Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 13.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: предлагамнови [re: lex]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано08.02.04 17:52



Изолирай се от това кой е Оро и какъв е. Това което става не трабва да става, независимо дали става с Оро с тебе или тази тъпа кокошка кайли



Тема Re: предлагамнови [re: lex]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано08.02.04 18:02



Аз винаги излизам права.
Но няма да те натискам да си променяш мнението-сам ще го сториш.
Оро има две лица-едното е мъдро достатъчно и има какво да каже на другите.
Другото е неспасяем простак.
Обаче държи и на двете.
Сега е навлязъл в дълбоката пропаст на окончателна и недвусмислена простащина.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: предлагамнови [re: sofianka]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано08.02.04 18:03



Добър съвет.. да не се занимаваме с личността му
за мен беше важно, че се доказа, че в никакъв случай не става дума за престъпление (поне съвестта ми е чиста, защото се бях притеснил, че тук се извършва престъпление :) и сега той само на негова отговорност може да твърди това





Тема Re: предлагамнови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано08.02.04 18:05



И това, дето Оро каза за мен, от твоята морална гледна точка като как е?

Аз отдавна вече съм на мнение, че демокрация се прави от съзнателен народ. Който знае правата, ама и задълженията си. Я виж там из правилата на ДИР-а има ли правила да се не обиждат клубари и други такива. Не ми се чете, но съм сигурна, че има.
Оро нарушава правилата, аз не прочетох една твоя дума срещу това.
Двоен морал?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: предлагамнови [re: Kaily]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано08.02.04 18:08



Винаги излизаш права?

То и аз винаги прав излизам... досега не ми се е случвало да пълзя или на колена да излизам



Тема Re: предлагамнови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано08.02.04 18:13



Браво бе-тъпа кокошка Кайли!
Чудесно, Софиано. То ненапразно е речено, че с какъв се събереш, такъв ставаш.

И не може да се изолира личността на Оро, в дълбока заблуда си, освен ако съзнателно не манипулираш и ти общественото мнение, как манипулира навремето Леос да те направи модераторка тук! Тогава не мрънка за нашите права и свободи, помниш ли?
Излъга, че сме те искали за модератор и три дена, докато не те махнаха, три и заключва теми тук поголовно.
Много мразя лицемерни хора-хора, които защитават права, които лично те са погазили безскруполно и нагло преди.

Ако всички имат равни права, то и всички имат равни задължения да пазят чуждите права. Твоята свобода свършва на върха на носа на другия. Ако някой не ги спазва, то той трябва да си понесе последствията.
Оро не спазва моите права и моето достойнство, примерно. И има право да клечи тук и да разнася черна пропаганда и открито да ме хули? Брей?
В САЩ така ли е? Там няма съдилища, щото всички имат право да правят каквото си искат.
що не мислиш, а си плещиш, себе си ли защитаваш, гузна ли се чувстваш?
Тъпа кокошка Кали, а?
Ми що па не.

Манипулаторка си ти, и целият ДИР и теб те знае-нали, Софиано? Неведнъж съм срещала из всякакви клубове името ти насред скандали. И не един човек ти се е чудел как надушваш къде имаш скандал, та довтасваш незабавно. Нюх имаш. Да беше го използвала за добро. Или се храниш с енергията от скандалите?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: предлагамнови [re: Kaily]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано08.02.04 18:15



ей , ти МНОГО СИ СЕ ВЖИВИЛА С ТОВА МОДЕРИРАНЕ, НЕ РАЗБРА ЛИ ЧЕ ТОВА ТУК Е НЕМОДЕРИРАН КЛУБ И ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАЖЕ ВСИЧКО НА ВСЕКИ...свободно изрзяване, това в първото правило и единствено.



Тема Re: предлагамнови [re: lex]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано08.02.04 18:17



Или ще оправиш Оро, или ще разбереш, че не можеш, защото...тогава ще говорим.
Засега-късмет!

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: предлагамнови [re: sofianka]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано08.02.04 18:19



Свободен клуб е, щото нададохме вой да те махнат от модераторското място, за което залепна навремето.

А свободата е различна от свободията.
Можеш ли да кажеш какви са разликите между двете? Бе как те търпят в САЩ? Или ти избиваш правото си на свободия в клубовете да те не приберат там?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: предлагамнови [re: Kaily]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано08.02.04 18:26



Честно да ти кажа съмнявам се да има промяна.... себе си залъгвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.