Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 18.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: футбоЛистченови [re: Фиope]  
Автор futbi (играч)
Публикувано11.02.02 07:06



Ami kakvo da ti kazha...kato ne ti e smeshno....DUHAI ! Ako ne znaesh kak...Hipopotama shte ti pokazhe.... . Kato te gledam kakvi gi pishesh (i kato se ima neshto drugo v predvid) ti se chudja dosta. Inache ako shte pokazvash che si majko momiche....tc...nema da stane !
I ne zabravjai da duhash !

Не ми е в стила да губя !


Тема Re: Hipo..ninamsikafнови [re: futbi]  
Автор HlpoPOtam (TAM Tam tam)
Публикувано11.02.02 22:27



Vij, tova, 4e non-stop balva6 nevqrno info otnosno grada v koito jiveq v momenta, me kara da si mislq, 4e ili naistina ima6 mnogo 4erni spomeni ot tuk ili prosto se zaqjda6 6toto ti e hobi. Nali znae6, 4e vseki izbira sam kade da jivee. Pozdravi za tvoq izbor, Varna e gotin grad, no ... I az zamalko da se premestq tam. V momenta o6te sam tuk za6toto tuk sa priqtelite mi, rabotata koqto obi4am i si q rabotq s kef sledovatelno ne mi dreme dali nqkoj kopae s bager plo6tada ili sere v troleq, ne mi dreme i za tapite izrodi brode6ti s premrejen pogled i oble4eni neznamsikak ... E vqrno nosq si praznata kutiq cigari dve preki za6toto nqma kade da si izhvarlia, prejalvam 40 minuti za da otida do nqkoe klub4e v Sofiq kato mi pisne tuk, no kakvo tolkova, 6tom sam tuk zna4i mi haresva. Neznam za6to si re6il, 4e vsi4ko e 4erno i bqlo i tuk se e izsipalo 4ernoto. Jivql sam na mnogo po-hubavi i saotvetno po-skapani mesta, no ne sam tragnal da draskam prostotii, za6toto tam sam prekaral 4ast ot jivota si i osven gadnite ne6ta vinagi ima i hubavi momenti. I za6to vaob6te triabva da se obsajda nqkakav si grad. Ne toi horata sa vajni.

A za telefona mi - ima6e go w ukazatelq, no vzeha mnogo 4esto da mi go smeniat i az ve4e ne si go pomnq

Sorry za latinicata, vreme e da si ka4a rodniq fonetiks ama ...



Тема Re: Hipo..ninamsikafнови [re: HlpoPOtam]  
Автор futbi (играч)
Публикувано12.02.02 07:43



Vizh sega hipo. Njamam cherni spomeni ot Pernik...naprotiv. Parvoto mi gadje beshe ot tam i Pernik e ok. Az ne bjah tozi koito kaza za ploshtada. Edna ili edin pernichanin kaza neshto za srane na ploshtada i ot tam zapochnahme. Ne znaja kade tochno sam ubidil grada prjako....vzemi pak procheti tova koeto sam pisal i shte vidish che chak da go obizhdam ne sam. Da...hobi mi e da se zajazhdam ... no tova ne go pravja ot zloba a samo da stava veselo. Ako sam te ubidil ...izvinjavai. Prosto go pravihme za veseloto. A i vizh...Temata tragna ot jiv prenichanin koito si sereshe na ploshtada. Nali snaesh che parvo trjabva da proverish korena na neshtata predi da me uprekvash. Oshte vednazh izvinjavai i si dobre doshav vav Varna

Не ми е в стила да губя !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.