Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 01.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Blah  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 16:16



Он си ебало Пернико, заеби ...

другия път като говоря с перничани ще си търся два преводача единия за диалекта, другия за умственото изоставане



Тема сладурнови [re: Peace]  
Автор3мeй (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 10:32



вземи си повече, ако може цяла армия защото ти жив няма да останеш !

Море....
че, ти ебем путката лелина изрод недотавен.. !!!



Тема Re: сладурнови [re: 3мeй]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 12:52



Абе ръб я марш в мината кво си излезнал на слънце, пък и ника си объркал не е Змея, а Змейо като ония дето ви беше президент на Миньор(о)



Тема Re: Blahнови [re: Peace]  
Авторirin (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 09:55



недей така..... май си ядосан на определен човек....най-вероятно на някоя хубава перничанка... знаеш ли, вместо да си отмъщаваш с някаква си анонимна обида за диалекта ни, се изправи срещу въпросната и й кажи в очите проблема, който те мъчи.....но те е шубе*, нали анонимко?

*бел.р. шубе - страхлив човек...



Тема Re: Blahнови [re: irin]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 11:20



Знам какво значи шубе. Не сам ядосан на никоя перничанка, а и не познавам такива, за сметка на това познавам много перничани служихме в едно поделение в казармата и направо сам шашнат не само от диалекта им а и от умствените им възможности !!!
За анонимкото ме мързи да се регистрирам и така ми е по удобно ако искаш мога да ти дам емайл да ми пишеш, ама като гледам и ти не си регистрирана



Тема Re: Blahнови [re: Peace]  
Автор irin ()
Публикувано01.08.02 12:52



м/у др. ти откъде си? сигурна съм, че не за първи път чуваш диаклект
... "умствено изостанали" хм, а ти ставаш ли за Кеймбридж

P.S. направо ти завиждам че все още имаш подобни проблеми



Тема Re: Blahнови [re: irin]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 13:07



Не чувам за първи път диалект ама такъв диалект и то в продължение на 3 месеца постоянно да го слушаш направо още се стряскам на сън от него. Разбирам намекваш че и в моя край говорим диалектно затова ти казвам от Пловдив съм и не претендирам че говоря най - чистия български ама все пак според мен е поне 90% еднакъв с този по новините.
Не съм казал че са умствено изостанали ама толкова простотия видях от тях където другаде не съм виждал и човек с малко акъл в главата не би правил подобни неща, колкото до Кембридж струва ми се, че едно 40% от българите ставаме за там стига да имаме финансовата възможност!

м/у др. мисля че най-добре си познаваш момците от Перник и знаеш добре за какво ти говоря, поне от историите които съм чувал от тях самите.



Тема Re: Blahнови [re: Peace]  
Автор etys ()
Публикувано01.08.02 14:29



има много умни момчета в нашия град, недей заради няколко простака да заклеймяваш всички, доста субективно е. познавам няколко пловдивчани които са много стиснати, но разбира се, не мисля че това е присъща за града черта. всъщност ти мразиш перничаните, не диалекта им, той е само предлог. какви толкова простотии си видял от наште момчета? май доста гняв си събрал в себе си...



Тема Re: Blahнови [re: etys]  
АвторPeace (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 14:56



Не е за разправяне какви простотии съм видял от тях ама вие май по - добре си ги познавате и от мен, а за диалекта честно да ти кажа ми е много противен особенно това "заеби" и вечното окончание "о" след всяко съществително.
Иначе не се и съмнявам че имате и умни момчета ама простаците ви са просто уникални...



Тема Re: Blahнови [re: Peace]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 13:53



Слушай гражданино какво ще ти кажа...

не е нужно да обясняваш на някой Перничанин - какви са Перничани !
По-добре си отиди в клубчето на твоя роден град и си ги приказвай каквито искаш.
Аз лично не смятам, че "начетеността" е определяща за един човек !
Може би има значение когато си търсиш работа но в човешките взаимоотношения това е нещото което най-малко ценя.
Ти си срещал кофти Перничани, аз съм срещал хора от Пловдив с доста лоши маниери, обаче аз не го коментирам.

Боклуци има из целия свят и ще продължава да ги има.

Ти просто си решил да се заяждаш с някой, което от своя страна си е чисто избиване на комплекси !

Чао и умната,
ГРАЖДАНИНО !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.