Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 01.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема pile sas sele  
Авторvilitca (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 22:05



iade mi se pile s zele s dve filii hlep i limonada s vilitca.



Тема ДА ТИ ЕБ..ПУ..ЛЕЛнови [re: vilitca]  
Автор Cивyшka (гадняр)
Публикувано16.03.02 07:37



Защо не ми го изядеш а ?
Не е с вкус на пиле, но за сметка на това умее да лети.

Да живее капитализма !


Тема Re: ДА ТИ ЕБ..ПУ..ЛЕЛнови [re: Cивyшka]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано16.03.02 11:36



За мен.........аулейс......без крилца....ако обичате;о))

Sealed with a kiss !


Тема Re: ДА ТИ ЕБ..ПУ..ЛЕЛнови [re: Cивyшka]  
Автор Borriz (The Russian)
Публикувано16.03.02 19:16



Ти си истински творец!!!
Харесват ми тези абревиатури (като "да ти еб..пу..лел"). Какво ще кажеш за следното "А Гъ Т Пъ Нъ Щъ Лъ" ?
демек: а гъза ти пишка не ще ли?!!

Човек се учи докато може....



Тема Re: ДА ТИ ЕБ..ПУ..ЛЕЛнови [re: Cивyшka]  
Авторvilitca (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 04:40



e, e, e, e, e kvi sa sa tia raboti. tva iziavlenie mi prili4a kato na iziavlenie na obiden prost mozak. 4e za kvo se zasiaga6. da sam kazal ne6to. ili te e iad 4e ne moze6 da si izpravi6 "pravogovora"- kazal lebedad na groznoto patentce.



Тема Re: БориЗччччооонови [re: Borriz]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано17.03.02 05:35



с тебе сме били съученички;о))
Ахахах....как го открих нали?Или поне ако не се бъркам,и работиш в радиото от около......общо взето две -три годинки:о))
Дали се бъркам ,а?


Sealed with a kiss !


Тема overmind, a?нови [re: in*clueless]  
Автор Borriz (The Russian)
Публикувано17.03.02 22:48



Ами.... май съм същия. А ти кой си (коя си?)? Имай предвид, че слабоумието ми е изконна родова черта. Даже мама ми се подиграва напоследък. Освен това имам инфо, там има mail, пиши. Ще се радвам.



Тема Re: overmind, a?нови [re: Borriz]  
Авторin*clueless (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 00:03



ахаха синеочкото ми.
Ми ше ти кажа няколко подсещащи неща....сори ма съм на неколко биери иу едвам скифтам копчетата.....начи
Учихме в 5тото...........от Тева съм,свeтата троица......деничка,виолетка и евка...най-оебляосваните в даскалото...само че с тебе май се запознахме като си доучвах........в 11 клас...щот нали една година не бях в класа.......а Деница на Венци(някой си-Вуте)беше гадже немоеш да не я знаеш......8ми блок на тева......а сети се де?И с тебе големи приятели бяхме.........само че сега съм мммммммм отвъд океана........баси:*((((((((ае че се разревах едва ли не....липсват ми онея безгрижни и луди години,мисля ,че не се бъркам.и .....знаеш ме .....уф ае много зех да разяснявам........ако си същотот ми Боризчеееееееее.....милотоооооооо ми тооооооооооооо:(((((((



Тема Re: Errare humanum estнови [re: in*clueless]  
Автор Borriz (The Russian)
Публикувано20.03.02 13:44



Абе, май не е точно така. Щото аз не съм учил в Перник (само до 7 клас де), после другаде, а и тая неразделна компания за съжаление не съм познавал...
Някой друг ще да съм, но още работя над себе си...
Все някога ще се открия, ако можеш да ми помогнеш, действай!
Боризчо на мама.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.