Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 17.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема stiga ste revali!!!нови  
Авторkristian (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 14:35



А бе хора, понякога не ви ли писва да се оплаквате колко е тъп града и колко сте онеправдани вие, дето се имате за суперинтелигетни. Имам предвид сърцераздирателните истории за това как са ви набили в Мошино или пред Синди. Горките страдалци! Като отидат на заведение или ще ги пребият някакви селяни, или напарфюмираните им дрешки ще се умиришат на пържени дробчета. Не се ли замисляте отвреме навреме, че ако ви е тъпо затова сте си виновни само вие.



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано21.04.02 09:45



А ти кой си,че да даваш наставления,да опредляш кой виновен и кой не, и да се изклюваш от това число,към което със сигурност спадаш и ти,след като си от Перник??
Виновни са такива индивиди,дето мислят само за себе си.
Виновни са тези алчните дето ограбват с пълни шепи труда на народа,а те се опитват само и единственно да оцелеят.Боли ме ,че града ни пропада....но аз самата не мога да помогна с нищо.Ако можех повярвай ми бих го направила,жалкото е ,че има и хора който МОГАТ,но не ИСКАТ......разликата от МОГА ,НЕМОГА ,ИСКАМ,НЕИСКАМ.......те оставям ти да я направиш.


Dark despair around me.

Редактирано от in*clueless на 21.04.02 09:48.



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: in*clueless]  
Авторkristian (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 12:00



Нещо не сме се разбрали. И през ум не ми минава да наставлявам когото и да било. Само ми е смешно като чета как някакви хора обвиняват всичко и всички, само не и себе си затова, че им е тъпо. И не се изключвам от числото на перничаните, все пак повечето хора тук не са сополанковци, които си изплакват мъките в Интернет. Всъщност от това, което пишеш ми изглежда, че си готин човек, на който му пука какво става около него. На мен също ми е гадно като гледам, мои приятели, които са безработни. Но, ако чакат някой да помисли за "народа" "и да ги оправи", просто няма да стане. Колкото до разликата от мога- не мога, мисля, че всеки сам си поставя ограниченията. Ако не си вярваш че мажеш е трудно да постигнеш каквото и да било, звучи логично нали?



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано21.04.02 22:27



ee kristiane
oshte si momchence s rozovo dupence, kato stanesh myj s runtav gyz - togava davai akyl, razdavai prisydi i se prai na velik.
a do togava - shhhh, tiho



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: RollinStoner]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано23.04.02 01:35



А,ти приятелче....къде се губиш,м?


Dark despair around me.


Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Авторkoн4e (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 03:58



Абе бате ли4и си 4е си патриот ама родният ни град е тьпа кочина.И аз сьм ял шутове в Мошино (да го духат мошинските боклуци)и по центьра сьм ял бой, абе да го духат вси4ки 4алгари и селяндури , оба4е не рева за това а затова защото градьт си просто ко4ина.



Тема tuka symнови [re: in*clueless]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано24.04.02 02:57



gledam ti seira v "bylgari v amerika"
i tova e obshto vzeto - pochivam si :))



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор 3лoбap (много гаден тип)
Публикувано24.04.02 09:01



Мдааа!!!
Не е хубаво да те бият в Мошино !!! Някак обидно е!! Виж в "Байкушева" си е съвсем друга работа, класика !!! А на тебе Кристиане, като ти е годино да смърдиш на манджа - ходи си по пернишките кръчми, а не давай акъл по нета !!
Тука си имаме достатъчно такива !!!
И накрая, тоя лаф с кочината е леко изплагиатстван ми се струва (ЦСКА е кочина) така че Кон4е, дай нещо по оригинално !!!!



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: 3лoбap]  
Авторkristian (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 11:22



Извинявам се на всички сополивци, които са се почуствали засегнати от идеята да спрат да реват и да се правят на по-умни отколкото са.
Явно това е единственото ви забавление. Приличте ми на бабичките пред входа, които разправят на всеки, който иска да ги слуша колко са им малки пендзиите, каква страшна престъпност има... Така, че давайте тези теми са необятни!



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано24.04.02 17:36



e nie pone placheme za neshto - a ti kvo - plachesh za tova che nie placheme,
i si mislish che shte te pomislime za golem myj kato ni kritikuvash, da ama nie si zneme che si malko lainenece deto samo nedovolstva ot tova che drugite nedovolstvat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.