Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 10.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема дека е ?нови  
Автор kireminioro (непознат )
Публикувано07.05.04 13:33



Абре некои знаели дека е наща Минка?Они се бая умория, ма са разбрах че се стегнаа, и че нижеме победа след победа.



Тема Re: дека е ?нови [re: kireminioro]  
Автор Stoio ot Divotino ()
Публикувано07.05.04 20:33



Ииииибреееее, Кире, онаа Минка ли тражиш, дека сите мужйе у село я обожавая? И я съм ю мераклия ,ама са ми у повечко годинките, инак....ууухааааа.



Тема Re: дека е ?нови [re: Stoio ot Divotino]  
Автор kireminioro (непознат)
Публикувано07.05.04 20:41



абе , язека думам за отбор, и то велик.Тука за мач се думаа.Алееле ти ме сосипаа.За у градо бре човече, остааи селото.У Перник има отбор, они играа мач.Нижаа само победи, ма не ги видувувам по телевизоро нещо.Та за тфа питам.Мерси

За победа, и паи победа, ние пеем за победа.Мерси

Редактирано от kireminioro на 07.05.04 20:43.



Тема Re: дека е ?нови [re: kireminioro]  
Автор Stoio ot Divotino ()
Публикувано07.05.04 23:25



Ууууу, че прощаваш, ама и наша Минка си я бива! И она ниже победа след победа! И САМА срещу цел отбор играе! Аха!!!Аку сакаш веруй. Я сум ги вишел през дупчето на оградата...Ониа окая и тръча каде нея а она ги тръшка един по един наземи и ги апе, седа връху тех ...аха!!! Ма таа е друга тема.
Айде пай прощавай!
Сос здравйе!



Тема Re:Оооо.. бай Стойо.нови [re: Stoio ot Divotino]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано10.05.04 08:33



Нема те немате па току щукнеш.

А с Гинка що стае?


Бъдете добри!!!


Тема Re:Оооо.. бай Стойо.нови [re: RUMlR]  
Автор Stoio ot Divotino ()
Публикувано10.05.04 22:31



Ииииибреее, Румирееее, теметЕ тетУкайте сум си я .У селОто. ROSI ми казА дека си се мернАл у клубо и я дотръчах да видим що работиш. Бил си при кукерите на площадо у чаршия))) И я бе там и сите много ми се радваа . Ама я не се бех правил!Само два клопотара бе окачил на поясо. Децата викая *Бре, какво животно одра та си сложил на главата?* а я що да им кажем, като не сум се решил от `92-3та годин ?!? И баба си немам да ме постриже а за берберин немам стотинки. Та едното дете вика* Мене на кОза ми мирише...* а другОто-*Тоооа па, на кОзите йе по-дебел косамо, тоа йе утепал пор!!!* ...Детиша работа, Руми.
Гина йе се тека убава невеста ,ама и она като Минка си люби мужйете. Бе ю споменал за тебека ама като разбра дека си задОмен с дЕца и рече да си пазиш чедата и по пачаври да не одиш! Послушай я!
Сине, ти виде ли какО си мина таа цела година, профуча като ероплан. МинА зимата и ТЕ!!!-Врътипопо пай цъфна.

Аааайде сос здравйе!!!



Тема Re: дека е ?нови [re: kireminioro]  
АвторSS-Mannheim (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 18:35



Ei, lamerno jivotno, 6e doida v Pernik lqtoto, obe6tavam ti, i iskam sre6ti4ka s tebe. A dano si istinski, Jivko! Ot BGPlay moje da se mahna, no nema da te izpusna ot o4i to4no tebe.,



Тема Re: дека е ?нови [re: kireminioro]  
Авторkirete (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 17:33



che mi fanesh opincite, be drishniar.Mersi



Тема Re: дека е ? [re: kirete]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 17:04



Ti gledai naistina da ne te fanem, oti togava i opici nema ti ostanat, deiba Internet-kuklata deiba.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.