Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 05.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Радио Перник FMнови  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано27.03.02 05:51



Значи за всички дето са в чужбина дайте да си слушаме Пернишкото радио....а именно на честота ....(линк)тоест....http://www.geocities.com/bgradios/live.htm
rtsp://212.50.19.61:554/encoder/pkfm.rm-това е на Реал Плейара.....та така Чикенце намирай го и да си слушаме новините....а пък Борисчо ако прочете това тука.....дали ше се договориме за един поздрав за Евето и Чика ,а?
По възможност на Фейтлес нещо....ади моля те...поздрави едни добри дечица дето са далеч през един океан от родната България.
Само ни светни в колко часа БГ време ще е поздрава и аз съм на линия......веднага правя запис и го пускам на Чикето по телефона.....ако случайно тя не го чуе.
Борисчо......ади моля те,а?


Dark despair around me.



Тема за Борисчо!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано27.03.02 07:37



Току що почна сутрешния блок с Радостина .........лелеееееее колко ми е домъчняло за това момиче!!!!!!!!!!Моля те предай и много поздрави от мен(Евето)!!!!!!!!Ако не може да се сети ,я подсети ,че учихме заедно в Училища за Европа!!!!!!Кажи и че вече съм зад окена.....и и предаи много ,много поздравиииии!!!!!!Липсва ми!!!!!!!Хайдеее слушам си хороскопа от Радостинчето!!!!Колко съм щастлива да и чуя гласчето само:))))))))))

Dark despair around me.



Тема Re: Радио Перник FM е станало СУПЕР!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано27.03.02 09:43



Немога да се накефяяяяяяяяяя сега няма да спя цяла нощ,баси направо не мога да повярвам на ушите си!!!!!!!!!Радиото е станало супер!Музиката която пускат е страхотна,нова даже и аз не знам някои от групите и песните.Има и стари песнички но готини.Важното е ,че чалгата я няма или поне аз не съм чула до сега.Направо скачам от кеф!!!!!!!!!
БОРИСЧОООООООООО къде се изгубиииииииии???????!!


Dark despair around me.



Тема Re: ;о((нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано27.03.02 10:19



Начи се побърквам нещо....ама пак установих нешо........така обърнете внимание първо на часовете на постингите ми.
В 10:30 Бг тайм започнаха музикалните честитки на импулсния телефон....и след страшна песничка на Но Даубт ....започна познайте коя:
ЕМИЛИЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!ахахах.......направо ще умра от смях....даже и аз не я знам коя е ама е як гюбек.....ахаха е нищо де......супер сега ми се и припи;о))
Давайте нещо по-хард и да се почвам и аз .......и ето следващата песничка е Песента на Глория -Обичам всичко в теб....избрана от Иво който поздравява своята приятелка ,като и казва ,че наистина много я обича!!!!!Е това да се чува!!!Бориз4о като се има в предвид ,че е импулсен телефона,май няма да се договориме за поздрава ,нали?
Май ше се наложи аз да въртя от тука и да се самопоздравяваме ....с Faithless -We come One!!!!!Special for EVE & 4IKI ;o)))))Love you.....

Dark despair around me.



Тема Чикеееееееееееееенови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано27.03.02 10:24



евалааааааа черпим те с песента на ДиДжЕй Дамян-Ела.......аз ще падна пред теб на колене и ще откъсна за тебе звезда....ти ще бъдеш щастлива със мене...трябва само да кажеш ЕЛА!!!......Кажи ми ела и аз ще летя и аз ще сътворя сто неща,кажи ми ела и всяка мечта ще бъдне сбъдната....кажи ми ела и дори без кола......ти няма да останеш сама в ноща
ахахахахахаОХХХХАХАХАХА ЧИКЕЕЕЕЕЕЕ помощ побърках се ахаха....


Dark despair around me.



Тема Re: Чикеееееееееееееенови [re: in*clueless]  
Автор4iketo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 15:04



Eve, mamina dushitza, she te iziam!!! Sa otivam da slusham, ma bratovchetkata she me ybie, che i slusham konkorentziata! xa xa xa xa Ma ako ima pozdrav na Faithless za nas napravo ti svaliam shapka!
Neznam dali ti kazax,no si porachax teniska na Faithless ot London predi niakolko sedmitzi i veche e tuka. Nesto straxotno e!!! Po tzial den si ia gledam ma oste me e strax da ia obleka, che sigurno ste pridobia niakakvi svrax estestveni sili.....i stava opastno togava. xa xa xa
Takava e edna chernichka s goliam nadpish v/y bubite mi FAITHLESS i edin po malak na rakava. she vidish she ti ia pokaza dogodina. kazi my na tozi tvoi priatel Borizzzz4o, che kato si doida sled mesetz she my platia za impulsite. xa xa xa xa. A sega da ni puska CRAIZY ENGLISH SUMMER!!!Tova ot novia album, nesto straxotno!!!! Ma ako ia niamat i s WE COME ONE she se primiria! Bez pretentzii sam!
'bicham si te
take care!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Радио Перник FMнови [re: in*clueless]  
Автор4ika (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 15:08



maistore,
3ri biri i orkestara da sviri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa a xa xa xa xa
dve za eveto i edna za men!!!!!



Тема Чике Поздрава!!!!!!!;о))нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано28.03.02 13:28



Начиииииии пуснах поздрав от Мен и Чикето.....от Тексас и Охайо за нашия мил ,мил Перник за семействата ни и за всички приятели и хора които обичаме.А ние с теб бяхме поздравени от Екипа на радиото с две песнички.....We come one...за нас;о)) И Една чисто хубава Българска песен за всички които обичаме там,Подуене Блус Бенд-Нека бъде светлина!
И се пееше така:
Когато ти се плаче,преди да отвориш очи,
Когато ти се пее ,а започваш да крещиш,
Когато се удариш във решетките на твойта свобода.....
Нека бъде светлина.....
Нека да цъфтят цветя......
Нека да бъде любовта....
Нека има топлина......
Нека има и деца.
Нека Бъде светлина!

Чикенце......вярвай ми разплаках се:о((
Много ми липсват:о((
Обичкам те Чике.


Dark despair around me.


Тема Re: Радио Перник FM:o((нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано28.03.02 14:12



Не,че нещо лошо ама......пуснах един поздрав към края на поздравителния концерт ,оставаше една песен до края.......като се има в предвид откъде се обаждах можеха да направят един компромис нали?Аз бях доста бърза ама така и не си чух последния поздрав......ехххх можеха да пуснат една песничка повече......хем си плащаме хем нищо не им пречи милички бяха...и аз също ама:о((
Борисчо........ще ни черпиш ли ти с една?????



Dark despair around me.


Тема Re: Чике Поздрава!!!!!!!;о))нови [re: in*clueless]  
Автор4ika (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 18:21



Eve, blagodaria ti!!!
Sazeliavam, che ne yspiax da go 4uia, no znam .................................
Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti Blagodaria ti
ae stiga!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.