Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 05.06.24 
Градове
   >> Перник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема радио МИЛА е станало супер  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 17:30



Не мога да повярвам че радио МИЛА е станало толкова готино. Мислех си че от пернишките радиа нищо няма да излезе.



Тема Re: радио МИЛА е станало супернови [re: koko]  
Авторchika (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 17:35



Znam be choveche!!!
napravo e Super!!! A pak vodestite sa nomer edno!!! Biat vsichki kasatzii......

Spetialno za Eli
ot 'chetkata



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: koko]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 17:22



в момента радио МИЛА ФМ е най-добрата радиостанция в Перник. Музиката е повече от разбиваща...всички други радиостанции е по-добре да спрат да излъчват...не - по-добре да продължът...изглеждат адски жалки и допълнително дигат нивото на МИЛА ФМ!!!!1



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: pipi]  
АвторGay (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 14:52



Petre obi4am te!Mnogo se vazbujdam ot 4erno i balgarski rap...osobeno ot IGRA4ITE...zaebi q taq tvoita putka(Ioko) i ela da ti pokaja zvqr v tvoito leglo...



p.s.Bqh lo6 nakaji me...bii me ...


MILA FOREVER ...SAMO MINIOROOOOOOO

mnoo po Zdravi na Emil super se ebe i mnogo 4isti4ak



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: eli]  
АвторGay (Нерегистриран)
Публикувано03.12.01 23:00



Mila mi Eli (maj taka ti beshe imeto),
mnogo me zaradva be skupa! Ama ti si bila super be..
Moze i nesto v men da se preoburne i da zapochna i az da haresvam zeni, znae li chovek:)))
Naistina imash osnovanie, milo mi dete, da predpolagash, 4e poznavam cialata vi mirizliva tulpa, samo deto tebe ne te poznavam. No ne e kusno...
Edno vreme raboteh zaedno s tvoia mil kolega (peshko, de) v edno drugo amatiorsko radijce, a tam sluchajno imashe edno malko prosto momchence, deto beshe reklamen agent tam, edin takuv s golemi ochila i tupo chustvo za humor.
pochti gi biah zabravil, a sega gledam, nesto se shumi okolo tiah...
A to kakvo bilo, vidite li, napravili si radio, ha-ha-ha...
A nie tuk bednite...
Ehhh...
I vse pak, ne mi se obizdaj, ne moga da buda mil s edna zena chak tolkova, kolkoto s edim muzh:)))
Ako vse pak razmislish, mozesh da mi pishesh: rostov@gbg.bg
A i da znaesh, dosta sum zamozhem, moze i da te otveda na niakoia eksKURzia :)))



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: Gay]  
АвторPeter Georgiev (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 08:47



Мили ми Гей, здравей. Радвам се че така явно откриваш своята сексуална ориентация. Още от сега бас ловя, че Ели няма да дойде на ексКУРзия с теб. Просто тя е много високо за да успееш да я заговориш дори. Нормално че не си я виждал в тези среди, за които ти пишеш, просто защото тя не ходи в такива "среди". А доколкото си спомням аз нямам добро впечатление за никой от найстина аматьорското радио Перник ФМ. Докато за мен говорят всички! И с право!
Успех на теб, но още от сега ти казвам, че няма нужда да се опитваш за Ели. Но както искаш!
Поздрави !
ПЕПИ!



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: eli]  
Авторchika (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 18:55



Eli, ma kakvo stava tuk?! Obesni na chetka si! Kakvi sa tezi zlachni razpri v koito pak se zabarkvash! Az samo iskam da vi napomnia, che temata e za radio MILA a ne za profesionalnite razpri pomezdy vi! Mnogo sam vazmutena i v izraz na tova ydariam s ymruk po masata.
Oh, Eli vzemi che drasni dva reda!

Da ziveeeeeeee Radio Milaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
I Mnioraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
I Zele s Orizzzzzzzzzzzzzz!!!!
Spiram, che pochnax i az kato vas gluposti da govoria!!!



Тема Re: радио МИЛА е станало най-добротонови [re: chika]  
Автор ••no1•• (nepoznat4o)
Публикувано22.12.01 12:32



Основното правило на всяка медия: Да има интриги и колкото повече - толкова по-добре. Не съм слушал Мила от 2 години, но ще взема да видя с какво толкова е станало добро това радио. Чух, 4е Грънчаров вече не работи там :))) Ако съвсем сте се отървали от чалгата мили ми колеги - ПОЗДРАВИ !!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.