Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 19.06.24 
Фен клубове
   >> Пекинез
*Кратък преглед

Тема Много сте прости  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 12:39



Това е клуб за кучета а не за вашите безсмислени глупости,опропастявате целия клуб и никой сериозен кучкар няма да влезе заради вас.На колко сте години та пишете такива простотии нямате ли някаква сериозна мисъл в главите си или само бръмбари? Така скрити зад анонимност сте много смели, а сигурно в реалния живот сте кротки мамими синчета,направа ми се повдига от всички вас който сте се намърдали в този клуб



Тема Re: Много сте простинови [re: july]  
Автор The Humble Count Death (War Wins: 9 + 1)
Публикувано06.02.04 17:39



Ти Лайка ли си ?

3 гарги си летели едната свила на ляво, другата на дъсно ,а третата стръкче джойнт!


Тема Re: Много сте простинови [re: july]  
Автор Jair (кюмур)
Публикувано07.02.04 23:58



не им обръщай внимание на тия дечица
дай да поговорим за великолепната порода?



Тема Re: СУПЕРнови [re: Jair]  
Авторjuly (Нерегистриран)
Публикувано08.02.04 04:07



Обожавам тези малки,мили,пухкави топки! Имам едно дребно пекинезче на 2години и немска овчарка на 6, но разбира се слабоста ми е малкото!Не съм виждала толкова интелигентно животно,а съм имала доста кучета!В нас не можеш да разбереш,че има куче,никога не ми е късал обувки или правил подобни пакости,играе си с една топка и това е. Лошото е че в София няма много пекинези и не можеме да си намерим булка,но и това ще стане.Много ми се иска клуба да е пълен със стопани на пекинези понеже са доста нежна порода и често заболяват а и да обменяме опит в отглеждането им,но засега е само мечта!
А ти какво куче гледаш,защото ако е като моето имам много въпроси?



Тема Re: СУПЕРнови [re: july]  
Автор The Humble Count Death (War Wins: 9 + 1)
Публикувано08.02.04 23:12



той отглежда Жаири !

3 жаира си летели единият свил на ляво, другият на дясно ,а третият стръкче джойнт!


Тема Re: СУПЕРнови [re: july]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано09.02.04 22:41



прав си, и аз вече не влизам тука заради тия самозванци, настанили се тука, дейбиш....... викам да ги изринеме, а?



Тема Къв си ти бе?нови [re: july]  
Автор Meйджъp™ (тъпо парче)
Публикувано17.02.04 21:47



Този форум е за ценители, не за кучкари!



substitution


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.