Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 28.04.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za liubimi hora.....  
АвторALlSlA (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 02:34



Zdraveite! Dnes nai-slu4aino popadnah na stranitzite za Pernik i 4esno kazano bih predpo4ela da ne komentiram napisanoto ot moite sagrajdani ili ot tezi ,koito ne sa takiva.Potresena sam ot tova,v kakvi sa nai-valnuvastite sabitia i emotzii v tozi krai...no razli4ni hora,razli4ni interesi.........................

Tai kato pove4eto nesta ili po4ti absoliutno vsi4ko se varti okolo tova,kolko e gaden grada i horata tam,koi s kogo se napil i kogo izebal sled tova, predlagam nesto novo-neka prosto vseki napishe nesto za horata ili 4oveka,ot koito se vazhistava ili obi4a ili prosto mu ozna4avat nesto. Neka vseki spodeli ,koe e nai-hubavoto miasto,zavedenie ili jena v Pernik.....

Nadiavam se,4e vse pak ima miasto i za pozitivni valnenia i vpe4atlenia......




Тема Re: Za liubimi hora.....нови [re: ALlSlA]  
АвторC14SE (Нерегистриран)
Публикувано20.05.05 22:43



:)
Приятел от перник, вместо да се премести да живее в Благоевград където ще живее 3 пъти по добре от в Перник, си остана тук заради приятелите :)
Че е пълно с прошляци дето се напиват секи ден и се колят факт е обаче също има много свестни хора и приятели :).
Има също много готини мацки :P



Тема Re: Za liubimi hora.....нови [re: C14SE]  
Авторkиpe (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 09:07



Най си се възхищавам на себе си



Тема Re: Za liubimi hora.....нови [re: kиpe]  
Авторvladykata (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 12:10



GOLEMEC



Тема vsi4ki sme superнови [re: vladykata]  
АвторALlSlA (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 23:16



neka priemem,4e vsi4ki sme hubavi hora i vseki moje na volia da si se vazhistava



Тема Re: vsi4ki sme superнови [re: ALlSlA]  
Автор Фиoнa (непознат )
Публикувано28.05.05 16:30



нека не си правим четки...много прах ще се вдигне...



Тема Re: vsi4ki sme superнови [re: Фиoнa]  
Авторvladykata (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 16:48



Da doidat vodonoskite i cisternite....az pak se gordeia 4e sam Perni4anin...i mnogo hora v momenta se saobraziavat s tova..



Тема Re: Za liubimi hora.....нови [re: ALlSlA]  
Авторdv7 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 23:15



moje i ti da kaje6 ne6to za sebe si...sega e momenta



Тема Re: Za liubimi hora.....нови [re: ALlSlA]  
Авторнopмaлнa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 02:02



Знаеш ли, аз живея от малка в София (е, не съм родена тука), но често отскачам по работа до Перник.
Харесва ми, един град като повечето наши градове. Може би защото имам доста бивши съученици, състудент(к)и, а сега и колеги от Перник, но го приемам като част от София - не правя разлика дали си пия кафето в Младост, Овча купел, Подуене или Перник.
Хората, които познавам, не се различават с поведението си от познатите ми "столичани", които припалват в петък вечер на посещение в родните си места...





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.