Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 21.09.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема mnogo si go obi4am pernik  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 19:33



az sam jivjal cjal jivot v pernik i toi 6te si ostane zavinagi moeto rodno i nai ljubimo mjasto!!!moje da e grozen, siv i kakto pove4eto rodili se v pernik, zabravili korena si i sa6tnostta si go nari4at!mislja 4e e mnogo podlo kato se iznese6 ot svoeto rodno mjasto da go opljue6 s vsi4ka sila!s vsi4ka sila 6te se opitam da promenja pernik! tarsja sami6lenici



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: lachote]  
Автор:))))))))) (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 11:41



tva mojeshe da se o4akva to4no ot sashestvo kato tebe lachezare:))) kvo ne ti haresa da smenqsh peleni vav franciq li??? ta zatva taq pokartitelna nostalgiq:))))))) mnoooooooo si jalak:)))))



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: :)))))))))]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 16:22



e te tuka zbarka 4oveko ja ne sam u francia i tova ne e jalko koeto sam napisal a e jalko da zapliue6 vsi4ko koeto e zad teb koeto te samoopredelja



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: lachote]  
Автор:))))))) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 04:13



ako na tebe pernik ti dava samoopredelqneto koeto ti e nujno, ei tva e naistina jalko:)))))))) a samoopredelqne e hubava duma, izpolzvai q po-4esto:)))) ta kaji sega kakvo to4no ti dade pernik:)))



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: :)))))))]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 14:13



da opita ti za ironia e mnogointeresen no kakto ti kazva6 e mnogo jalak! taka 4e pravi se njakade nadrugo mjastona mnogo umstveno razvita!ako ti kaja kakvo miedal pernik 6te kaje6 4e e mnogojalko taka 4esi go spestjavam!kaji mi ti na men togava ti kakvo dade na pernik?!i moga da ti kaja 4e naj golemite govedae rajdat samo tam kadeto vsi4ko e nared i te ostavat zavinagizakarneli v vseki smisal na dumata! a geniite ili po skoro normalno misle6tite hora serajdat tam kadeto vsi4koe razruha! mir drugarko



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: lachote]  
Автор:))))))) (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 15:06



interesno zashto slivash dumite, da ti kaja 4e mnogointeresno naprimer sa 2 dumi4ki, i predi duma zapo4vashta s v, se izpolzva VAV ( във), ама tva e savsem druga tema:))))))) ta kakvo sega provazglasqvash se za genii li?
haide de, tva e seriozna diskusiq, kaji mi kakvo ti dade pernik, drugarko:)))



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: :)))))))]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 20:37



ama sega za pravopis v neta li 6te govorim?6te se zajajdame li?be6e mi precakana klaviaturata i space-sa ne ba4ka6e!az ne se provazglasjavam za genii!az kazvam 4e tazi duma genii e napalno izkustvena i napravena ot maloumnite hora koito ne razbirat i duma ot tova koeto kazvat normalno i pravilno misle6tite hora!znae6 li kakvo e kazal visocki po vaprosa?!na danoto na moreto leji genii a do nego neocenen!



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: lachote]  
Автор:)))))))) (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 05:54



................................................



Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: lachote]  
Авторomirotvoritel (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 12:21



Мили приятели, не ми се иска да нарушавам така разгорещения спор, но се страхувам че зацикляте и се отдалечавате от същността на темата - минавате на други спорове за правопис и т.н. Та сега, нека започне втори рунд и да се върнем на въпроса - какво ви или НЕ ви даде родния град, и по-общо, може ли човек да се "самоопределя" с някакво населено място или със дадена страна изобщо.





Тема Re: mnogo si go obi4am pernikнови [re: omirotvoritel]  
Авторlachote (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 14:07



mislja 4e sam se izrazil pogre6no s tova "samoopredeljane" i go premahvam ot predi6nite si pisania!!!!!!!!!iskah da kaja s "samoopredeljane" savsem drugo ne6to!ne sam vijdal po-divi,po-naturalno darja6ti se hora, po-originalni dori v prostotiite deto var6at, po-individualno misle6ti i po-palni s energia hora ot moite pone priateli i poznati!!!!!!!!!poznavam mnogo hora ot drugi gradove ot bulgaria i te se darjat vinagi neestestveno i s goljamo samo4uvstvie i kato 4e sa s "aristokratsko" poteklo!palni kuhljovci!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.