Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 08.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: RollinStoner]  
Автор futbi (играч)
Публикувано24.04.02 19:58



Toi .. am..toi e... razstroistvo napravo

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: tuka symнови [re: RollinStoner]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано25.04.02 02:10



Баси.....какви са тия хора ,ве...аз съм сигурна,че колкото и ника да са не са повече от един човек,и мисля ,че знам кой ме олпюва толкова.Дреме ми на мене,няма да си правя и труда да им отговарям,въобще май спирам да пиша!Отърваване няма братче,където и да отида са ми по потетие.Дори и в нашия си Пернишки клуб ,пак спокоиствие няма.Все се намират няколко човека,дето да развалят добрия и весел тон,защотот са свикнали явно,само в кавги да живеят.Направо не мога да повярвам какво става.Разумни ,големи ,учени хора.....и егати и глупостите правят.


Dark despair around me.


Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: RollinStoner]  
Авторkristian (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 13:17



Другарю ролингстонер, понеже явно ти си най-тъпото копеле от всички ревливи комплексари, ще ти обясня специално защо отворих тази тема. Бях наясно, че няма да изоставите любимото си занимание да оплаквате съдбата си. Но все пак трябваше да има и едно различно мнение, защото не всички в тоя град са идиоти като тебе. Та това е, продължавайте да ревете, правите го добре!



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано26.04.02 01:31



abe ne mi kazvai kvo da praim be myrlioo
che ti ebem pichkata lelina ei otvorko - zemi pimer ot mene i izraziavai samo sobstveno mnenie v postingite si - NE DAVAI AKYL PONEJE NIKOI NE TI GO ISKA.

e go e - sa i az pochnah da davam akyl . . ei aman ot provokatori



Тема Re: tuka symнови [re: in*clueless]  
Автор futbi (играч)
Публикувано26.04.02 10:25



Evelinou, az sam si samo s moja nik. Jasno li e ?

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Автор futbi (играч)
Публикувано26.04.02 10:27



Obeshtavam da prodalzha da reva ako ti obeshtaesh da prodalzhish da duhash . Staa li ?

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: RollinStoner]  
Автор futbi (играч)
Публикувано26.04.02 10:28



Nedei bre..kakvi provokatori bre..ta toi e samo edin provo...provo..pervo....abe drisak iskam da kazha

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: RollinStoner]  
АвторKristian (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 16:57



Айде стига сме си говорили глупости. Нито ти ще ме убедиш мене нито аз теб. Почва да ми писва, а на тебе?



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: koн4e]  
Авторkristian (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 17:02



Конче, пияницо гаден, толкова пъти сме се напивали заедно, че съм съвсем наясно защо те бият. Аз направо се чудя как си още жив... Признай си честно, колко пъти сме прекарвали суперготино, въпреки, че разправяш че града е кочина?



Тема Re: stiga ste revali!!!нови [re: kristian]  
Авторkoн4e (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 12:10



Абе, Кристиан4о прав си бате да еба мамаму, ама това си е защото ние не скучаем кьдето и да сме,това че сме се родили в Перник не означава че трябва само да ревем кото някой скапани педали тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.