Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 18.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Няколко истини !  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 06:51



Какво е Перничанина ? - самовлюбен, недоразвит, ниско-интелигентен, прост, банален, абсурден, безинтересен, наивен, завистлив, горд, със самочувстие без грам покритие и т.н., и т.н. индивид.
Единственото нещо което ме свързва с Перник, е това, че съм роден тук.
Приятелите ми са от други градове, предимно студенти. Не смятам себе си за нещо повече от когото и да било, но честно казано, смятам се за нещо повече от всеки един полуидиот и идиот който обитава този умрял град на пенсионери и пубертети.

Официалното облекло в града е - анцуг. (през зимата не е много актуален)
Най-често срещаната музика е чалгата - да не кажа единствената музика, която може да се чуе из заведенията.
Заведения - наистина има добри от гледна точка на инвентар, но долнопробната музика която се носи от вътре е достатъна причина за да не го посетите.

Дискотеките - ако имате излишна енергия и адреналина ви е в повече, може
да се отбиете в някоя Пернишка дискотека - избора всъщност е доста ограничен.
Ако танцувате в подобно заведение, 80% от присъстващите, ще ви сметнат за луд/а. Не се учудвайте на множеството олигофренски погледи които ще ви следват през цялата вечер докато сте там. В най-лошия случай ще ви прострелят или намушат с нож.

...сега ще спра, защото започнах да се нервирам вече. Мога да изреждам
още хиляди негативни неща, но има ли смисъл ? - мисля, че не.

Който е против това което написах, официалното му облекло не е анцуг и любимият му изпълнител не е Кондьо, ще бъде уважен с вниманието ми.







Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Aнoнимeн]  
АвторOнaниpaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:08



Чей ся......начи първо да те питам..Некой мнение да ти е искал???
Ми на който не му понася да фаща и да се изнася........то така де верно е това....дет пишеш ма ся кат е там родата кво .....как да не ми е мъчно а?
Ма то за другите отпадъци ми дреме на оная работа ...чесно......тех отдавна съм си ги сложила там........верно е мамицата им слушат Софка и Кондофре....ма ебала съм ги......има и добри заведения......аз кат знам кво слушам некой иска ли ми мнението ........НЕ!Ми че то ква аудиотриа има такава музика ше се слуша.......щот ако не се слуша такава нема кой да пие жълта фанта или квато там..нема смисъл!Та така за такива като нас нема место там.........само и родата да си дръпнеме и мое да му палиме клечката ако каеш.......немаш никви грижи.......А вие оо мой съграждани .....евала ви
ДА ЖИВЕЕ ЧАЛГАТА и ЧАЛГАРИТЕ
а ся дай дай ........а така.....върти.....удри......заварти го а така оп......


Нема лабаво!!!



Тема Re: Чей че забраихнови [re: Aнoнимeн]  
Автор3aбpaвaнka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:18



Ма то за облеклото тва хубаво..............аз знайш къв приятел имам..а.....се с анцуг ходи ...........ма се е Наик или Адидас......дънки Раифъл....Мустанг.......
Томми Хилфигер........Бицияни.........Якета ,фанели сичко марково........Музика
само Депеш моде .....Фрагма......Даруд.......Енигма......сичко готино.....та добре че е той да ме светне едно време че щех да маам гащи като ония ..........знаеш ли ся кви са а........анцуг с обувки на токчета.......или костюм с маратонки ма такива от битака .....ма то не е за подиграване де неможе сичкото шерничани да сме идеални........ма трябва да се носи нещо не може голи да ходиме.......нали?ми да мен лично ми е жал като видя такъв човек.......е аз кат стигнах до Х...Америката и кво .......тука и по-зле облечени ги има.....така че мой човек да ти кажа чесно аз обичам хората и перник и сичкото там дет си е мое си го Обичам че и дет не е пак........ае да не злословиме а ко ше каеш.......


Правете любов а не война!!!
П:С:а за ония с ножовете........заеби ги ......Господ има .....бави но не забравя!!



Тема Re: Чей че забраих и пак забрайхнови [re: 3aбpaвaнka]  
АвторПak oнaя бe (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 11:24



бе да се еба в умната глава дет съм..............
ма то това сега до сичката аудитория дет ще прочете това........
Ма светнете ме кво става по Перник бе..........моля ви......ае де.....
ше черпа по ракия обещавам!


Ае мерси првдварително


ПС:ма ако пишете и аз ше пиша
Промис
ае и до скииф



Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Oнaниpaщa]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 13:01



Ха ха ха

Никой не ми е искал мнението наистина, но нали тези клубове са точно за това. Тук човек изказва мнение, някои го подкрепят и споделят, други го оплюват - всичко това е нормално.
Мисля, че изказах мнението си на точното място.
Не искам да налагам мнението си, просто го споделям.



Тема Re: Чей че забраихнови [re: 3aбpaвaнka]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 13:04



Недей да ми се обиждаш, но ти си едно дете, което има много погрешен поглед върху нещата.
Сигурно се питаш от къде познах - много е просто.
Един трезво мислещ (ако има такива) и зрял човек не би обърнал толкова голямо внимание на облеклото на някого - най-малко би го обсъждал.

Мрази ме - защото и аз те Мразя !



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор ••no1•• (nepoznat4o)
Публикувано10.12.01 01:37



Towa anonimnosta e golqma rabota!
Ti mai izbiva6 kompleksi, a ?

A za opredeleniqta na sagrajdanite mi - eh ... jivql sam ne samo s hora ot cqla Balgaria no i s takiwa ot cql svqt i to izvan mijavata ni darjavica. Balgarina si e balgarin navsqkade. No tova kolko e zabutan, zadrasten, nedorazvit, nisko inteligenten 4ovek ne se opredelq ot tova v koi grad jivee, kakva muzika slu6a i kak se obli4a. Mrazq 4algata i zatova prosto ne q slu6am. Ne obli4am "ancug" za6toto smqtam, 4e ne mi otiva. RAbotq v Sofia i sre6tam vseki den stotici kreteni, zavislivi, tapi, zadrasteni sofianci, no ne sam oti6al v klub Sofiq, za da obiasniavam kolko sa zle.

Priateliu, vzemi si kupi nqkoe CD s 4alga varji si go na vrata nad skapia ancug (za da prili4a6 na perni4anin) i izlez na plo6tada da obiasni6 na tapacite kakvo misli6 za tqh - te 6te te razberat.

i posledno - nali znae6 4e sas kakawto se sabere6 - takav si si bil. Kato ti 4eata vpe4atleniata ... mai naistina si imal kofti momenti v jivota :)



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.12.01 05:07



eii, vie kak go naletehete choveka, po princip si e prav, estestveno triabvalo e da kaje che ima i malko svestni hora v pernik, malko naistina ama gi ima. i zavedenia hubavi ima - zink naprimer mi e liubimoto.
a inache savet za vsichki hora v pernik koito oshte ne sa idioti - mahaite se ot tam, mahaite se i ot bg ako mojete.
a tova koi s kakvi drehi e spored men niama niakkvo znchenie, tia koito robuvat na skypite marki se otlichavat ot tia koito hodat s ancuzi ot bitaka i lacheni obuvki samo po tova kolko pari imat - inache i ednite i drugite sa praznoglavci. drehata tribva da e praktichna i udobna i da izglejda dobre, tova che sa ti skypi drehite ne te pravi po dobar ot ostanalite, a tova che si oblaikal ancuk i lacheni obuvki govori samo che niamash niakakyv vkus. . . . . . .

ta taka, ae chao vi




Тема Що не фанеш да се.........нови [re: Aнoнимeн]  
Авторбe пчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 07:47



Чей са да те светна....
Не аз обърнах внимание на облеклото....а ако си забраил моа да цитирам а?
Та за детето ........ехаааа хах.....ако знаеш тва детище какви работи знае.....
а и по това немоеш да ме познаеш щот още веднъж ти викам че ТИ си този който подчерта какво е основното облекло на Перничанина през зимата....па мое и да се лъжа знам ли.....ма не ме бригаш бе ........чесно.....
малко ми пука какво ти е мнението и за Перник и за каквото и който и да е било.......така че немоем да разберем едно ае моля те отговори ми а кво ше каеш?
та към въпроса направо.......
Ти от кое село си бе?Кат се праиш на гражданин демек Столичанин ходи да пишеш по други клубове..........а това кой какво си харесва си е негова работа....................Евала на Перничаните аз си ги обичам .......ако ще и Ъндерграунд да слушат се са си веселяци или поне тези които аз познавам.....
та така нема кво да се мъчиш да размишляваш.........ама според мен си имал трудно детсво без приятели........хм да лошо........е аз нема кво да коментирам вече .........ае............. и тебе си те сложих на оновато..........
И да не съм чула детски глас !!!!



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: RollinStoner]  
Авторпepничaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 07:55



споко бе...нема изкочат буквите да го наплюват......де.......ти мноо се загрижи нещо.........а и Цинк не е най-хубавото а помеждодругото кажи на Мая мноо поздрави.........хех ако е още там де..........ама ако каеш дали е там ше ти кажа от кого да и ги предадеш поздравите.........и ае кажи какво става по Перник де..........нещо ново...ново интересно.....някое убииство?нещо кражби?някой нов в затвора да е отишъл?некое изнасилване да е станало?некое ново чалга радио?некой нов кютек?некоя нова известна пичка? некое ново заведение?
некой нов бабаит?некои нов кмет?некое ново културно мероприятие?некой нов бардак?ае бе моля те светни ме........
ше черпа обещах.....
ае до скиф



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Авторreese (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 14:52



ot dalgo vreme me machi vaprosa za tova kolko e izpadnal Pernik. taka che napalno podkrepiam anonimen...e razbirase s niakoi izklychenia. Tova koeto obache me pritesniava poveche e ne obstoiatelstvoto che xorata slyshat chalga(tia veche otmira), nito tova che xodiat s antzyk (vapros na modni predpochitania), a tova che v Pernik lipsva ZIVOT!!!!
Zamisliali li ste se kolko predstavlenia v teatara ima na sezon, a dori i da se slychi da ima - kolko hora si praviat tryda da go posetiat?
Imate li predstava sas kolko sedmitzi zakasnenie idvat novite filmi v nasheto kino, a chesto se slychva niakoi film da izlezne na video oste predi da sme imali vazmoznosht da go vidim na goliam ekran?
Kakvo da kaza za mediite v grada - kato za nachalo shte zapochna s vestnitzite...vsiakakv komentar e izlishen oshte kato poglednete tirazite im. Kabelnata televiziia e v yzashno sastoianie. Poglednete samo informatziaonnata i emisia(litzeto na vseki Tv kanal) - prosto prosta. Za radiata sashto niama da sam laskava - chalgata vse po-ysileno prevzema efira... - napravo mi se povrashta kogato chyia v 10 sytrinta otniakde da garmi chalga - niama samnenie tovashte da e radio Pernik FM! Za Krakra niama da komentiram - i te sa na nivoto na TV Krakra.
Doskoro edinstvenoto yteshenie za yhoto na normalnia pernichanin biaha KISS FM, no i te neshto zapochnaha da propadat....pak i niama kak da izdarzat na konkyrentziata na MILA FM - mahnaha chalgata i sega vartiat samo nova i hitova myzika bez da si praviat experimenti sas slyshtelite. E i te si imat niakoi nedostatatzi no vse pak progresirat....
Shto se otnasia do zavedeniata...viarno e ima xybavi...no samo s kafeta ne se zivee. Niakoi shte mi posochi li niakoe priatno clubche v koeto da otidesh , da poslyshash niakoia gotina grypa na zivo, da piinesh s priteli.....
Tozi grad propada...kato vsichko v tazi darzava...i niama koi da spre tozi protzes....taka che ne se obizdaite kogato se govoriat loshi neshta za Pernik.....priemete che istinata boli...



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано12.12.01 00:29



zdrasti

mi az v bg biah za posledno tova liato, maia oshte si raboteshe v zink, kakto i vsichki ostanali, te tam sa si ot krai vreme, men zatova me kefi zavedenieto, shtoto horata sa priatni - mojesh i sam da otidesh i pak shte ti e got, no stiga tolkova reklama.
inache nishto novo ne sym chuval - i da ti kaja mnogo ne me interesuva, kato se pribera (dano ne e skoro) shte navaksam izpusnatoto.


ae




Тема За ВСИЧКИ и за RollinStoner !нови [re: Aнoнимeн]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 09:47



Честно казано очаквах подони изявления, най-вече защото Перничани ще дискутират изказването ми - ако ме разбирате какво искам да кажа.

Искам да кажа нещо на RollinStoner - докторе, благодаря за подкрепата !

Значи, аз не съм искал да коментирам облеклото на перничани и не съм
казал, че анцуга е лоша дреха, въпреки, че на мен самият не ми харесва.
Аз просто подчертах, че анцуга е ОФИЦИАЛНО облекло - в буквалния смисъл.
Няма нищо лошо в това, човек да си нахлузи анцуга и да се разходи навън примерно, но да ми ходи облечен по този начин в ресторант, на сватба и т.н. - ето за това говорех мили съграждани.

Вие се хванахте за най-незначителното.

Има пичове в Перник, малко са обаче.

Мислех да напиша още много неща в моя защита, но виждам, че просто
е безмислено.

Плювам и София и цяла България, не само Перник - предното ми изказване нямаше за цел да обижда града ми, просто искам нещо да се промени, но това е невъзможно - изказах мнение.

Някой дори беше толкова прост, че беше написал - "Кой те е питал"

Няма значение.

Най-големия пич, който за съжаление едва ли ще се върне отново в Перник
е RollinStoner - ако имаше още 100 като него тук, нещо наистина щеше да се промени.

Чао от мен - не се косете !



Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Авторedna (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 09:54



Съгласна съм с теб относно Перник и обитателите му.

Аз не съм от там, но имам доста познати, на които ходя от време на време на
гости. Наистина доста от младите хора там са доста простоватички, но
според мен не е удачно да слагаш всички под общ знаменател. Познавам
хора от там, с които си заслужава да се общува!!!!

Това исках да кажа



Тема До Ролин Стонер!!!!нови [re: RollinStoner]  
Авторeвeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 08:59



здрасти....хм нека превърнем разговора в по-секретен....
какво ще кажеш?Нека не бъде обект на публично удостоение.....
Разбрах че не си в българя .........от друг клуб разбрах къде си.......
а най-готиното е че и аз съм някаде там..........
а още по-готиното е че сме си съграждани.........хех
ай дано се окажеме близко .......
ей ти моя майл........

wishmethereus@yahoo.com
следва продължение.............



Тема Re: За ВСИЧКИ и за RollinStoner !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.12.01 01:22



ibre debre,
az tuka se izjiviavam kato selianin pod prikritie a ti me izdavash, razpraviash che sym bil pich. . . .
pa fani pusni edin email.

ae




Тема Re: Няколко истини !нови [re: edna]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 14:37



Да, така е.

Но не смяташ ли, че "простоватичките" хора не са непременно лоши хора,
и мисля, че с повечето от тях си заслужава човек да общува.
В Перник положението е по-деликатно, има много начетени , но това
не ги прави ХОРА !

Липсват ХОРАТА наистина, умници иначе си имаме !



Тема Re: Няколко истини !+Още еднанови [re: Oнaниpaщa]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:45



Super...vse edno se poznavame ! Basi kefa...Dali pak ne se ? Ae dovechera sha se skivame na msn :)))))))

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Чей че забраихнови [re: 3aбpaвaнka]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:47



Basi kefa...i teb te poznavam !. Celuvam te mnogo

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Що не фанеш да се.........нови [re: бe пчeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:50



Bah sa v gaza..i teb ta znam i kat ta slusham taka mai mi se priiskva da sa izmestja v Pernik a ne v Dallas

Ебавам майка , не прощавам !!!

Редактирано от futbi на 29.12.01 12:55.



Тема Re: Няколко истини !нови [re: ••no1••]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 09:52



Gepi batka. Az sam ot Varna ma umiram za Pernik ! S nozh da ma naragat pak tam sha ida !

Ебавам майка , не прощавам !!!

Редактирано от futbi на 29.12.01 12:55.



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 10:44



Az sam novia babait na Pernik !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонернови [re: пepничaнчeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 10:46



Da sa blaskam..... zabraih da kazha che i teb ta poznavam . Sh... edno cherpene veche mi dalzhish ! Ako moe da e v chuzhbina , a ? Nekade na drug kontinent, a ?

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: eвeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 10:51



Ebati... sja pa s nego sha se sreshtash. Ma moje li taka be ? Hubavo e che ste sagrazhdani ma ako trjaa i az da kazha che sam ot Pernik ? S men ne shtesh li da se sreshnesh ? Basi... az pak kak se nadjavah....puh deeba !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.12.01 13:00



Chai da ti kazha. Ni ibavam ko si pisal drisak. Parvoto mi gadje ot Pernik beshe , poslednoto i to ot tam sha e (kat kazvam poslednoto tva e shtoto se nadjavam edin den i sapruga da mi stane... samo det ne znam dali sha iska takav prostak kat men ama... tva e druga tema) ...tai che s drugi dumi :
PERNIK IN MY HEART ! Ako nekoi ima neshto protiv da ma tarsi na adres :
pernishki_playboy@yahoo.koch



Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Що не фанеш да ме сгреешнови [re: futbi]  
Авторзззззззззз (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 04:58



нееее там недей молим те......идвай си при мене ка да се грееме....
че навънка е страшен студ даеба......ае чекам те
цунами



Тема Re: Чей че забраихнови [re: futbi]  
Авторцeлyвaщaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 05:00



благодаря ти за 919те рози........бахмааму до ся никой не ми беше праил такъв голям букет за подарък....по-принцип само магарешки тръни ми подаряваха....
ше ги гледам като очите си тези рози и няма да им позволя да увехнат....
целувам те силно и много



Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: futbi]  
Авторбляkaтa фляkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 05:02



няма да се срещам бе коте не ревнувай.........аз да не съм посрещачка даеба спокоо обич нема страшно
цунами



Тема Re: До Ролин Стонернови [re: futbi]  
АвторMyтpeca (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 05:04



Аз съ жена ти



Тема Re: Що не фанеш да ме сгреешнови [re: зззззззззз]  
Автор futbi (играч)
Публикувано02.01.02 08:37



Oh kak shta sgreja....

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Чей че забраихнови [re: цeлyвaщaтa]  
Автор futbi (играч)
Публикувано02.01.02 08:40



E to i az magareshki trani beh nabral... obache s dneshnata tehnologia na yahooto gi prevarnah v rozi. Gledai gi shoto sja ida i ako sa uvehnali sha si plashtash...i to ne s pari ..........

gradinarja

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: бляkaтa фляkaтa]  
Автор futbi (играч)
Публикувано02.01.02 08:42



Ma cheki sja be... sreshtai sa ama..... ne prai unui tam...drugoto. Shtoto vse pak nali znaesh.... Az kat doida...shti dam kvoto ti trjaa... ot kvoto se nuzhdaesh !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонернови [re: Myтpeca]  
Автор futbi (играч)
Публикувано02.01.02 08:43



Tai li...oha..Jena mi...SHTA RAZPORJA !!!

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: futbi]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано04.01.02 21:41



spoko bre, nema da se sreshtam s nikogo, vie za sreshtajia li me mislite




Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: RollinStoner]  
Автор futbi (играч)
Публикувано05.01.02 04:09



Mi ... az za takav ta pomislih. Ti ne si li ? Abe nema strashno be...ako trea nie s teb sha se sreshnem. Vazhnoto e sreshta da ima !!! Sreshtata mu e maikata. Nai ma kefi kat horata se sreshtat v avtobus deeba. Nekaksi.... ebem li go... i az ne znam shto !

Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: futbi]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано06.01.02 19:21



aa ne, svyrshi taa
doktoro mi e kazal - nikakvi sreshti, i da stoim daleche ot avtobusi, i da polzvam prezervativi, i drugi raboti mi kazva ama te ne sa vajni.

ae



Тема Re: До Ролин Стонер!!!!нови [re: RollinStoner]  
Автор futbi (играч)
Публикувано07.01.02 03:30





Ебавам майка , не прощавам !!!


Тема Re: Няколко истини !нови [re: Aнoнимeн]  
Авторcлyчaйнo пpeминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 16:18



Може би си много, много прав! Като хвърлих един бърз поглед на цялата тема...Достатъчно е да прочетеш какво са писали и ... no comment! С такива хора ли ще обсъждаш теми, които те вълнуват? Май не си попаднал на подходящото място? Аз съм от Перник, и ако такова е положението вече в града -жалко!



Тема Re: Няколко истини !нови [re: cлyчaйнo пpeминaвaщa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано14.01.02 17:57



drugo beshe predi ti da napusnesh, no otkakto te niama vsichko zatyna v prostotia, e pone syjalenieto ti shte opravi doniakade neshtata.

:))



Тема Re: RollinStonerнови [re: RollinStoner]  
Авторcлyчaйнo пpeминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 09:25



С думите си само потвърждаваш моето мнение. Което не значи, че в града няма интелигентни и ерудирани личности, напротив, даже познавам такива.
А пък разочарованието си от града споделя човек, който живее там!!
Явно ценностната система на някои от клуба е по-различна.
Ти например какво мислиш за Онанираща и Забраванка??Моля, отговори ми.
P.S. А аз обичам този град.



Тема Re: За ВСИЧКИ и за RollinStoner !нови [re: Aнoнимeн]  
Авторcлyчaйнo пpeминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 09:40



Нямаш нужда от защита , не се оправдавай. Та ти си много прав!



Тема Re: RollinStonerнови [re: cлyчaйнo пpeминaвaщa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано16.01.02 00:40



kakvo misla za tiah li, nachina im na izraziavane pokazva che ili se ebavat ili naistina taka si govorat - ako iskam i az moga taka da govora, ne e trudno. . . .ta v obshti linii ne znam - ti kakvo mislish?



Тема Хей-хей...не спорете !нови [re: RollinStoner]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 08:11



Ще заприличате на тях.

Rollin Stoner си е типично момченце от село със слама по раменета, което е захапало стрък целина в устата си.
Майтапя се !!!

Колкото до пернишките пубери които се опитваха да се изкажат - отдавна не им обръщам внимание, но вие ми привличате вниманието и за това пиша отново тук.

Какво ще кажете да направим така, че клуба да процъфти ? (ако не града, то поне клуба :))

И не забравяйте (неосъзнатия все още) девиз който крепи духа на Перник:
Може да сме селяни, но за сметка на това сме прости !



Тема Re: Хей-хей...не спорете !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано16.01.02 17:48



moje da sme ciagni ama sme i rokeri :))



Тема da procyfti vikashнови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано16.01.02 18:12



ama kak shte stane toia nomer ne mi e iasno.

osnovno pernichani go poseshtavat toia klub i edin varnenec ima, koito neshto ne se obajda v posledno vreme - sigurno e nameril "nekoi pernishki babait"

ta ne znam - pernik i procyftiavane - dve vzaimnoizkliuchvashti se poniatia.
ama moje da opitame
nekoi ako ima pozitivni i konstruktivini predlojenia da gi spodelia.



Тема Re: Хей-хей...не спорете !нови [re: Aнoнимeн]  
Автор Eвeтo (несъществуваща)
Публикувано17.01.02 00:07



Може да си гражданин ......ма си си БАШ селяндурче......!!!!!!!!!!!!!
Ае и беги да пасеш кравите докат ме няма.
Само да не ги препасеш.....щот после млекцето нема да е убаво.
бе да те питам ти да не си от КОС?????
Ма отговора ми ше го получиш след някоя друга седмица.
Щот заминавам на море.
ае фак алл селяци

"Единственно мечтите не са подвластни на земното притегляне"



Тема Re: da procyfti vikashнови [re: RollinStoner]  
Автор Eвeтo (несъществуваща)
Публикувано17.01.02 00:09



Ей пичаго.Гепи......тука да подържаш фронта и да не даваш да се
правят прекалено много умни изяви.!!!
Аз ше се върна ....или както се казва на нашенски язьик
Ай'л би бак.(с интонация на Терминатор)Ха!!!!
Ае муцки чао ви.....до скиф.

"Единственно мечтите не са подвластни на земното притегляне"



Тема Re: RollinStonerнови [re: RollinStoner]  
Авторcлyчaйнo пpeминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 09:50



А ти ми кажи, обичаш ли града си? И искаш ли да говориш и ти така?
...А какво мисля...Не знам. Всъщност, наистина вече не познавам града, не познавам хората. Живея в ритъма на един друг град. Но 24 години от живота ми са свързани с Перник - най-хубавите. Останаха ми спомените - и хубавите и лошите, за успехите ми и провалите ми, за приятелите и несъвсемприятелите. И носталгията. По какво ли?...



Човек е смъртен, а понякога внезапно смъртен!



Тема До Ебето !нови [re: Eвeтo]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 14:36



Слушай Ебенце,

защо не отидеш най-напред да изтискаш пъпчиците си от лицето, след това да оправиш апаратчето в устата си, и след като поискаш разрешение от родителите си да стоиш пред монитора - можеш да се изкашеж отново.

От миризливи мърши като теб се е задръстил града.

Всеки ден ви гледам как умирате в собствените си лайна !, и умирам от удоволствие !

АЗ СЪМ ВАШИЯТ СЪДИЯ - И ПРИСЪДАТА ВИ Е - УМИРАЙТЕ ОЛИГОФРЕНИ !



Тема Re: da procyfti vikashнови [re: RollinStoner]  
АвторCecтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 14:39



Здрасти Док,

видях, че нищо не може да помогне,.............освен едно !
НАПАЛМ - над целият град да се лее !

ТОВА Е СПАСЕНИЕТО !



Тема mir da imaнови [re: Aнoнимeн]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 00:32



ne se karaite



Тема Re: da procyfti vikashнови [re: Cecтpaтa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 00:41



che nishto ne pomaga tova e iasno, a chak napalm da habish ne si struva
no ima i po kofti mesta ot pernik - divotino naprimer
taka che gore glavata



Тема Re: mir da imaнови [re: RollinStoner]  
АвторCecтpaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 06:00



Дивотино е Пернишко бе Докторе !

Част от помията е !



Тема Re: da procyfti vikashнови [re: RollinStoner]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано18.01.02 15:08



А...,градски,не пипай Дивотино...!

Не че съм оттам,но имам няколко недотам близки роднини и преди години съм ходил там на 24 май,на събора им.
...Какво агнешко правеха,леле-мале!

А знае ли някой,откъде идва името на това село?



Тема Re: da procyfti vikashнови [re: ГPAOBEЦA]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 17:05



ne, otkade



Тема Re: mir da imaнови [re: Cecтpaтa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 17:06



:))
da be verno, e neko trynsko selo si izberi togava



Тема Re: RollinStonerнови [re: cлyчaйнo пpeминaвaщa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано18.01.02 17:12



s risk da mi se skarat - shte si priznaia che ne go obicham, nito mi lipsva,
ot vreme na vreme se seshtam za niakoi i drug priatel - te mi lipsvat poniakoga - no ne i grada.
no vse pak samo 17 godini ot moia jivot sa svyrzani s pernik (izmyknah se navreme) - i ne biaha nai- hubavite. sigurno zatova ne go obicham.

dali i az iskam da govora taka - ne, ne iskam.



Тема за RollinStonerнови [re: RollinStoner]  
АвторCивyшka (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 11:47



Как не те е срам бе келеш, да не обичаш родния си град.
Не те разбирам.....

Къде отидоха кравите които кротко пасяха в ливадата, къде отидоха сивачетата, които волно пърхаха в небето, откроявайки се бледо на фона на сутрешния смог. Къде отиде всичко това - просто го забрави ?
Къде отидоха врабчетата, (това което си влачеше червата ми е ясно къде отиде)?

Аз в този град съм се родил, тук са ми корените, въпреки, че върху тях се пикае всеки ден. Аз обичам града си, обичам да ме пребиват по нощите и да ми събличат дрехите от гърба, обичам да се прибирам всяка вечер бит, само защото съм решил да посетя някое заведение, обичам когато отстъпя място в автобуса на някоя старица, тя да ме напцува, защото не съм го направил веднага, обичам когато полицаите се подиграват с мен (о, това и ти го обичаш), обичам всичката тази смрад, обожавам я, свикнах с нея.

Да живее Капитализма -..........и Перничани !



Тема Re: за RollinStonerнови [re: Cивyшka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано22.01.02 07:28



:))
imashe edna gotina tema, v niakoi ot klubovete ia chetoh - izbroiavaha se prichinite da ostane v bg chovek, ili neshto ot sorta, ako ia namera shte ia postna tuka.



Тема Re:За Сивушка!!!!!!нови [re: Cивyшka]  
АвторEвeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 03:38



Баси как го каза............по-добре не можеше и да бъде.
Евала муцка............мацка ли си муцка ли си ...........евала.
Ае бееееее идвай по често в клуба ,че ми е скучно.
Идвай да си плюеме по плочките и да люпиме заедно семки.




Люпейки семки..............



Тема Re:За Сивушка!!!!!!нови [re: Eвeтo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано14.02.02 05:00



Shtom ne idva sigurno ne si i tolko prjatna kolkoto tja na teb !!!

Koi be ....koi ? a ?


Тема За Евето !!!нови [re: Eвeтo]  
АвторCивyшka (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 08:23



Благодаря, обикновено ме пцуват тук.

За предложенията ти съм навит, само ако семките са тиквени.

Може и някой пожар (случаен) да направим стига да искаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.