Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 18.05.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Няколко истини !нови  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 06:51



Какво е Перничанина ? - самовлюбен, недоразвит, ниско-интелигентен, прост, банален, абсурден, безинтересен, наивен, завистлив, горд, със самочувстие без грам покритие и т.н., и т.н. индивид.
Единственото нещо което ме свързва с Перник, е това, че съм роден тук.
Приятелите ми са от други градове, предимно студенти. Не смятам себе си за нещо повече от когото и да било, но честно казано, смятам се за нещо повече от всеки един полуидиот и идиот който обитава този умрял град на пенсионери и пубертети.

Официалното облекло в града е - анцуг. (през зимата не е много актуален)
Най-често срещаната музика е чалгата - да не кажа единствената музика, която може да се чуе из заведенията.
Заведения - наистина има добри от гледна точка на инвентар, но долнопробната музика която се носи от вътре е достатъна причина за да не го посетите.

Дискотеките - ако имате излишна енергия и адреналина ви е в повече, може
да се отбиете в някоя Пернишка дискотека - избора всъщност е доста ограничен.
Ако танцувате в подобно заведение, 80% от присъстващите, ще ви сметнат за луд/а. Не се учудвайте на множеството олигофренски погледи които ще ви следват през цялата вечер докато сте там. В най-лошия случай ще ви прострелят или намушат с нож.

...сега ще спра, защото започнах да се нервирам вече. Мога да изреждам
още хиляди негативни неща, но има ли смисъл ? - мисля, че не.

Който е против това което написах, официалното му облекло не е анцуг и любимият му изпълнител не е Кондьо, ще бъде уважен с вниманието ми.







Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Aнoнимeн]  
АвторOнaниpaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:08



Чей ся......начи първо да те питам..Некой мнение да ти е искал???
Ми на който не му понася да фаща и да се изнася........то така де верно е това....дет пишеш ма ся кат е там родата кво .....как да не ми е мъчно а?
Ма то за другите отпадъци ми дреме на оная работа ...чесно......тех отдавна съм си ги сложила там........верно е мамицата им слушат Софка и Кондофре....ма ебала съм ги......има и добри заведения......аз кат знам кво слушам некой иска ли ми мнението ........НЕ!Ми че то ква аудиотриа има такава музика ше се слуша.......щот ако не се слуша такава нема кой да пие жълта фанта или квато там..нема смисъл!Та така за такива като нас нема место там.........само и родата да си дръпнеме и мое да му палиме клечката ако каеш.......немаш никви грижи.......А вие оо мой съграждани .....евала ви
ДА ЖИВЕЕ ЧАЛГАТА и ЧАЛГАРИТЕ
а ся дай дай ........а така.....върти.....удри......заварти го а така оп......


Нема лабаво!!!



Тема Re: Чей че забраихнови [re: Aнoнимeн]  
Автор3aбpaвaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:18



Ма то за облеклото тва хубаво..............аз знайш къв приятел имам..а.....се с анцуг ходи ...........ма се е Наик или Адидас......дънки Раифъл....Мустанг.......
Томми Хилфигер........Бицияни.........Якета ,фанели сичко марково........Музика
само Депеш моде .....Фрагма......Даруд.......Енигма......сичко готино.....та добре че е той да ме светне едно време че щех да маам гащи като ония ..........знаеш ли ся кви са а........анцуг с обувки на токчета.......или костюм с маратонки ма такива от битака .....ма то не е за подиграване де неможе сичкото шерничани да сме идеални........ма трябва да се носи нещо не може голи да ходиме.......нали?ми да мен лично ми е жал като видя такъв човек.......е аз кат стигнах до Х...Америката и кво .......тука и по-зле облечени ги има.....така че мой човек да ти кажа чесно аз обичам хората и перник и сичкото там дет си е мое си го Обичам че и дет не е пак........ае да не злословиме а ко ше каеш.......


Правете любов а не война!!!
П:С:а за ония с ножовете........заеби ги ......Господ има .....бави но не забравя!!



Тема Re: Чей че забраих и пак забрайхнови [re: 3aбpaвaнka]  
АвторПak oнaя бe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:24



бе да се еба в умната глава дет съм..............
ма то това сега до сичката аудитория дет ще прочете това........
Ма светнете ме кво става по Перник бе..........моля ви......ае де.....
ше черпа по ракия обещавам!


Ае мерси првдварително


ПС:ма ако пишете и аз ше пиша
Промис
ае и до скииф



Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Oнaниpaщa]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 13:01



Ха ха ха

Никой не ми е искал мнението наистина, но нали тези клубове са точно за това. Тук човек изказва мнение, някои го подкрепят и споделят, други го оплюват - всичко това е нормално.
Мисля, че изказах мнението си на точното място.
Не искам да налагам мнението си, просто го споделям.



Тема Re: Чей че забраихнови [re: 3aбpaвaнka]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 13:04



Недей да ми се обиждаш, но ти си едно дете, което има много погрешен поглед върху нещата.
Сигурно се питаш от къде познах - много е просто.
Един трезво мислещ (ако има такива) и зрял човек не би обърнал толкова голямо внимание на облеклото на някого - най-малко би го обсъждал.

Мрази ме - защото и аз те Мразя !



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор ••no1•• (nepoznat4o)
Публикувано10.12.01 01:37



Towa anonimnosta e golqma rabota!
Ti mai izbiva6 kompleksi, a ?

A za opredeleniqta na sagrajdanite mi - eh ... jivql sam ne samo s hora ot cqla Balgaria no i s takiwa ot cql svqt i to izvan mijavata ni darjavica. Balgarina si e balgarin navsqkade. No tova kolko e zabutan, zadrasten, nedorazvit, nisko inteligenten 4ovek ne se opredelq ot tova v koi grad jivee, kakva muzika slu6a i kak se obli4a. Mrazq 4algata i zatova prosto ne q slu6am. Ne obli4am "ancug" za6toto smqtam, 4e ne mi otiva. RAbotq v Sofia i sre6tam vseki den stotici kreteni, zavislivi, tapi, zadrasteni sofianci, no ne sam oti6al v klub Sofiq, za da obiasniavam kolko sa zle.

Priateliu, vzemi si kupi nqkoe CD s 4alga varji si go na vrata nad skapia ancug (za da prili4a6 na perni4anin) i izlez na plo6tada da obiasni6 na tapacite kakvo misli6 za tqh - te 6te te razberat.

i posledno - nali znae6 4e sas kakawto se sabere6 - takav si si bil. Kato ti 4eata vpe4atleniata ... mai naistina si imal kofti momenti v jivota :)



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.12.01 05:07



eii, vie kak go naletehete choveka, po princip si e prav, estestveno triabvalo e da kaje che ima i malko svestni hora v pernik, malko naistina ama gi ima. i zavedenia hubavi ima - zink naprimer mi e liubimoto.
a inache savet za vsichki hora v pernik koito oshte ne sa idioti - mahaite se ot tam, mahaite se i ot bg ako mojete.
a tova koi s kakvi drehi e spored men niama niakkvo znchenie, tia koito robuvat na skypite marki se otlichavat ot tia koito hodat s ancuzi ot bitaka i lacheni obuvki samo po tova kolko pari imat - inache i ednite i drugite sa praznoglavci. drehata tribva da e praktichna i udobna i da izglejda dobre, tova che sa ti skypi drehite ne te pravi po dobar ot ostanalite, a tova che si oblaikal ancuk i lacheni obuvki govori samo che niamash niakakyv vkus. . . . . . .

ta taka, ae chao vi




Тема Що не фанеш да се.........нови [re: Aнoнимeн]  
Авторбe пчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 07:47



Чей са да те светна....
Не аз обърнах внимание на облеклото....а ако си забраил моа да цитирам а?
Та за детето ........ехаааа хах.....ако знаеш тва детище какви работи знае.....
а и по това немоеш да ме познаеш щот още веднъж ти викам че ТИ си този който подчерта какво е основното облекло на Перничанина през зимата....па мое и да се лъжа знам ли.....ма не ме бригаш бе ........чесно.....
малко ми пука какво ти е мнението и за Перник и за каквото и който и да е било.......така че немоем да разберем едно ае моля те отговори ми а кво ше каеш?
та към въпроса направо.......
Ти от кое село си бе?Кат се праиш на гражданин демек Столичанин ходи да пишеш по други клубове..........а това кой какво си харесва си е негова работа....................Евала на Перничаните аз си ги обичам .......ако ще и Ъндерграунд да слушат се са си веселяци или поне тези които аз познавам.....
та така нема кво да се мъчиш да размишляваш.........ама според мен си имал трудно детсво без приятели........хм да лошо........е аз нема кво да коментирам вече .........ае............. и тебе си те сложих на оновато..........
И да не съм чула детски глас !!!!



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: RollinStoner]  
Авторпepничaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 07:55



споко бе...нема изкочат буквите да го наплюват......де.......ти мноо се загрижи нещо.........а и Цинк не е най-хубавото а помеждодругото кажи на Мая мноо поздрави.........хех ако е още там де..........ама ако каеш дали е там ше ти кажа от кого да и ги предадеш поздравите.........и ае кажи какво става по Перник де..........нещо ново...ново интересно.....някое убииство?нещо кражби?някой нов в затвора да е отишъл?некое изнасилване да е станало?некое ново чалга радио?некой нов кютек?некоя нова известна пичка? некое ново заведение?
некой нов бабаит?некои нов кмет?некое ново културно мероприятие?некой нов бардак?ае бе моля те светни ме........
ше черпа обещах.....
ае до скиф




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.