Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 15.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Авторreese (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 14:52



ot dalgo vreme me machi vaprosa za tova kolko e izpadnal Pernik. taka che napalno podkrepiam anonimen...e razbirase s niakoi izklychenia. Tova koeto obache me pritesniava poveche e ne obstoiatelstvoto che xorata slyshat chalga(tia veche otmira), nito tova che xodiat s antzyk (vapros na modni predpochitania), a tova che v Pernik lipsva ZIVOT!!!!
Zamisliali li ste se kolko predstavlenia v teatara ima na sezon, a dori i da se slychi da ima - kolko hora si praviat tryda da go posetiat?
Imate li predstava sas kolko sedmitzi zakasnenie idvat novite filmi v nasheto kino, a chesto se slychva niakoi film da izlezne na video oste predi da sme imali vazmoznosht da go vidim na goliam ekran?
Kakvo da kaza za mediite v grada - kato za nachalo shte zapochna s vestnitzite...vsiakakv komentar e izlishen oshte kato poglednete tirazite im. Kabelnata televiziia e v yzashno sastoianie. Poglednete samo informatziaonnata i emisia(litzeto na vseki Tv kanal) - prosto prosta. Za radiata sashto niama da sam laskava - chalgata vse po-ysileno prevzema efira... - napravo mi se povrashta kogato chyia v 10 sytrinta otniakde da garmi chalga - niama samnenie tovashte da e radio Pernik FM! Za Krakra niama da komentiram - i te sa na nivoto na TV Krakra.
Doskoro edinstvenoto yteshenie za yhoto na normalnia pernichanin biaha KISS FM, no i te neshto zapochnaha da propadat....pak i niama kak da izdarzat na konkyrentziata na MILA FM - mahnaha chalgata i sega vartiat samo nova i hitova myzika bez da si praviat experimenti sas slyshtelite. E i te si imat niakoi nedostatatzi no vse pak progresirat....
Shto se otnasia do zavedeniata...viarno e ima xybavi...no samo s kafeta ne se zivee. Niakoi shte mi posochi li niakoe priatno clubche v koeto da otidesh , da poslyshash niakoia gotina grypa na zivo, da piinesh s priteli.....
Tozi grad propada...kato vsichko v tazi darzava...i niama koi da spre tozi protzes....taka che ne se obizdaite kogato se govoriat loshi neshta za Pernik.....priemete che istinata boli...



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.12.01 00:29



zdrasti

mi az v bg biah za posledno tova liato, maia oshte si raboteshe v zink, kakto i vsichki ostanali, te tam sa si ot krai vreme, men zatova me kefi zavedenieto, shtoto horata sa priatni - mojesh i sam da otidesh i pak shte ti e got, no stiga tolkova reklama.
inache nishto novo ne sym chuval - i da ti kaja mnogo ne me interesuva, kato se pribera (dano ne e skoro) shte navaksam izpusnatoto.


ae




Тема За ВСИЧКИ и за RollinStoner !нови [re: Aнoнимeн]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 09:47



Честно казано очаквах подони изявления, най-вече защото Перничани ще дискутират изказването ми - ако ме разбирате какво искам да кажа.

Искам да кажа нещо на RollinStoner - докторе, благодаря за подкрепата !

Значи, аз не съм искал да коментирам облеклото на перничани и не съм
казал, че анцуга е лоша дреха, въпреки, че на мен самият не ми харесва.
Аз просто подчертах, че анцуга е ОФИЦИАЛНО облекло - в буквалния смисъл.
Няма нищо лошо в това, човек да си нахлузи анцуга и да се разходи навън примерно, но да ми ходи облечен по този начин в ресторант, на сватба и т.н. - ето за това говорех мили съграждани.

Вие се хванахте за най-незначителното.

Има пичове в Перник, малко са обаче.

Мислех да напиша още много неща в моя защита, но виждам, че просто
е безмислено.

Плювам и София и цяла България, не само Перник - предното ми изказване нямаше за цел да обижда града ми, просто искам нещо да се промени, но това е невъзможно - изказах мнение.

Някой дори беше толкова прост, че беше написал - "Кой те е питал"

Няма значение.

Най-големия пич, който за съжаление едва ли ще се върне отново в Перник
е RollinStoner - ако имаше още 100 като него тук, нещо наистина щеше да се промени.

Чао от мен - не се косете !



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 09:54



Съгласна съм с теб относно Перник и обитателите му.

Аз не съм от там, но имам доста познати, на които ходя от време на време на
гости. Наистина доста от младите хора там са доста простоватички, но
според мен не е удачно да слагаш всички под общ знаменател. Познавам
хора от там, с които си заслужава да се общува!!!!

Това исках да кажа



Тема До Ролин Стонер!!!!нови [re: RollinStoner]  
Авторeвeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 08:59



здрасти....хм нека превърнем разговора в по-секретен....
какво ще кажеш?Нека не бъде обект на публично удостоение.....
Разбрах че не си в българя .........от друг клуб разбрах къде си.......
а най-готиното е че и аз съм някаде там..........
а още по-готиното е че сме си съграждани.........хех
ай дано се окажеме близко .......
ей ти моя майл........

wishmethereus@yahoo.com
следва продължение.............



Тема Re: За ВСИЧКИ и за RollinStoner !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.12.01 01:22



ibre debre,
az tuka se izjiviavam kato selianin pod prikritie a ti me izdavash, razpraviash che sym bil pich. . . .
pa fani pusni edin email.

ae




Тема Re: Няколко истини !нови [re: edna]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 14:37



Да, така е.

Но не смяташ ли, че "простоватичките" хора не са непременно лоши хора,
и мисля, че с повечето от тях си заслужава човек да общува.
В Перник положението е по-деликатно, има много начетени , но това
не ги прави ХОРА !

Липсват ХОРАТА наистина, умници иначе си имаме !



Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Oнaниpaщa]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:45



Super...vse edno se poznavame ! Basi kefa...Dali pak ne se ? Ae dovechera sha se skivame na msn :)))))))

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Чей че забраихнови [re: 3aбpaвaнka]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:47



Basi kefa...i teb te poznavam !. Celuvam te mnogo

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Що не фанеш да се.........нови [re: бe пчeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:50



Bah sa v gaza..i teb ta znam i kat ta slusham taka mai mi se priiskva da sa izmestja v Pernik a ne v Dallas

Ебавам майка , не прощавам !!!

Редактирано от futbi на 29.12.01 12:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.