Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 27.04.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема директорът на Пернишката болница Асен Асенов  
Авторharry (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:15



B петък 16 април 2004 през нощта нa сестpа ми и запалили колата. Полицията хванала копелетата и ги арестувала. Те признали, че директорът на Пернишката болница им е платил, за да запалят колата на сестра ми. Полицията отива при директора Асен Асенов - съпруг на царската депутатка Милена Асенова от Перник. Без да се страхува тои си признал, че платил на тези копелета да и запалят колата защото сестрами писала писмо до министъра на здравеопазването, че като главна сестра на пернишката болница я yволнява. Тя е на този пост от 12 години с конкурс. Директорът Асенов не и позволява да участва отново в конкурса, а я премества в некакво оделение и след неколко дена закрива това оделение. Забранява на докторите да я преглеждат нея и старата ми маика. Естествено, че ще се оплаче на министъра, а не на арменския поп. За това оплакване не знам какво му е казал министъра, но изглежда не го е уплашил. Гарван на гарван око не вади. Един от полицаите и казва, че си е признал. Тя иска да го съди, но сега полицията казва, че нема доказателства. Как да го разбирам това. Хванати са подпалвачите, които вече са на свобода. Подстрекателят Др. Асенов си признава, кави още доказателства са необходими?! В полицията полицаите които са го разпитвали ги нема, защото Д-р Асенов им уредил болнични дни и не може да го даде на прокуратурата. А сестра ми Йоана Григорова е с виcше медицинско образование и работи около 30 години в Пернишката болница. Ходила до журналистите да пишат за този случаи, а те и казали, че полицията на Перник ги е заплашила нищо да не пишат за този случай. Предполагам, 4е журналистите от София нe се плашат от Пернишките чeнгета и могат да осведомят българското общество, а така също и министъра на здравеопазването какви директори продължава да имат болниците в България. Ако некой е адвокат по професия във форума, моля да ме осведоми какво да правиме? Имали изобщо закони, или да наема неколко циганина срещy тлъсто заплащане, да мy върнa тъпкано?!



Тема Re: директорът на Пернишката болница Асен Асеновнови [re: harry]  
Автор C14SE ()
Публикувано27.04.05 23:52



Zdrasti

Тук надали ще те чуе някой.Пиши в някоя друга тема примерно:
Клубове / Горещи теми / Престъпност
Потърси в други сайтове където можеш да се оплачеш и да те изслушат

След като сестра ти е наистина добра в работата си, посъветвай я да започне в София да работи.



Тема Re: директорът на Пернишката болница Асен Асеновнови [re: harry]  
Авторb (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 00:17



http://www.truden.com/extra/special.html




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.