Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:25



Не зная дали ви се набива в очите прекалено често това хърбаво момиченце,
което напоследък се превърна в "Най-великия експерт по Процесинг на територията на БГ" и паралелно с оскъдните познания, които придоби в областта на Процесинга - измъдрен от сатаниста Хюбърт, ЕГО-то и набъбна до размерите на балистичен балон, но.......аз лично бидейки нападнат и обиждан напоследък от това бройлерче в деяния, които не съм извършвал - а тя самата е извършвала...ми направи впечатление следното: /ха-ха-ха.....някой да е чел по-дълго изречение от това наскоро....???/:

От Профила на др. Кали:
Регистрирана на 3.10.02
Брой на мнения в дир-а 10,250 ??!!!??!!!

Днес е 5.02.04 - около 2 год. от регистрацията на др. Кали.
Малко сметки с калкулатор /приблизително/

2 год = 716 дни
10,250 : 716 = 14.315 или закръглено 14 мнения на ден ???!!! Какво производство........каква диария.......Мирише на Муле.........

И това момиченце хърбаво намери в себе си храброст и наглост да обвини б/ч/д Оро, че......пишел прекалено много......

НИМА ИМА НЯКОЙ ПО-СЛОВООХОТЛИВ И ДРЪНДОСЛОВЕЩ В ЦЕЛИЯ ДИР ОТ др.КАЛИ - селянче - номенклатурче от глухата провинция, ученичка и възпитаничка на "славният" егоцентрист-атеист-мафиот- евреин- посткомутант др. Любо Мулегавров????

Нема, немаааааааааа !!! Само др. Муле я превъзхожда.....


















" Пази боже ...сляпо да прогледне....."



Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
Авторssonia (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:35



а твърдиш, че си за културното на общуване...



Тема Здравей!нови [re: Opo]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано05.02.04 08:47



Гледам тук и чета разни сблъсъци... Това всичко на лична основа ли е (да се не намесвам) или по-скоро е сблъсък на идеи, енергии и други подобни?
Стана ми интересно за липсващите страници от Библията.
Ватиканът е разработил отдавна проект "Хроновизия", което е един вид записваща видеоапаратура през времето. Е, може и да визуализират Акашиевите хроники, не е важно техническото обяснение. Важното е, че знаят стъпка по стъпка животът на Христос.
Три екипа работиха през 1993 година по създаването на енергиен двойник на Христос (използваха така наречената Торинска влащеница), единия екип беше от NASA, другия Ватикана, третия работеше в подмосковието...
Има връзка между двата проекта. В момента тези проекти са замразени.
За какво ми е думата. Живееш извън България, имаш определен достъп до определени източници, знаеш и език. Имаш ли куража и естествено интерес да разбереш повече неща?

Да, ама не...


Тема Re: Здравей!нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 12:07



Това, което си споделил е много интересно, разкажи повече, ако имаш време

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Opo]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 13:02



Само да те питам-като казваш Диктатурата на простака, собствената си диктатура ли визираш?
Щото сереш навсякъде из целия ДИР и веднъж се не замисли за задълженията си да спазваш благоприличие.
верно си простак, опитващ се да наложи диктатура над целия ДИР-диктатура, създадена с цел да позволява на Оро да пише, каквото намери за добре и да задължава другите да го четат и да му ръкопляскат.

Мульоооо, ще ми пристанеш ли, бе? Въпреки че Мулетарова хич не ми аресва за фамилия....

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: И понеженови [re: Opo]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 13:16



ти си бесен от едно-че отказах да посветя живота си на това да ти пазя правата!
То официално заявявам, както ме съветваше Сфайра да напиша правила-та досега в клуба ми нямаше никакви правила, но днес поставям-правилото е, че Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера.
Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.

Всички, които пишат в темата ти и изобщо под теб, също ще бъдат трити-защото триенето така става по принцип, не че аз ще го искам. Така че да не се хабят.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
Автор Neon (новак)
Публикувано05.02.04 13:45



не зная дали е експерт по процесинг. ОЧЕВИДНА е разликата при каили преди и след практиката и с процесинг. и това беше единствената причина и аз да се заинтересувам какво точно представлява и да открия за себе си някои работещи неща.



Тема Имам. [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано05.02.04 13:48



Антихрист ще създават. С тялото на Христос.

Да, ама не...


Тема Re: И понеже [re: Kaily]  
АвторЯ rлeй ти!! (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 13:53



Що така, бе Кали?Ти като говориш с камъните и усещаш всекакви вибрации, имаш на ден по н,ам колко прозрения - трябва да си надскочила духовното равнище на Оро и не само да не го триеш (което си е чиста проява на егоцентризъм, в съчетание с власт), а и да му оставиш поле за изява. Нали неговото се пише в неговата сметка? А сметките всеки сам си ги плаща?!
Или правилата важат за всички - ама има и изключения.
Един съвет - вземи и погледни колко люти скандала има - и все между теб и някой....Дали си все правата, а??
А сега можеш и мен да тръкнеш, че съм неизвестен. Давай.



Тема Хей:)... [re: Neon]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 14:48



... защо смени с "новак", "старо /то/ куче"?
Харесваше ми
Обичам кучетата, имам две, много мили, обичливи и верни
Поглеждаш в очите им и знаеш какво чувстват и без думи

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.