Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 18.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема докато не е спрял тока...нови  
АвторMaйлo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 01:17



ъъъъъъъъъъъ

За сифте влизам в тоя клуб....тая вечер понеже не бачка чата си викам чей се поразкарам...........надам се да немате нищо против......а ако имате извинявам се
Глеам тука стават доста интересни работи до болка познати никове,ситуаций.....стойки и чалъми..брех да се не надаш
Ма нека първо се запознаеме де.....какт си му е редът дет се вика.Казвам се Ангел Георгиев Вангелов живея в покрайнините на центъра на дълбокопровинциалното градче Пловдив.На около 27 години треа да съм ..може и по малко..незная не ми се смята ма това и няма значение.
Искам да оставя и един два телефона ако некой от Перник случайно наминава през Пловдив да звънне един тел. се пак мисля че едно ново познанство нема да е зле......пък може да почерпя по една пловдивска гроздова с една шопска салата.....мааму дейба толкова я обичам тая шопска...покрай нея ракия пропих.Та вече казах че се казвам Ангел тел.098480015 или 087 927564

се ше се намериме на един от двата удоволствието ше е изцяло мое
Та в началото ми напрай впечатление че има доста познати никове тук.
Сивушка-баси съвпадението майна преди неколко дена бех в ленал в дира с тоя ник и повтарях едно и също кат некой развален компактдиск(грамофон)
ма кво прай тука сега тоя ник хич незнам не ми идва идея ма както и да е няма значение или с други думи къв е смисъла като няма значение

Фиоре-цветето на чата....за някой хора де
за някой роза за други татул......хех за некой може и марихуана да е
ма тва е друа тема......винаги така красноречива винаги така обаятелна .....с две думи намбър едно:)

Фудби-лол тук вече получавам частичен оргазъм с леки спазми в долните крайници съпроводен с схващане на лявата ръка:)

кис кис кис.......баси случая
Кой та докара тука бе........хахахха....е мааму дейба кьоравите врабчета господ ги храни
Всъщност аз незнам много за тебе де.......освен......от некой мой лични вчепетления.....повтарям пак лични
чудя се дали да ги споделям с аудиторията ама незнам дали шее колегиално

Мноу се радвам за тва което пишеш накрая на темите си"Не ми е в стила да губя!"
Звучи много добре...прекрасно даже но не е ли малко саркастично(кво е саркастично и аз незнам ма тва ми додйде на акъла)
Та седя си аз допушвам си със скрита тютюнджийска страст фасът на квалитетната цигара"Шипка"(не че не мога си купувам боро)ама Иван Вазов ми е нещо кат идол.....затва си купувам "Шипка"напрао ми действа кат холандска трева...кат дръпна два пъти и ми идва да извикам :"Грабвайте телата......."ма тва е друга тема де

Та фудби с цялото ми уважение(скрито) искам да те попитам......печелил ли си някога.....мене лично ми се струва че не си....как тогава знаеш кво е да загубиш???????
Всъщност ти губиш постоянно.......стилно и ритмично....нема ти описвам загубите до момента ама погледнато реално се равняват с тези на трети талибански батальон от Учин дол.....
Е ако тва да вадиш по неколко хилки в марки или евро на месец го смяташ за печалба...тва си е чиста загуба..нема ти обяснявам що понеже нема ме разбереш...малък си още затва
Всъшност треа ти намера телефона отнекаде и адреза....може би към края на март ше имам идване към Осл"у" мое ти званна да пиеме по къфе...нищо лично
ма как да е де да не се утклоняваме от въпроса.....земи се стегни малко бе.....верно си симпатяга.......С ТВОЙТА ВЪНШНОСТ И С МОЯ АКЪЛ БАЯ ПАРИ МОЖЕМ ДА НАПРАВИМЕ........ма тва пак е друга тема...не бих искал да говоря с тебе закво да е камо ли за бизнес:)))))........ма ай че мноу се отплеснах бе два листа голем формат писах з анекой си путьо

Гората е пълна с дървета

Та.....
Хипопотам........каквото и да си.мъж или жена не видех кво ти пише в инфото...ти май си готин тип искам да кажа кефиш ме де...или по ясно казано доста си различен от некой хора:)

А искам да помоля и нещо друго......ако някой от вас..тия който сте от Перник де желае да остави некви координати..мобилен или некав друг тел нека го направи ходя до софия отвреме навреме мое намина през Перник да се почерпиме......сигурен съм че ше си напрайме купона......хех баси написах софия с малка буква а Перник с голяма:))
оки де та така ай някой път пак ше драсна два реда....а ако имате нещо против мене кажете ми и повече нема да се меся

Който спи с кучета става с бълхи



Тема Re: докато не е спрял тока...нови [re: Maйлo]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.02.02 04:12



dobre be
golem psihoanalitichen pregled, razbor - ocenka im napravi, ama mene si me propusnal da te eba - az kvo ne zaslujavam li da izabish nekoia duma po moi adres va, bahti i mainata, napravo mi razvali nastroenieto.
a mainite sa vyzpitani hora uj . . . . . .ma znae li chovek - sekakvi gi ima.



Тема Re: докато не е спрял тока...нови [re: Maйлo]  
АвторФиope (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 04:20



Добре дошъл си ни..........мили момко.
Приятно ми е да се запознаем.Аз съм то Мерник..........опса отплеснало ми е.
Мисля ,че така се казваше.Дам мноо познати никове и историй,лошо ,лошо.
Ма ше опрайм ......като включат тока.Ма ние със Сивушка хич не се познаваме ама с нетърпение чакам.......да ми разкаже историята за"Сивушка-Кравата която може да пасе със затворена уста" Интересно ще да е............сигурно с някво маркуче през носа се храни.........ма знам ли ,ама то и тогава не е логично ......щот ,освен ако не е все още теле де..........щот само течности ше може да поглъща.....но ще я видим тая работа.Аз да не се бъркам де ма ми е приятно оше веднъж.........да те видя.........Ма хубаво ние да се чувстваме поканени в Пловдив.......ше дойдеме ,ще те посетиме в бъдеще,ще пийнеме по две ,три,шест,десет ракий,със салатка,ше си побъбрим ,ще се повеселим .....ама да те запитам ............тоест да те поканя де:
Би ли дошъл на 24ти май другата година в с.Дивотино на събор,а,а,?
Ще ти купя балонче,и дъвки а и яренце имало опечено,но евентуално ако не смогнеме за 24ти ,тогава ше те водя на Кукери.....ма за датата ще уточним.
Или на село да копаме........хаха не бе обърках се Първо събора ,после копането.............незнам си кой юни беше.......на Филиповци(Трънско).
Чувствай се поканен........домашнярка..........яка има......60 градуса майна направо ти гори червата.........за мезенце само пресни яренца,или ако мразиш ярешко ше има телешко или агнешко може и прасешко,кокоше квото си избереш.Нема страшно нема те отровиме,магарешко не произвеждаме.
И стига с тея четкииииии беееееее ,кво цвете виж ,че съм като бодил,като магарешки тръни.......все боцкам некое магаренце там дето нетрябва.
И да запазиш за утре един фас да ......се нащавиме заедно ,чу ли?
И ше гребеме с теслата.......как ще стане не ми е ясно ма ще го измислиме.
Цунки бебчо.................ае мене ме няма ,че много се обяснявам ..........за нищо.


Спала с бълхи,станала с кучета



Тема Re: докато не е спрял тока...скифтахме Ролингнови [re: RollinStoner]  
АвторФиope (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 04:25



Роли ми ти се изгуби бе аверче..............той майната не те е споменал но мисленно съм сигурна ,че е ........много са си точни майните...........аз даже ше ставам такава......намерих си майка де и евентуален татко......та то къде Перник там и Пловдив ..........се с П започва........се еднакви скици живеят.
Ма где си ти,че не ни браниш клуба от нашествието на паразитите,а?



Тема Re: Mailo *DELETED*нови [re: Maйлo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано14.02.02 05:30



Мнението е изтрито от futbi

Тема ей баси и случая начи......цъцъцъцънови [re: futbi]  
АвторФи (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 05:54



Баси.......Господи слезни да си събереш вересийте на земята.
Бе Майло казах ли ти че някъв луд ме преследва?Ако не съм ти ей на виж.......
Къв Аустин къв Охайо к'ви 5 лева............??????
Това не е на хубаво да си разказваме автобийографията по чата...нали?
Секви ги има.Добре ,че е само по нета.....инак нинам......хех .
Абе начи говориш с некой няколко пъти........споделяш това ,онова, казваш му как ти е минал живота и изведнъж некой е лудо влюбен в тебе и те преследва ,а като разбере ,че няма да му върже и изведнъж почва да прави секви тъпотий за да ти напраи мръсно и евентуално да му върже....хе бе кв'о да говориме.
Издаваме жълти книжки.......ае без коментар.
То би континюед...............сом дей.....



Обезпаразитяване по домовете........за връзки тел.555 -555



Тема Re: Shti razvija bushonite..nemash grizhi.Za Mailuнови [re: Maйлo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано14.02.02 14:29



Mailu, nemash predstava kolko sa radvam da te vidja... Vseki pat kato ti zarna nika poluchavam dusheven orgazam (mislja che taka mu sa vikashe po vashte kraishta).

Znaesh li koe me kefi nai-mnogo v teb. Kefi me che nikoga ne mojesh da razberesh koga ti si zagubil bitkata i vse se opitvash da izlezesh ot kalta...kato nekoi udavnik koito znae che spasenie nema obache do posledno ne se predava.
Loshoto v sluchaja obache e che ot tvoeto silno nekorektno povedenie strada samo edin chovek. nashata obashta poznata...moment da go prefurmoliram tva poslednoto...Mojata bivsha i tvojata badeshta..taka sja nali ma razbra ?

Shte se opitam da bada kolkoto se moje po-elementaren za da me razbirash dori i ti !
Znachi..za kakvo ti govoreh..opa...izvinete me ..zabravih che e redno i az da se predstavja shtom Mailu go napravi.
Nachi...Kazvam se Събин i sam ot Varna. Vlizal sam tuka vav vashto klubche 7-8 pati...moe i 12 da sa..koi mu dreme...Mojete da mi vikate Sabi..njaa vi sa razsardja shtoto i na men ne mi dreme kat sa zamislja...Az za razlika ot Mailu njaa va kanja vav Varna shtoto sam siguren che kvoto i da kazha vie pak sha doidete .

Ta Mailu, prodalzhavame si po nashenski tuka..Vikash kam Oslo si tragnal. Ma kak mojesh da si predstavish che samo kafe shta cherpja be. tva nema da e choveshko ot moja strana..Az za teb gol v banjata vlizam (tva iztarkan laf ma kat za teb staa ).
Edna vecherja pridruzhena s gostuvane v erotichen bar "Blaze" kadeto mojesh da zadovolish vseko edno tvoe pubertetsko jelanie i vsjaka edna nuzhda ...nema kak...sha mu metnem edno poseshtenie i tam. Ta kam po vazhnite neshta.
Vikash nachi "Koito spi s kucheta ...ostava s balhi" ? Mi az na skoro spah s edno kuche (ti go znaesh koe e) i ti sega me svetna ot kade idat sarbezhite. Az pak nais kvo si misleh ...che sam prosto alergichen kam teb...basi kak sam sa zabludil..karai..choveshko e !

Nachi sja..stignahme do glavnata chast..(tuka e mnoo vazhno zatva vnimavaite mnoo) !... Nachi Mailo (koito e novia tapkach na moito staro gadje) se javjava vinagi nomer dve. Za vtori pat mu se sluchva da go "prevarja" do Finish line !
Mnoo tezhko go priema i mnoo navatre go poema....
Mailu,...razbiram che sam ti "odral" leko majkoto dostoinstvo (ako predpolozhim che imash takova i che izobshto si maj) ama sja ne e nuzhno da pravish slepi opiti da izpluvash na varha kato znaesh che az tam te chakam s buzdugana !

Razbiram che ti i Ms. X (koeto e kucheto v moja razkaz...ili mojata bivsha ljubovnica...to e edno i sashto) imate nekakva neobjasnima harmonia tai kato tja ti kazva vsichko na teb ! Ne me razbirai pogreshno ...na men za neja ne mi dreme i ne revnuvam..az ne sam takav chovek.
Poveche revnuvam teb zashtoto sega si zaet s neja i njamash tolkova vreme da mi otdeljash na men ..no tova e druga tema ...
Loshoto kakto ti kazah e che ti ne uspja da razberesh che TJA si pati zaradi teb ! Vsjako tvoe mnenie i vseki tvoi neshtasten opit da se napravish na interesen i zabaven az si go izkarvam na neja..S drugi dumi : Bija ta pod kolana ! Razbirash li zashto az te kontroliram teb ? Shvashtash li zashto ti si tush ? Vseki pat kogato davash nestandartno mnenie (spored mojata precenka ) tja shte bade nakazvana !
Sledvashtija pat naprimer shte napisha temata kojato napisah dnes s imena, mesta, dokazatelstva, telefonni nomera i adresi ! Iztrih ja zashtoto smetnah che e redno da ti dam edin posleden shans da se osaznaesh i da razberesh che si bil bit do prebivane :)))
Mnogo neprijaten moment ...no az znam che shte go prezhiveesh ! Ta kak njama ..ti prezhivja smarta na papagala ti i na oshte nekolko domashni ljubimci che tova li njama ... Osobenno losho shte bade ako nasocha sled tova Mr. E (koito e bivshoto gadje pak na Ms. X..predi men) kam informaciata kojato shte publikuvam ako ne si umno i vazpitano dete !!!
Saglasen li si s tova ?
Zatova ti predlagam da si zamalchish i da se priznaesh za vashkata kojato si. Ako razbirase ne iskash Ms. X da bade jestoko naranena.
Da...mojebi az sam idiota v sluchaja...no mnoo me kefi deeba kogato moga da kontroliram deistviata na sopol....ili parcal (izberi si sam edno ot dvete) kato teb !
No vse pak ti predlagam edno reshenia ...e da..malko trjabva da se jertvash za njakoi no pogledni ot drugata strana na neshtata...TI SHTE I DOKAZHESH CHE JA OBICHASH !! Ot tva po - golem jest az ako znam....be nema prosto !

Ta za biznesa koito predlagash da ti kazha dve dumi predi da pripadna ot pisane.. Verno e che sam simpatjaga..obache njakaksi idejata za prostitucia ti otiva poveche na teb...Ti si po maznichkia i umeesh da privlichash klienti ! Eto naprimer kakto se opita da privlechesh bratjata ot Pernik....Napisal Pernik s goljama bukva pak Sofia s malka....tva jivo podmazvane ako pitash men ama az kakvo znam . A za men ne se grizhi..ga si chuval na svodnik da mi trjaa mnogo akal..Shti stana..nemash grizhi !

Ta taka...razbrahme li se majkata...toest..az ti objasnih majkata..a ti shte koziruvash li kato pikljoto koito si ? Ne zabravjai che sedja na informacia i danni koito ako popadnat v racete na Mr. E ili na mr . R (sam se seti koi e toi) shte ima jestoki posledici.
Zashto go pravja li ? Zashtoto iskam da ti pokazha kolko si neshtasten i kolko lesno te slagam v joba si ! Ne iskam da naranja Ms. X....Tja za men ne oznachava nishto...Dali shte e tuk ili tam ili na maika v v..... (eh..ne moga dago kazha)..vse mi e dve. Nema prosto smisal momicheto da strada..makar che i tja se pravi na otvorena i me psuva...na neja shte i go prostja. Ne iskam da ja naranja zashtoto makar che e ............. tja e dobra dusha. No si e i .......... de.
Az ne i se sardja obache. Pozhelavam i dazhe na tozi den (nali dneska sme Valentines Day...shtjah da zabravja dazhe i da i chistitja ot koncentracia varhu teb)d e mnoo shtastliva. I na teb ti go pozhelavam shtoto imam dobro sarce i trjaa si priznaja che makar i leko seljanche me kefish malko....ama samo malko de..ti kade litna v oblacite sja
Ae batka..tva e ot mene i ...ne mu misli mnoo..az shte ti objasnja !

Koi be ....koi ? a ?<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от futbi на 14.02.02 14:40.</EM></FONT></P>

Редактирано от futbi на 14.02.02 14:47.



Тема Re: Fi..muckaнови [re: Фи]  
Автор futbi (играч)
Публикувано14.02.02 14:38



Dokazatelstvata da gi rinesh s lopata mucka. Inache da ti kazha dneska sa spavam v razni bileti ..samotetni...avtobusni...na razni razgovori kopirani popadam s Ms.X i Mr. R... Znam dazhe cveta na shapkata na Mr. R kato karashe Ms. X do avtogari razni...Abe kakvo da ti objasnjavam..koito trjaa se seshta..Ta ti mi razpravjash virtualno vluben.
Nali ma razbirash..ne biva da se natiskat greshnite kopcheta ako ne znaesh kakvo varshat te..nekoi moe da dovedat do silna eksplozia i da ebat mamata na cel Plovdiv ta i do Pernik da stignat nekoi sluhove. Ma i az ne znam ko sha stane..tai che kakto ti vikash..to be continued . Pa sha skivame ko sha izleze...
Dostatachno diskreten li bjah vav vtoria opit sled iztrivaneto na parvite mi postingi mucka ?

Koi be ....koi ? a ?


Тема Re: Shti razvija bushonite..nemash grizhi.Za Mailuнови [re: futbi]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.02.02 00:24



tc tc tc
vie kak ste se upleli, ebi mu maikata, lichi si che ima pernichani nameseni v cialata situacia - pernichanin bez liubovna drama ne moje, na pernichanite jivota im e kato sapunena opera . . . .da, takiva mi ti raboti.



Тема Re: докато не е спрял тока... [re: Maйлo]  
Автор HlpoPOtam (TAM Tam tam)
Публикувано15.02.02 00:31



Влизам аз и гледам ....... и не мога да повярвам. Днес е 14.02 и вси4ки тук се обичат опа, sorry вече е 15.02, но ....
честит ви празник на патерица МНОГО СТЕ ГОТИНИ ВСИ4КИ а аз сам "малко" омаян .... ех тези празници............
ПИХ ПО ЕДНО ГОЛЯЯЯЯЯЯЯМО И ЗА ВАС ДНЕС

ХИПОПОТАМА СИ Е МЪЖКИ БЕ МАЙЛО ПРИЯТЕЛЮ Не сам различен от некои хора както ти казваш просто съм малко смахнат то ина4е щтях да се побъркам (в лошия смисъл) в тая държава ВАЖНОТО Е КУПОН ДА СТАВА




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.