Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 18.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Бисексуалнанови  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 13:09



Не виждам специално място за обяви в клуба, така че...ше пиша тук. Та значи търся си приятелка от Перник, приятел си имам.
А между другото ше ми е интересно да разбера мнението ви за хомосексуалността, би и т.н. Само по леко да не ми уплашите момичетата....
Аз лично мисля че в Перник все още хората са настроени зле към различните, така че изобщо няма да се учудя на разни просташки отговори. А и обикновено хората, които пишат разни простотии в нета всъщност не са толкова лоши...просто си изкарват отрицателната енергия тук ..ох, унесох се..спирам и дано някоя се заинтересува



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Иpeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.06.02 18:36



abe ne e losho chovek da ima malko bi naklonnosti - po interesno stava



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Иpeн]  
Автор Fadeless (малко луд)
Публикувано11.06.02 22:21



Аз не съм приятелка от Перник, защото ми е малко трудно, осжен ако не си решила да смениш приятеля Тройчицааааа много си падам !
А това за лошо настроените хора в града към "различните", направо ме разби!!! Ха, ха, ха ти да не обясняваш на бабите пред блока каква сексуална ориентация имаш. Незнам защо смятате хората тук за толкова задръстени



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Fadeless]  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 10:05



Има изключения...млади хора, но като цяло хората в Перник са по-консервативни.
На бабите...? В София съм го правила - в трамвай, страшен купон беше - чувстваш се свободна, силна..., непукистка, а и за голямо мое учудване "бабите" не реагираха със отвръщение, а с любопитство. Може би са свикнали да виждат какво ли не. Но в Перник няма да посмея..до минути и ще стигне и до ушите на наште, а тогава...ще има проблем.
И кво като си момче, аз и вас ви обичам Не беше покана:)



Тема Re: Бисексуалнанови [re: RollinStoner]  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 10:09



Не е зле...все ти е хубаво- с момче..с момиче



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Иpeн]  
Автор Fadeless (малко луд)
Публикувано12.06.02 22:10



Spokoen sam, za6toto i az vi obi4am. Interesno mi e priatelia ti kak go priema? Sigurno e mnogo 6tastliv. Ako priatelkata mi be6e bi sas sigurnost 6te6e da mi e mnogo interesno. Sigurna li si 4e niama da si smenia6 priatelia? 4akam pokana



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Fadeless]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.06.02 22:17



moita priatelka kaza che drugi maje ne iska, vednaj obache i se svaliashe edna macka i tia dosta se pritesni, taka che predpolagam che i drugi jeni ne iska, makar che kato ia pitam ne mi dava kategorichen otgovor. . . . .abe jeni - i te ne znaiat kvo iskat.



Тема Re: moiata teoria e...нови [re: Borriz]  
Авторlren (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 10:23



Baba ti e kazala tova? ...edna takava iskam i az:)



Тема Re: Бисексуалнанови [re: Fadeless]  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 10:36



Абе хич не му е интересно и щастливо на моя приятел...аз все му ги предлагам едни...а и отскоро знае и май още не може да свикне с новото положение, ще спра да му съобщавам моите идеи, че взе да ми писва как ме гледа...като че ли го карам да убиеме някой..а кво толкова - човек трябва да опита от всичко, което иска, стига да има възможност, а не да го спират разни предразсъдъци, така е нали?



Тема Re: Бисексуалнанови [re: RollinStoner]  
АвторИpeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.02 10:49



МММ...ПРИЯТЕЛКАТА ТИ...ДАЛИ Я ПОЗНАВАМ

а сега сериозно- не че съм голяма специалистка, но има някаква /голяяяма/ вероятност да се окаже че са и симпатични и жени- говоря от собствен опит




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.