
Публикувано16.06.07 10:53



Ха ха.
Много навътре ги взимаш тез неща тука !
а, аз съм напълно съм удволетворен от животеца

до толкова, че да мога да си позволя всичко от което имам нужда, както и да ми остава време да се забавлявам, че даже и да те дразня .
и ти си много зле, споко важното е някой да пише тука, че само модератора остана ...
айде не се спичай, имаш 1 кафе на новото кафе от мене




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.