Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Изявите на др.Кали /Мулетарова/  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:25



Не зная дали ви се набива в очите прекалено често това хърбаво момиченце,
което напоследък се превърна в "Най-великия експерт по Процесинг на територията на БГ" и паралелно с оскъдните познания, които придоби в областта на Процесинга - измъдрен от сатаниста Хюбърт, ЕГО-то и набъбна до размерите на балистичен балон, но.......аз лично бидейки нападнат и обиждан напоследък от това бройлерче в деяния, които не съм извършвал - а тя самата е извършвала...ми направи впечатление следното: /ха-ха-ха.....някой да е чел по-дълго изречение от това наскоро....???/:

От Профила на др. Кали:
Регистрирана на 3.10.02
Брой на мнения в дир-а 10,250 ??!!!??!!!

Днес е 5.02.04 - около 2 год. от регистрацията на др. Кали.
Малко сметки с калкулатор /приблизително/

2 год = 716 дни
10,250 : 716 = 14.315 или закръглено 14 мнения на ден ???!!! Какво производство........каква диария.......Мирише на Муле.........

И това момиченце хърбаво намери в себе си храброст и наглост да обвини б/ч/д Оро, че......пишел прекалено много......

НИМА ИМА НЯКОЙ ПО-СЛОВООХОТЛИВ И ДРЪНДОСЛОВЕЩ В ЦЕЛИЯ ДИР ОТ др.КАЛИ - селянче - номенклатурче от глухата провинция, ученичка и възпитаничка на "славният" егоцентрист-атеист-мафиот- евреин- посткомутант др. Любо Мулегавров????

Нема, немаааааааааа !!! Само др. Муле я превъзхожда.....


















" Пази боже ...сляпо да прогледне....."



Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
Авторssonia (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 08:35



а твърдиш, че си за културното на общуване...



Тема Здравей!нови [re: Opo]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано05.02.04 08:47



Гледам тук и чета разни сблъсъци... Това всичко на лична основа ли е (да се не намесвам) или по-скоро е сблъсък на идеи, енергии и други подобни?
Стана ми интересно за липсващите страници от Библията.
Ватиканът е разработил отдавна проект "Хроновизия", което е един вид записваща видеоапаратура през времето. Е, може и да визуализират Акашиевите хроники, не е важно техническото обяснение. Важното е, че знаят стъпка по стъпка животът на Христос.
Три екипа работиха през 1993 година по създаването на енергиен двойник на Христос (използваха така наречената Торинска влащеница), единия екип беше от NASA, другия Ватикана, третия работеше в подмосковието...
Има връзка между двата проекта. В момента тези проекти са замразени.
За какво ми е думата. Живееш извън България, имаш определен достъп до определени източници, знаеш и език. Имаш ли куража и естествено интерес да разбереш повече неща?

Да, ама не...


Тема Re: Здравей!нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 12:07



Това, което си споделил е много интересно, разкажи повече, ако имаш време

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Opo]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 13:02



Само да те питам-като казваш Диктатурата на простака, собствената си диктатура ли визираш?
Щото сереш навсякъде из целия ДИР и веднъж се не замисли за задълженията си да спазваш благоприличие.
верно си простак, опитващ се да наложи диктатура над целия ДИР-диктатура, създадена с цел да позволява на Оро да пише, каквото намери за добре и да задължава другите да го четат и да му ръкопляскат.

Мульоооо, ще ми пристанеш ли, бе? Въпреки че Мулетарова хич не ми аресва за фамилия....

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: И понеженови [re: Opo]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 13:16



ти си бесен от едно-че отказах да посветя живота си на това да ти пазя правата!
То официално заявявам, както ме съветваше Сфайра да напиша правила-та досега в клуба ми нямаше никакви правила, но днес поставям-правилото е, че Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера.
Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.

Всички, които пишат в темата ти и изобщо под теб, също ще бъдат трити-защото триенето така става по принцип, не че аз ще го искам. Така че да не се хабят.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
Автор Neon (новак)
Публикувано05.02.04 13:45



не зная дали е експерт по процесинг. ОЧЕВИДНА е разликата при каили преди и след практиката и с процесинг. и това беше единствената причина и аз да се заинтересувам какво точно представлява и да открия за себе си някои работещи неща.



Тема Имам.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано05.02.04 13:48



Антихрист ще създават. С тялото на Христос.

Да, ама не...


Тема Re: И понеженови [re: Kaily]  
АвторЯ rлeй ти!! (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 13:53



Що така, бе Кали?Ти като говориш с камъните и усещаш всекакви вибрации, имаш на ден по н,ам колко прозрения - трябва да си надскочила духовното равнище на Оро и не само да не го триеш (което си е чиста проява на егоцентризъм, в съчетание с власт), а и да му оставиш поле за изява. Нали неговото се пише в неговата сметка? А сметките всеки сам си ги плаща?!
Или правилата важат за всички - ама има и изключения.
Един съвет - вземи и погледни колко люти скандала има - и все между теб и някой....Дали си все правата, а??
А сега можеш и мен да тръкнеш, че съм неизвестен. Давай.



Тема Хей:)...нови [re: Neon]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 14:48



... защо смени с "новак", "старо /то/ куче"?
Харесваше ми
Обичам кучетата, имам две, много мили, обичливи и верни
Поглеждаш в очите им и знаеш какво чувстват и без думи

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Ястребче,...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 15:01



... това звучи ужасно, направо ме побиха тръпки...
Някой трябва да попречи на подобно безумие...
Може би някой ястреб със проницателен взор или някой като него - пак царствена и благородна птица
Много обичам да бъда всред природата, намирам растителният и животински свят за изящен и хармоничен и там се чувствам точно на мястото си. Грижа се за две немски овчарки, един котарак и много цветя в градината, които никога не късам...
Обичам да разговарям с хора със светла мисъл, добронамерени и коректни

Желая ти приятен ден

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: И понеженови [re: Я rлeй ти!!]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 16:13



Ми пиши известне, като те е страх от търкане. Не ми давай анонимно акъл какви правила да налагам.
И отдавна съм казала, че спирам да бъда духовна и ставам адекватна.
На принципа-каквото повикало, такова се обадило.
Ако ти смяташ за духовно да съм орова подлога, това е твое мнение и не ме манипулирай с него.
Ще направя, каквото преценя за необходимо.
Точка
Оро да си направи клуб, всички ще му помогнем. И да си пише там.
Повтарям-не може да ми вмени задължение да се боря за неговите права из целия дир, ако ще на ушите да си ходи.
А скандалите се правят поне от двама, още не си говоря сама.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Е, едва ли...нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано05.02.04 16:35



ще ти хареса точно ястреб. Разкъсват жертвата си и изяждат сърцето й още във въздуха....
Ами за тези зловещи проекти... забавят се, но са неизбежни.
Природата и общуването са прекрасни неща.

Да, ама не...


Тема О, виж:)...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано05.02.04 17:34



... харесвам ги наистина...
Какво като са хищници. Те, както и другите хищници - бозайници, например, както е в животинският свят, убиват само за да се хранят и за да оцелее вида им /това е генетично заложено/
Само някои т.нар. "човеци" убиват други живи създания заради удоволствие на изкривеното си съзнание...
Хищниците в природата са част от Хармонията, те подобряват естественият подбор, запазват екологичното равновесие, полезни са
Най-обичам да се разхождам с кучетата си в гората по 3-4 часа...
Някои гледки просто спират Дъха, а Духа замира

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: И понеженови [re: Kaily]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 17:37



каили,не можеш да спреш да бъдеш духовна,щото никога не си била такава.и адекватна не можеш да станеш щото си безкрайно тъпа путка.
не че оро много го обичам...и той е същия посерко като теб.



Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
Автор Akashia (oceansoul)
Публикувано05.02.04 18:02



Много важно
Що се занимаваш с тези глупости бе Оро ?

Докато опитомените пеят в свободата си ,дивите летят ...


Тема Подронване на достойнствотонови [re: Opo]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано05.02.04 18:18



"хърбаво момиченце"
"оскъдните познания"
"бройлерче"
"момиченце хърбаво"
"селянче - номенклатурче от глухата провинция, ученичка и възпитаничка на "славният" егоцентрист-атеист-мафиот- евреин- посткомутант др. Любо Мулегавров????"

Малееййййййй.... това си е храна за цял съдебен процес

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: И понеженови [re: юдa]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 18:31



Е тогава що се нервиш и ходиш подире ми от клуб в клуб?
...какво перверзно удоволствие само...
Какъв е психопрофила, който си умира да ходи анонимен по човек, когото ненавижда, за да му повтаря колко тъпа путка е.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: lex]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано05.02.04 18:37



ами виж два пъти я нарича момиченце, коетъо не е малък комплимент от негова страна



Тема Re: Амаленови [re: lex]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 18:47



То сега да не стане Кали срещу Оро в страсбург, вместо Оро срещу хакер там?
Или първо да повръткам и аз две години из ДИР-а да се жалвам от Оро, пък Софиана ще ме крепи духом.

Сега разбра ли целият клуб що хакера трие Оро и най-вече от добрите или от лошите е той?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Амаленови [re: Kaily]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано05.02.04 20:25



Разбрах го... Той Оро си е направо вдъхновител

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: sofianka]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано05.02.04 20:30



Това като смекчаващо вината обстоятелство ли да го смятам?

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: И понеженови [re: Kaily]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 21:00



виждаш ли как се надценяваш.кой е казал,че те ненавиждам?просто малък експеримент:дали кайли ще се промени на йота,ако някой кретен непрекъснато и повтаря една истина.даже сме направили залози.очаквам да прибера много пари,щото ще си останеш безкрайно тъпа путка.



Тема Re: И понеженови [re: юдa]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано05.02.04 21:20



Изгубил си някъде по пътя себе си, иначе щеше да се занимаваш с него.
Сега си празен и затова зъл.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Ястребче,...Антихристът е Мулетонови [re: White rose in the he]  
Автор.................. (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 21:23



Той има визията на Иисус и пише така както никой друг тук.
Той е антихриста и отрича това, че Исус и Христос са едно и също нещо.
Пазете се от него.
Проектите са замразени, защото от тях няма нужда.



Тема Re: И понеженови [re: Kaily]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 22:02



аз съм само зъл,а ти си лоша.и без...



Тема ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: Opo]  
Автор Cфaйpa (минаващ)
Публикувано05.02.04 23:23



...чудно ми е как всички тук са толкова мили и внимателни с теб, след това, което си написал в темата си...

...не ми е чудно как хакерът, от чиито действия денонощно мрънкаш наляво и надясно, още не те е подпукал...вече го разбирам този хакер...така си го отегчил, че е избягал с писък далеч от пределите, в които може да се появиш ...

...аз, от своя страна, започвам да съжалявам, че не съм придобил компютърни познания дотам, че да ти навра лайняните думи в лайняната ти уста...
...(х)оро, ти си едно тъпо, нещастно и най-вече ИМПОТЕНТНО говедо...
...може и да бъркам..може и да си вол-евнух...

...дори и да бъркам, ясно е едно...страшно много ти се иска пикалото ти да не служи само за пикаене...иска ти се да го вдигнеш, но не можеш...и като не можеш, обвиняваш обекта на желанията си...

...това си ти...оро..тъпо, нещастно, вечно мрънкащо, импотентно, БЕЗРОДНО говедо...



Тема Re: Здравей!нови [re: asenus]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано06.02.04 00:38



DA tova e mnogo interesno...ja mi daj malko poveche ...OPRNI TOHCKi i chte potarsja -sega imam vreme...MILI POSDRAVI NA VSICHKI
vacha A

medea


Тема МОЛЙА ТЕнови [re: asenus]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано06.02.04 00:51



дай поже4 ИНФО са това ...БИТТЕ ...УТРЕ пак сам ТУК...не ме сабражйа...сега ме исварли ж ОРКЕСТАРА..ацх тоси латинеz...иzвинтете...ЛГ
А

medea


Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: lex]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 02:07



""хърбаво момиченце"
"оскъдните познания"
"бройлерче"
"момиченце хърбаво"
"селянче - номенклатурче от глухата провинция, ученичка и възпитаничка на "славният" егоцентрист-атеист-мафиот- евреин- посткомутант др. Любо Мулегавров????"

Малееййййййй.... това си е храна за цял съдебен процес "



Ми хайде почвай процеса де....кво чакаш.....
Ако намериш добри адвокати - дай ми инфо - да ги използувам и осъдя "хакера".....


Фактите често действуват .....обидно!
Виждам ги, когато отсъствуват!




Тема Re: И понеже др. Кали е..."процесирана"нови [re: Kaily]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 03:01



"ти си бесен от едно-че отказах да посветя живота си на това да ти пазя правата!
То официално заявявам, както ме съветваше Сфайра да напиша правила-та досега в клуба ми нямаше никакви правила, но днес поставям-правилото е, че Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера.
Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.

Всички, които пишат в темата ти и изобщо под теб, също ще бъдат трити-защото триенето така става по принцип, не че аз ще го искам. Така че да не се хабят.
"



Ауууууууу КОЛКО МНОГО ДО БОЛКА ПОЗНАТИ ДИКТАТОРСКИ ТОТАЛИТАРНИ И
КОМУНИСТИЧЕСКИ ПОСТУЛАТИ НАЛАГАЩИ ПЪЛНО ПОДЧИНЕНИЕ И ......ИНТЕЛЕКТУАЛНО...СКУДОУМИЕ-ИНФАНТИЛНОСТ.....

Ето го селското девойче родено и отгледано в червено семейство пресипнало да вика:
"Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!""Слава на БКП!" размахващо и развяващо знамена и плакати и "святите" образи на дебелосерковците от ЦК на БКП.......Позамогнало се с някои привилегии и жилище в блок в столицата .....раздава постулати:

"ти си бесен от едно-че отказах да посветя живота си на това да ти пазя правата! ..."
СТАВА ВЪПРОС ЕДИНСТВЕНО ЗА СПАЗВАНЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ЕДИН МОД В ЕДИН КЛУБ - А НЕ НЕЩО СПЕЦИАЛНО ЗА ОРО. Но вместо да приеме, че има задължения като "мод"към всеки юзър влязал и пишещ в ПОВЕРЕНИЯ И КЛУБ Кали написа:
......но днес поставям-правилото е, че Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера.
Това е правило единствено.

Е, те тава ако не е ДИКТАТУРА НА ПРОСТАКА - здраве му кажи!
Каза то посткомутантчето и постанови ! Точка!

"Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера. Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера. Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера.
........."в моя клуб" в моя клуб...... в моя клуб.... в моя клуб.... в моя клуб..... в моя клуб .......

Муаха-хаааааааааа запъртъчето Кали от номенклатурата СИ ИМА СВОЙ КЛУБ....СВОЙ КЛУБ....СВОЙ КЛУБ......Нейно ПРИТЕЖАНИЕ......НЕЙНА СОБСТВЕНОСТ....ДА СИ ПРАВИ КВОТ СИ ИСКА В НЕГО.........ТОЧНО КАТО НЕЙНИЯТ ВОЖ И УЧИТЕЛ - др.МУЛЕГАВРОВ, КОЙТО ПЪК СИ ПРИСВОИ клуб БЕИНСА.
Какви войнствени натури. Завоеватели! Обсебители! Окупатори и Диктатори. Същия дух на Диктатура както беше при Садам, Хитлер и.....безброй примери......Великия Садам го измъкнаха от.....една миша дупка.....Какво падение на войнствеността....."ВЕЛИЧИЕТО"

"Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера. Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера. Оро няма да пише в моя клуб, ако пише, ще бъде трит-от мен вече, не от хакера. "

Начи ....Оро повече няма да пише в клуба "НА КАЛИ"...."В КЛУБА НА КАЛИ"...."НЕЙНИЯ КЛУБ - КАЛИН" ....."КАЛИНИЯТ КЛУБ" Аууууууу ами сига? Оро едва смогва да си избърше сълзите от тази обида и неправда........5 хавлии не стигнаха и.....Оро вече се пропи от...мъка и терзания.......
Оро със своята Интуиция отдавна сканира хърбавото момиченце и може да предвиди реакциите и и какво мисли много преди тя да е успяла да осъзнае какво ще мисли.....В клуб Процесинг ФАКТИЧЕСКИ ОРО НЕ ПИШЕ! Там ще намерите 2 теми от гнидичката, която клонира Оро и....др. Кали макар че го залови в клониране - НЕ ГО ИЗТРИ. ЗАЩОТО ТЯ НЕ ПРИЕМА НИКАКВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ КАТО МОД !!! САМО ПРАВА И ПРИВИЛЕГИИ !!!

Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.Това е правило единствено.
От днес нататък ти ще имаш задължението да не пишеш там, а аз ще имам правото да те трия винаги, когато те видя.


Това е правило ЕДИНСТВЕНО !

Помооооооооооощ - Народе! Строй се, преброй се и дай тон за песен:
"Слава на БКП!" "Хайл Кали" И пейте НА РУСКИ БЕ БЪЛГАРОСТАНЦИ !
И ПО-ВИСОКО ПАРТИЙНИТЕ КНИЖКИ - ДА ТРЪПНАТ ВРАГОВЕТЕ КАПИТАЛИСТИ!
Слава на БКП!" "Хайл Кали" И пейте НА РУСКИ БЕ БЪЛГАРОСТАНЦИ !
И ПО-ВИСОКО ПАРТИЙНИТЕ КНИЖКИ - ДА ТРЪПНАТ ВРАГОВЕТЕ КАПИТАЛИСТИ!
Слава на БКП!" "Хайл Кали" И пейте НА РУСКИ БЕ БЪЛГАРОСТАНЦИ !
И ПО-ВИСОКО ПАРТИЙНИТЕ КНИЖКИ - ДА ТРЪПНАТ ВРАГОВЕТЕ КАПИТАЛИСТИ!"

"Всяко яйце свръх плана - удар в сърцето на империализма!!!" Ураааааааааааа
Всеки изтрит Оро - възвръщане на комунизма! И "Управлението на народа"
/ народа това сме ние - управляващите, правоимащите.....мафиотите/
Ураааааааааа

Каали, Каали, Каали, НааКаана, НаКааляна, процесорка!

Ами вие за какво си мислите, че се зае да става "процесорка" Кали-то?
За собствено усъвършенствуване ли?

Не бе - за да ви чука сол на главите, да ви се подиграва, да ви манипулира......ТОЧНО КОПИЕ НА др.МУЛЕГАВРОВ, КОЙТО ЧЕТЕ БИБЛИЯТА КАКТО ДЯВОЛА........и се гаври с вас.....
СЪЩАТА МАНИЯ ЗА ВЕЛИЧИЕ И ТОТАЛИТАРНА ВЛАСТ.



демо-крация......демо-крация.........демо-кализация......демо-мулетация...демо....демо....на
"ДИКТАТУРАТА НА ПРОСТАКА-КОМПЛЕКСАР!"



Тема Re: И понеже др. Кали е..."процесирана"нови [re: Opo]  
Авторчyдeнka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 03:06



Оро, чуди се!
Още сме така тук в България.



Тема Re: ВИЕ СТЕ СВОБОДНИ КАТО ПТИЦИ !!!нови [re: чyдeнka]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 03:46



А кой ще извърши ПРОМЯНАТА?
Царят?, БКП?, мутрите?, мафиотите? или....или всеки един от нас милеещ за тази страна и народ - живещ в БГ и навън????

Хей, аз "манипулатора" както ме нарече др. Кали искам да ви "манипулирам" като ви втълпявам постоянно в главите:
ВИЕ СТЕ СВОБОДНИ! ВЪВ ВАС ОБИТАВА ВЕЧНОСТТА! ВЪВ ВАС ЖИВЕЕ БОГ! ВЪВ ВАС Е ЦЯЛАТА СИЛА ДА ПРОМЕНИТЕ СВОЯ ЖИВОТ И ТРАНСФОРМИРАТЕ БЕЗСИЛИЕТО СИ В ПЪЛНО И ЗАВИНАГИ ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ РОБСТВОТО НА УМА И ИЛЮЗИЯТА! ТОЗИ ЖИВОТ ВИ Е ДАДЕН НЕ ЗА ДА СЛУЖИТЕ НА НЕЧИИ ИДЕИ И ЖЕЛАНИЯ А ДА СЕ НАСЛАЖДАВАТЕ НА ВЕЧНИЯ МИР, ЛЮБОВ И ХАРМОНИЯ, КОИТО СА ВИНАГИ ВЪВ ВАС....ВЪВ ВСЕКИГО ОТ ВАС БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!


Защото е ВЕРНО! ТАКА Е !!!



Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Kaily]  
Автор Xaнa (строга)
Публикувано06.02.04 05:43



Ама ти досега четеше ли го Оро бе?
Аз си мислех, че всички го прескачат



Тема И сред човеците има.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 08:04



И там има необходимост някой да отстрани опасноста.
Ще си послужа с пример. Група деца са на разходка сред красивата природа, придружени от полицай и възпитателки. Изведнъж скрит някъде снайперист открива огън по децата, те се разбягват, но, о, ужас, вече 2-3 деца лежат на земята. Повечето хора се втурват (по принцип) да помагат на ранените или вече мъртви деца. Но има и такива, които тръгват веднага да открият снайпериста и да го неутрализират, без да обръщат внимание на вече поразените деца. Та полицаят трябва, според мен, да загърби падналите деца и да изпълни дълга си.

Да, ама не...


Тема Има нужда, но не за хората.нови [re: ..................]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 08:08



А са замразени по друга причина.
Но да те "успокоя", тази година 2004 е по-размразяваща!

Да, ама не...


Тема Защо да не:)...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 08:27



... ми хареса една хищна птица?
Тя, както всички хищници в животинският свят, убива за да се нахрани и за да оцелее Вида /това е генетично/
Но също така отглежда с любов малките си, докато закрепнат:)
Това го правят и Големите котки, въобще бозайниците
отвращение изпитвам само от делата на хората-хищници с изкривено съзнание, способни на чудовищни неща...
В Природата всичко е Хармонично и така се поддържа Равновесието на популациите, естественият подбор и т.н.
Ако го няма ястреба, потенциалните му "жертви", ще съсипят растителността, размножавайки се твърде бързо
А ти продължавай да кръжиш наоколо
От зорки очи винаги има нужда
Тези проекти за които писа, са твърде зловещи, побиват ме тръпки.....

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Ястребче,...Антихристът е Мулетонови [re: ..................]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 08:32



Това е много сериозно като твърдение и отговорно ...
Можеш ли да го подкрепиш с нещо повече?

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Ами ще си хвъркам.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 08:41



Какво да е не ми се прави...


Да, ама не...


Тема Re: И сред човеците има.нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 08:50



Да, всред човеците е най-опасно
Добро утро и светъл ден пожелавам на Клуба

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Ами ще си хвъркам.нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 08:54



Съвсем правилно:)
Човек трябва да прави, каквото го тегли отвътре...
Като правим компромиси и направим погрешен избор, после все остава чувство на неудовлетвореност, както когато работиш нелюбима работа...

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Проект "Хроновизия".нови [re: Opo]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 09:27



Стартиран е през 1978 година и е завършен. Така, че отдавна има техника за визуализиране на Акаша. В Италия е изтекла информация в медиите и отговорът на Ватикана е бил, че уредът е създаден за визуализиране на изчезнали трагедии на Есхил... Скандалът е бил потулен. През 1987 година екип, международен, с българско участие, започна работа по създаване на апаратура за записване и визуализация на сънищата. Отдавна е завършен проекта. Познай кой финансира проектите? И каква е връзката с предстоящата (пази Боже!) смърт на папата?

Да, ама не...


Тема Жизнерадостна?нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 09:34



Необходимото само те привлича да действаш. Трудно е да се каже отвън ли е или от вътре. За нивата няма никакво значение кой я е прекопал, за нея е важно да е прекопана. Доброто никога не показва лице. Добрите копачи копаят нощем, скрити в мрака на свойта доброта.
Тъмнината е по-топла и завладяваща от деня само за някои, нали? Страхът пречи на другите да се разтопят в тъмното и да станат себе си.


Да, ама не...


Тема Re: Жизнерадостна?нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 10:07



Много точно казано
и много образно......
Направо видях, това, което описа... визията беше впечатляваща
Ми така е, отвисоко се вижда добре

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Привет Оронови [re: Opo]  
Автор titiksha (ученик)
Публикувано06.02.04 10:10



какво стана с файла? Ще ми го пращаш ли?

ОМ КРИЯ БАБАДЖИ НАМА АУМ


Тема Къртицата вижда друго.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 10:51



Това, което вижда за ястреба е невидимо. Невидимото за къртицата е видимо.
А Шишковата градинка е все така тиха и сравнително спокойна.


Да, ама не...


Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: Cфaйpa]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 10:52



само в тъпия дир могат да се прочетат такива неща като твоите и да не бъдат изтрити



Тема О, я виж ти:)))))нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 10:57



...имам няколко варианта, вследствие на които Шишковата градинка изскочи в твоя постинг
Любопитно кой ли от всичките е

Но си е вярно за градинката
Тази сутрин минах оттам

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Виждам, виждам.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 11:02



Обичах там да сядам и да наблюдавам хората. Да пия вода от чешмичката и да чувствам морето.

Да, ама не...


Тема Сега погледнах :)...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 11:19



...през прозореца, между японските рози и теменужките в бяло, лилаво и розово и за кой ли път установих, че зимното море е не-по-малко красиво от лятното
Слънцето все така го милва и го позлатява и си прави слънчева пътека
Нищо не ти пречи да дойдеш и да го видиш пак
Една ранна утрин видях и описах невероятна гледка, виж я и ти:)

"На изток тъй е розово небето над хоризонт отдалечен
събужда слънцето от сън със крясък гларус запленен
безкрайна синя морска шир и свобода без дъх бленува
рее се, трепти сърцето му в мечти и в сънища пътува.."


Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Морето тъгува...нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 11:27



За мяукащия гларус,
за въздуха, недостигнал на удавения баща.
Мъглата се спуска над утихналия град.
Неусетно се прокрадна ято мъртви пеперуди...
Заспалия не иска да се разбуди.
Утрото е друго, розово едва ли. Може би зелено или пурпурно червено?
Душата ми е там, седнала на пейка, сама, жадна, но едва ли за вода.
Водата си тече от чешмичката позната.
Лъчите слънчеви даряват своята позлата.
Нека да е слънчев денят ти!

Да, ама не...


Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Xaнa]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 11:39



Не съм го чела, естествено. Нали знаеш, че дълги постинги не чета.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: yжac]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 11:43



Интересно ми е, че Оро го защитават все анонимки.
И ми е интересно, че той пише с много никове.
То бива бива шизофрения, ама...

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Германия.нови [re: Medea_forever]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 11:44



Сграда, чиято архитектура е подчинена на триъгълник. Покрай магистрала Мюнхен-Берлин в нещо като гора. Вратата е триъгълна, прозорците също.
Торинската влащеница. Холограма, радиоактивност.

Да, ама не...


Тема Re: Морето тъгува...нови [re: asenus]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 11:58



Морето мирише на леш. Или може би на водорасли? На сол? На копнеж?
И вятър поема вълната...
Морето е вечно, далечно, спокойно и бурно. Вода във водата в водата, вълната присреща вълната и плъзва се нежно по пясъка мокър.
Морето има душа и в нея потъва безсилна мойта душа.
Има ли морето душа?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Морето тъгува...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 12:29



Много красиво, макар и малко тъжно...
Сега ще трябва да изляза, викат ме
След час обаче се връщам и ще ти отговоря.
В момента се сетих за това:
"Почукай и ще ти се отвори
искай и ще ти се даде"
Но трябва да умееш да помолиш правилно и да знаеш точно какво искаш:)

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Морето тъгува...нови [re: White rose in the he]  
Автор Neon (новак)
Публикувано06.02.04 12:41



леле как сте се подпукали
кви са тия комунисти, кви са тия капиталисти, вижте календара, показва 2004, а не 1984



Тема Чудно.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 12:59



Вятърът, който гали косите ти иска ли да го прави?
Косата ти иска ли да бъде погалена от вятъра?
Когато чукаме, вратата иска ли да издаде звук?
Има ли някой в стаята, зад заключената врата?
Все питанки, чуденки и въпроси.
Кой пита, питат въпросите.
Никой, отговаря отговорът.
А вятърът продължава да гали, вратата да е заключена...


Да, ама не...


Тема То и разум си има.нови [re: Kaily]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 13:04



Че и да говори може. Разказва приказка една, за дълбоките неща.
Нещата, които, ако на плитко си не усещаш, ако навлезеш надълбоко, не се връщаш повече. А и няма за какво да се завърнеш.

Да, ама не...


Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: Kaily]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 13:27



Не съм Оро и не го защитавам. И той има думи за триене.
Ти също.



Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: Kaily]  
Авторoпa.. (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 13:28



Ти за мен също си анонимна, както и да се нашариш



Тема Уж...нови [re: Neon]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 13:48



... беше "старо куче", а не четеш внимателно
Или може би без да искаш си писал на мен, вместо на когото трябва това:
"леле как сте се подпукали
кви са тия комунисти, кви са тия капиталисти, вижте календара, показва 2004, а не 1984"
Дори и Ястребчето като мен опита да внесе малко красота и да смекчи общото впечатление.
Е, нима мислиш, че една бяла роза би обидила някого ?
Дори и да се защитава, бодлите й драскат елегантно и с финес.
Като в онази песен:
"Виж ме пак...съм красива за теб"

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Уж...нови [re: White rose in the he]  
Автор Neon (новак)
Публикувано06.02.04 13:50



kogato ima krasota kakvo e malko bolka vsyshnost

a za staroto kuche e "vinovna" temata na alfka - ogledala:) kraino vreme beshe da mahna neshto ot men che pobarkvashe meko kazano nqkoi po-chuwstwitelni hora okolo men. ta i ot tam promqnata v staroto kuche



Тема Re: Морето тъгува...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 14:14



Не тъгувай море, гларус бял повикай ти
вместо с гореща длан, с вълна го погали
той с хладен бриз-покой ще те обгърне
живителният въздух и мъртвите ще върне


Недей тъжи, а през очите му открий света
и нежно розова отново ще бъде утринта
ято пеперуди - пърхаща Дъга ще заблести
Душа от Водопад ще пие ласкави Лъчи ...



Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Вслушай се...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 14:38



... и ще дочуеш:
"Вятърът къдриците ми иска на венец да сплита
Косите непослушни пръстите на вятъра обичат
Вратата стене, вятърът поне за миг да я докосне
а зад вратата чакат блеснали очи от влага росна"

Щом има въпроси, има и отговори
Май нашият приятел Оро няма да си познае темата, ако продължим в същия дух

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Благодаря.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 14:40



Душата романтична не е толкова трагична.
Маркът е за да ни покаже колко светло може да бъде в сърцата ни. Стига да искаме!

Да, ама не...


Тема Е...нови [re: Neon]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 14:55



... ами аз обожавам кучетата, затова се пошегувах така...
Имам две и не мога да си представя да се разхождам в гората без тях...
Като останем без дъх, сядаме за почивка и тогава те много обичат да ги чеша зад ушите и по коремчетата /както го казах, някой ще рече , че не иде реч за немски овчарки, а за домашни кученца:)))/
А малко болка, особенно като е сладка и красива не се усеща даже:)

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)

Редактирано от White rose in the heart на 06.02.04 14:59.



Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: Opo]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано06.02.04 14:56



Поясни как може думата "бройлерче" да бъде факт?
Както и "момиченце"?

Бъди точен, Оро!

"Атеист" + "Евреин" е факт, който просто не може да се случи.

Виждаш ли?... Открих ти цели три грешни факта.
Е как да ти вярва човек после.



А и друго нещо... Няма нужда да ми копираш мненията в твоята тема, аз и без това си ги чета преди да видя какво си ми отговорил и имам умствен капацитет да проследявам и разбирам какво си имал в предвид, когато си ми отговорил.

Но, ако на теб ти е по-удобно копирай се ги

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Благодаря.нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 15:44




Непоносимо ми е да гледам тъжни и страдащи Души, като зная, че за всяко страдание има лек

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Може и така да е.нови [re: White rose in the he]  
Автор asenus (ястреб)
Публикувано06.02.04 15:54



Сигурно е така.
Необходимоста ще го направи.

Да, ама не...


Тема Има нещо...нови [re: asenus]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано06.02.04 16:29



...което може би ще искаш да прочетеш, но не мисля, че трябва да занимавам форума, тъй като не е точно на окултна тематика.
Бих могла да го изпратя на мейл или на бележка...
Кое от двата да е?

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Чудно.нови [re: asenus]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 17:26



Всички отговори са винаги под самия ни нос...но не ги виждаме, защото още не сме задали правилния въпрос.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: yжac]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 17:28



Всички имаме за триене...
Тогава защо се възмути от думи, изречени в отговор на други думи, от които първо трябваше да се възмутиш? Или не намери в първите нищо възмутително? Верно?

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: oпa..]  
Автор Kaily (неизбежна)
Публикувано06.02.04 17:30



Стани политик. Ще ти отива.

"Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече." Айнщайн


Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Xaнa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 20:41



Ха-ха-хааа

Това за четенето-нечетенето на Оро събуди спомена за един виц:

Един много виден световно известен романист /забравих му името - сложете си го сами/ давал прием и много хайлайфски дами и господа се били стекли на това парти. И ето появява се тази светска префърцунена дама с шапка с пера и други атрибути и подхожда към романиста:
- Не мога да ви опиша, колко съм щастлива да се запозная с вас! Аз съм ви най-страстна фенка. Прочела съм всичките ви романи.
- Поласкан съм от това. А кои романи от моите сте прочела?
- Мииииии какво да ви кажа.....Не помня заглавията.....ъъъъъъъ.......но трябва да ви призная, че пасажите, които харесвам чета отново и отново....а тези които не харесвам - тях дори и един път не прочитам....

Та комсомолчето Кали изобщо не чете Оро - тя просто го прескача или трие без да гледа......



Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Xaнa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 20:42



Ха-ха-хааа

Това за четенето-нечетенето на Оро събуди спомена за един виц:

Един много виден световно известен романист /забравих му името - сложете си го сами/ давал прием и много хайлайфски дами и господа се били стекли на това парти. И ето появява се тази светска префърцунена дама с шапка с пера и други атрибути и подхожда към романиста:
- Не мога да ви опиша, колко съм щастлива да се запозная с вас! Аз съм ви най-страстна фенка. Прочела съм всичките ви романи.
- Поласкан съм от това. А кои романи от моите сте прочела?
- Мииииии какво да ви кажа.....Не помня заглавията.....ъъъъъъъ.......но трябва да ви призная, че пасажите, които харесвам чета отново и отново....а тези които не харесвам - тях дори и един път не прочитам....

Та комсомолчето Кали изобщо не чете Оро - тя просто го прескача или трие без да гледа......



Тема Re: Вслушай се...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:06



Като "Проповеднк №1" в Дира:
Пиши само по темата или нищо!
Този път ме повя приятна поетична вълна от разменените ви красиви представи......
Защо не
Щом има.....искренност има красота.....



Тема Re: Ястребче,...Антихристът е Мулетонови [re: ..................]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:13



За др. Муле съм съгласен напълно.
Мъча се от години да установя някаква комуникация или размяна на мнения.....с този нещастен човек.....Уви! Не става!

Имам едно много силно усещане, че този "Принц на отречението" е прероден фарисей от времето, когато е гонил и избивал християните......и сега му е даден този живот да си оправи кармата и се изчисти от издевателствата си....
За съжаление вместо това той си кара по навик и си трупа постоянно нова и все по-тежка карма......



Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Opo]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:24



един чичко застаряващ,
се чуди как да се самозадоволи.
приел е ролята на страдащ,
и гледа по паважа уличниците...



Тема Re: И понеженови [re: Kaily]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:29



Тема Предложение
Автор Opo (Нерегистриран)
Публикувано 05.11.03 14:53

Моят план:
От анархия - към ред и демокрация!

Два фактора са налице и те трябва да се РЕГЛАМЕНТИРАТ по отношение един към друг. Третият фактор е - Демократично общуване. / Ще обясня и това по-долу/

Фактор №1 - юзъра.
Ето моят регламент:

1. Мисли позитивно! Упражнявай самонаблюдение – не е казано, че всичко, което мине през главата ти трябва да се появи на мониторите на хората по света!
2. Не прави на другите това, което мразиш да ти правят! Прави на другите това, което обичаш да ти правят./ Тук не са включени садо-мазохистите и от тоя сорт./
3. Пиши единствено, когато наистина имаш какво да кажеш, питаш или споделиш и обсъдиш! А не винаги, когато ти е тъпо и скучно. Ако си кисел/а или ядосан/а иди и се накрещи на един мач или направи екскурзия в планината. Уважавай читателите!
4. Изказвай мнения само по мнения, а никога за автора им. Пиши за написаното, а не за написалият го. Защото, когато се заловиш да съдиш
един непознат човек и категоризираш един автор – единственото, което ще се получи на практика е да се изложиш пред света със своето собствено виждане, личност и крайно субективно отношение и начин на мислене. Какъв е на практика автора – си остава загадка за теб.
5. Никога не се залепвай за някого и не го преследвай според идеята:
“Каквото и да кажеш ще го нападна, подиграя, оборя и отхвърля!” Нито
си захващай да създаваш негативен имидж на когото и да било оплювайки го систематически. Не ставай кърлеж-пиявица !
6. Никога не забравяй, че виртуалното пространство не може да се обсебва и става собственост! То принадлежи на всички. Изявявай се и остави и другите да се изявяват. Не им пречи по никой начин!
7. Бъди оригинален, бъди себе си, но винаги показвай най-доброто а не най-лошото в теб. Нета е място за разтоварване, но нима интелекта е нещо от което трябва да се разтоварваме, защото ни тежи ?
8. Когато ти хрумне да започнеш ожесточен спор с някого и видиш, че той/тя нямат същото желание, вместо да го атакуваш и провокираш и предизвикваш и вбесяваш, за да ти отговори на всяка цена ПОМНИ, че едно от демократичните права на всеки юзър е да избира с кого иска да разговаря или не.

/ могат да се прибавят още 2 точки/

След като стане ясно на всички "Какво Да и какво Не" - следва Регламент за модераторите / защото в настоящия момент именно те са, които причиняват хаоса и анархията поради Собствено Интерпретиране на Правата на един мод.../ Те трябва най-вече да се съобразяват с един ясен и точен Регламент. Ясен и Прозрачен за всекиго!!! Никакви задкулисни игрички и шуро-баджаначества.....наследени от времето на Тато.

*************

Фактор № 2 - модератора

Регламент за дейност:

Какво трябва да не прави един модератор, за да не бъде свален?
1. Да не трие нищо друго освен спам, реклами, обиди, лично инфо, при това само ако е наложително.
2. Преди да изтрие една тема или постинг да ги заключи /от 1 до 3 дни или повече - "жълт картон"/ като обясни коя точка от регламента за участие е нарушена. Едва при систематично и целенасочено нарушаване на този регламент да почне да трие всичко от този юзър или да го банне за определен период от този клуб.
3. Да се бори с явлението: "навлек-кърлеж" /станало твърде популярно/, което означава, че някой юзър се лепва за някого и го преследва единствено, за да се заебава и го вбесява докато се получи конфликт и словесна война.
4. Да не си прави оглушки - а да дава обяснение за действията си -базирани на Регламента.
5. Да не цензурира темите, в които се обсъжда неговата работа, ако са добронамерени и съдържат градивна критика. Да е отворен за дискусия.
6. Да не пише фалшиви мнения от името на друг участник и не се намесва в работата на други клубове като трие, клонира и т.н. тихо-мълком....
7. Да помни и никога да не забравя, че ДА БЪДЕШ МОД Е ДОВЕРИЕ И ЗАДЪЛЖЕНИЕ А НЕ ....."ПРИДОБИВАНЕ НА ЧАСТНА СОБСТВЕНОСТ" - един клуб.
8. Да прилага самонаблюдение и си слага сам спирачки на всякакви комплекси на Диктатор и Неоспорима власт.


/ могат да се прибавят 2 точки и тук/

Що е Демокрация?
За повечето българи днес - това е "тера-инкогнита" . И мнозина го отъждествяват с "Анархия и беззаконие" Не нее! Аз живея от 24 год. в една демократична страна към която се обръща целия свят, за да разрешава възникнали конфликти и сблъсъци където и да било. Тук се дава и Нобелова награда за мир - по собствено настояване на Алберт Нобел приживе. Страната е Норвегия! И всеки българин, който е дошъл тук възкликва: "Абе тия тук са изградили комунизма, за който ни гласяха комунистите!" Защото има Ред и Дисциплина на всяко ниво. Всичко тик-така безупречно /почти...../

Моята лична дефиниция на Демокрация е:

Диктатура на Закона еднакво валидна за всички!
Равни права за изява и
САНКЦИОНИРАНЕ НА ТЕЗИ КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА ГИ ОТНЕМАТ НА ДРУГИТЕ.
Това означава силна и неподкупна и некорумпирана държавна власт и на институциите като полиция, съдебна власт и обслужващия сектор .






Моля за коментарии /не малоумни!/ и дебат......



Тема Re: ...(х)оро..тъпо, нещастно, ИМПОТЕНТНО говедо..нови [re: oпa..]  
Авторюдa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:36



тя не е анонимна.тя е безкрайно тъпа путка,което само по себе си я вади от графа анонимни.



Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: lex]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 21:55



" Няма нужда да ми копираш мненията в твоята тема, аз и без това си ги чета преди да видя какво си ми отговорил и имам умствен капацитет да проследявам и разбирам какво си имал в предвид, когато си ми отговорил.

Но, ако на теб ти е по-удобно копирай се ги "


Бях ти казал пределно ясно, че няма да ти отговарям на вечните въпроси, които ПЪПЛЯТ НА ОРДИ ОТНОВО И ОТНОВО....
Не обичам НАВЛЕЦИТЕ-КЪРЛЕЖИ !!!
Това тук не е детска градина за....бавноразвиващи се.....
АЗ ПИША НЕАДРЕСИРАНО когато пускам тема. КОГАТО ОТГОВАРЯМ - ЦИТИРАМ ТОВА НА КОЕТО ОТГОВАРЯМ ЗА ЯСНОТА НА ВСИЧКИ - ЗА КАКВО СТАВА ДУМА.
Така че се опитвай да излизаш от своето ЕГО - не си единствен в този клуб и....на целия свят.


"Поясни как може думата "бройлерче" да бъде факт?
Както и "момиченце"? "

"Бройлерче" е едно малко порасло пиле - но не още кокошка!
"Момиченце" е Кали ЗА МЕН - НЕ ЗА ТЕБ И ВРЪСНИЦИТЕ И !


"Атеист" + "Евреин" е факт, който просто не може да се случи. "
"Атеист" е човек, който отрича съществуването на Бог.
Има много евреи, които следват всякакви световни религии а също и.....атеисти. Точно като всички други нации.
Др.Муле сам написа че е евреин, а това че е атеист е ОЧОВАДНО ЗА ВСЕКИ - ПАК ОТ НЕГОВИТЕ ИЗЯВИ И ПИСАНИЯ.......ОТ ГОДИНИ ВЕЧЕ....


"Бъди точен, Оро!"
КАКВО Е ТОВА "ТОЧЕН" СПОРЕД ТЕБЕ?
Някой който да мисли
ТОЧНО КАТО ТЕБЕ НАЛИ???
Нема да стане!

"Виждаш ли?... Открих ти цели три грешни факта.
Е как да ти вярва човек после."

Единственото, което всички откриха е начина на твоето лично мислене и възприятия, както и способноста/неспособноста да правиш логични връзки и заключения.....


Ще се откажеш ли от дейноста си на "кърлеж-навлек" ???
Повече няма да ти отговарям.
Доказа се че е губене на време!




Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: дядoБлaro]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 22:02



"един чичко застаряващ,
се чуди как да се самозадоволи. "


Как "чичко" бе НАЛИ СИ СЕ НАРЕКЪЛ ДЯДО БЛАГО САМ И ДОБРОВОЛНО......



Тема А, случайно...нови [re: Opo]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано06.02.04 22:46



Имало ли е критика, която някога да си я приемал и да си си признавал грешка?

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: Opo]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано06.02.04 23:40



идейка:

най-близкия адвокат мисля че е Abetor

може да се навие, защото познава специфичната клубна терминология...


//малко провокирам тука, ама то това е ясно за този клуб...





Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: Kpъr]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано07.02.04 00:11



ами аз вече му писах
и чакам отговор

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Вслушай се...нови [re: Opo]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано07.02.04 02:41



Красота имаше и в твоя пътепис за Маями, изчетох го, научих доста, а снимките бяха много качествени. Удоволствие бе за мен да се насладя на тази Природа:)))

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: Kpъr]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 04:14



Ако Кали отказва да приеме отговорностите на мод, тоя който спомена
абе-Тор е най-отвратния от всички навлеци-кърлежи, които са се лепили някога за мен.
Тоя изтри няколко пъти от клуб "Право" където е "мод" "Наказателния закон за компютърни престъпления" който пуснах като го обяви за ....."спам"
Това нагло селянче, който освен това и бил адвокат по професия ми клонира регнатия ник /комп.престъпление!/ и написа куп простотии от мое име и след това затвори всякакъв достъп от Норвегия до клубовете в които са го поставили да е мод......В темата ми за отваряне на Нов клуб "Оазис" в който да няма простотии а ясен регламент тоя келеш буквално се осра до гуша да се гаври с идеята ми.....Преследвал ме е с месеци като най-отявлен комплексар психар......
И такива - ги правят моди...... Без морал, без срам и с първа сигнална система.....



Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: lex]  
Авторcъвeт (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 05:44



Момче, все повече се очертаваш като интриганчето на клуба. Я се вземи в ръце и се занимавай със себе си повече.



Тема Re: УТРЕ СМЕ НА РИЛА:нови [re: Opo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 06:42



Утре сме на РИЛА....хи хи хи
Автор MУЛE (Нерегистриран)
Публикувано 06.02.04 21:41




Банка кукумявки и кукундрели, тръгваме към Седемте езера.
А който е зает или има инфекция или ерекция в главата си, да си стои тук!
Наказвам ви, да си стоите в къщи и да си мислите за житейските несгоди, докато капнете.

Нказвам ви, да се дразните, да пъшкате, да завиждате , да умувате, щото едно време ви казвах обратното, но вие нищо не направихге.
Е сега,- така ви се пада.
Живейте в скапаните си жилища, ходете със скапаните си дрехи,работете скапаната си работа и мижитуркайте пред скапаните си жени, мъже и началници.

Муле- утре сме на Рила...хе хе х е И какво от това?






Тема Re: Утре сме на РИЛА....хи хи хи [re: MУЛE]
Автор ! (Нерегистриран)
Публикувано 06.02.04 23:42



Робе и на Хималая да се качиш ...все тая....
Пак ще направиш същото, както винаги....като развален грамофон ще пуснеш старата чалга.

Ето на кво си осъден:
1. Да се добереш с мъка до една хижа
2. Понеже не си човек ни имаш ЕГН, ни документи за самоличност - но имаш вид на престъпник.....ще се шмугнеш м/у редовните или ще изпълзиш под рецепцията или някоя от дойките ти бавачки ще ти метне нещо на буренясалата тиква докато друга баламосва хижара......или му пуска подкуп да те пусне в хижата....Мафиотски номера в които си цар. И няма друг начи ЗАЩОТО СИ ЕМИГРАНТ В СОБСТВЕНАТА СИ СТРАНА....
3. Докато всички се радват на въздуха, планината, природата ти ще отвориш очи като палачинки и ще дебнеш дебнеш и търсиш....какво? Бога ли?В хората? Не бе, както винаги ще дебнеш и търсиш....кусури и недостатъци на всички и всичко!!! Койкак седнал, кой как станал, кой каква прическа има, коя пък я няма, кой какъв му е носа, гъза и т.н.
4. И кат се върнеш ще изсереш тук в този клуб всички лайна, които си събрал от Рила......Ще оплюеш, напикаеш, насереш и отвъргнеш всеки от компанията.....Все същата стара тъпа, патологична, атеистична игра на болния ти мозък мафиотски, комплексарски.....Същата изтъркана чалга....






Тема Re: Утре сме на РИЛА....хи хи хи [re: !]
Автор MУЛE (Нерегистриран)
Публикувано 07.02.04 06:31




Като стана въпрос за чалгата, новият ми шофьор, донесе нова музика в колата.И тя е чалга.Мулето по принцип не слуша музика в колата, но не пречи на другите да слушат.И този бацил, подмени дисковет в чейнджъра, донесе дно кило касети и ми пуска и доста чалга.И като се заслушам текстовете на песните,, си умирам от смях :

"Имам дупка на стената
зяпам на съседката краката"....хе хех е

".К...рви .......сбогом...."

За някакви цепнати дънки също се пее...хи хихи хи

и т.н
Иначе шофоьорът ми, е с висше образование, бивш военен, малко недодялан, но готино и усмихнато същество, а не е като теб.... Оро
Дори си има кучето Алекс, за което се грижи, за разлика от теб- дато си сам, и умираш бавно от скука нейде из Норвегия.

А ти...Оро, бръмчиш като комар,на който едното му крило е повредено и върти в кръг,щото не може иначе ....или пък, скърцаш и хленчиш, като цигу- мигу , на която са скъсани две струни.
....................................
Стой си там в Норвегия , мъчи се там, между овчедушните норвежци- това ти е наказанието.И от врем на време идвай тук, за да разбереш, че вече си емигрант и тук, че си чужд и ненужен никому.

Единствно Мулето те диша, и то както виждаш, ти си извор на непрекъснати подигравки и бъзици.
То , на един смешен орангутан, на 75 години, кво ли друго му остава

Мулето няма страна.
Затова мулето захвърли ненужните му документи, и сега джобовете му са празни.
Документите,за така наречената "самоличност", не са ви необходими на вас.Те са необходими на обществото , на държавата и са начена, чрез който ви държат под контрал и наблюдение.С много последващи мерки, ви притискат и ви задължават, да носите документи.Те показват принадлежността ви, към една система, която е предназначена да ви експлоатира и контролира.
На този свят, всеки идва добре подготвен и екипиран с всичко необходимо.
В екипировката не са включени карти и паспорти, защото няма нужда от тях.В този екип, има заложена генетична памет, генетичен паспорт, в който има информация за всичко, което си преживял и после си забравил.

А тези паспорти и карти, които вие имате сега, носят малко и лъжлива информация, която не е за вас, а е против вас.
Паспортите не са във ваш интерес, но във ваша вреда.
За какво са ти тогава?
Носиш ги в безисходицата си, в която се намираш.
Носиш ги щото си принуден да го правиш, защото трябва да теглиш пари или да пътуваш....
..........................................................

Мулето не се качва само на Рила и на Хималаите...но и на други места.
.......................................................
Този постинг го написах и заради теб...за да усетиш колко си далече там, както не можеш да си позволиш дори едно такова дребно нещо, като това, да се покатериш на гърба на баба Рила и да я почешеш и погалиш по гърбиците.
...........................................
Хижарите, там където ходим често , ме познават.
Те ме възприемат като водач на групи, защото винаги ходя с повече хора.
В един от случаите изведох горе група от 20 и няколко руснака и рускини, от една "духовна" банда , на която и гледах сеира.
..................................
ЕЕЕХХХХ Оро ..... нескопосаника на мама и тати,несретник и хъш български.


Стой си там, в Норвегия и джафкай тук, кокото си искаш, щото там никой не разбира от джафкането ти.Норвежците са скучни и тъпи хора- там няма Мулета и разни други, затова си умрял от скука и си дошъл тук- при Мулето.
Дори и трите ти жени те зарязаха, и сега си самотен там нейде, та се налага да идваш тук, да намериш утеха, че някой все пак ти слуша дъртия вмирисан глас.

Протягам се ...колкото мога, с усмвката си на лицето...усмивка носеща вкуса на сладко грозде...и усещането за този фалшив но приятен ден, който ми предстои.
Довечера ще гледам звездите от Рила, ще си общувам с тях, ще дишам чистия въздух, макар такова нещо да няма, щото въздухът е смес от най различни газове.
.........................................
Затварям си клепачите и веднага попадам в друг свят, в света на звездите и кометите, застанал до едно космическо кръстовище, където безшумно се разминават разноцветни времена и енергии...................................
.............................
Няма да ти пиша повече,за там, за да не се дразниш много, щото ще вземеш да пукнеш някой ден.
Дразни се , ама по малко,Оро, за да има за по-дълго време.
Дърт смотльо, на 75 години стана и пак...нищо не излезе от теб.

Муле-"има невидими същества, които стоят около вас и ви се присмиват"- казва ТОЙ.Мулето се присмива , но не е едно от тях.И кво от това?



Тема А кой е най-близкият....нови [re: Kpъr]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано07.02.04 09:10



...психиатър?
Моята професия няма да помогне тук.



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: cъвeт]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано07.02.04 14:15



В какъв смисъл го казваш?
Не те разбрах.

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: А кой е най-близкият....нови [re: abettor]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано07.02.04 14:24



даващ признаци че има такива способностите е самият "интернет", като идея,

нали затова е правилният избор на всеки който с клин клин избива...

чрез пристрастяване към нещо ново, да се премахва друго пристрастяване, магията е обаче да не ползваш химия, а само мисъл...





Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Akashia]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 19:42



"Що се занимаваш с тези глупости бе Оро ?"

"Давам на всекиго това очаква да му дам тук в виртуала!"
Мой принцип !
Може би ще те очуди факта, че маса юзъри ме преследват - често с фанатично усърдие и постоянство и ме дразнят с една единствена цел и очакване:


Да ги цапардосам по гаванките с една сопа!
И си го получават.....и повечето мирясват.....

Но тези, които търсят нормално човешко общуване и размяна на интелигентни мисли и становища - също получават търсеното от мен.

По-ясно от това?



Тема Духовните Учителинови [re: Opo]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано07.02.04 19:51



Извинявай, че ще се намеся в разговора.

Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти. От къде я взе?

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Морето тъгува...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 19:56



А чела ли си книгата "Джонатан чайката" на Р.Бах
Аз имах случай да видя и видео запис от книгата.
Страхотно! Разказва за една чайка, която решава да се отдели от стадото в което е родена и отрасла и.....да полети горе при орлите.....И всичката съпротива на роднини и старейшините в ятото, които и набиват в гаванката че "Чайките не могат да летят при орлите" Но в една драматична борба с тях и с орлите и със слабостите си падаща, умираща и пак съвземаща се тази чайка накрая полетява във висините всред орлите и....те я приемат като своя.
И тогава какво става?
Чайката Джонатан решава да се върне и помогне на своите братя и сестри в ятото и те да полетят като нея. Да им разкаже, че и те могат да стигнат при орлите....при Истината при Слънцето....
И кво става?
Като се връща и каца на брега при старите си роднини те....се нахвърлят в/у нея като "предателка" на ятото и традициите му....накълвават я до смърт и тя.....едва успява да отлети и се спаси.....от своите най-близки, които едва не я убиха в невежеството си...

Често и аз се чувствувам като тази чайка, говорейки на всички, че е възможно да се полети нависоко.....Че човек е свободна птица и може да се научи да лети отново свободно ако отиде при Учителя, който ме научи мен да летя отново и ме освободи от веригите с които бях окован......може би от векове......

Тук има един магазин за видеота с огромен каталог и мога да поръчам отново едно копие от този филм /той е някъде от 60-те ако не се лъжа/ и да го преведа сам на български за всички........Дано не забравя пак......






Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Kaily]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:00



"Не съм го чела, естествено. Нали знаеш, че дълги постинги не чета"

Твоя привилегия е САМО ДА ПИШЕШ ДЪЛГИ ПОСТИНГИ.......не да четеш такива от друг......Това е от чиракуването при др.Муле



Тема Re: Морето тъгува...нови [re: Neon]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:05



"кви са тия комунисти, кви са тия капиталисти, вижте календара, показва 2004, а не 1984"

Ти не гледай календара! Отледай се наоколо си и усети вонята на номеклатура, мутри, мафиоти, посткомутанти.....Тя е все тъй силно токсична и натрапчива на всяка крачка.....Може би 1 поколения трябва да поживее по демократичните принципи за да се .....отмирише червената смрад....от съзнанието на хората....



Тема Re: Чуди се еволюирай!нови [re: Cфaйpa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:09



Щом се чудиш - това е добре!
Чуденето е присъщо на човека.
И чрез чудене, падане, ставане и болки и радости ....все повече ще се очовечаваш.....Наблюдавай се да не се оскотиш от глупост....



Тема Re: Духовните Учители - познаваш ли ги всичките ??нови [re: lex]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:35



"Извинявай, че ще се намеся в разговора.

Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти. От къде я взе? "


Не те извинявам по никакъв начин защото НЕ ВЕДНАЖ ТИ ПОВТОРИХ НА ЧИСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЕ ПРЕВРЪЩАМ В "БЮРО-СПРАВКИ ОТГОВОРИ НА ВСЯКАКВИ ИНФАНТИЛНИ ВЪПРОСИ"

1. "Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти."
АБСОЛЮТНО ТЪП ВЪПРОС !!! зА ДА ИЗПОЛЗУВАШ "НИТО ЕДИН" - значи че познаваш всичките. Колцина познаваш ти лично? Или основно и задълбочено.
Не ми отговаряй. Не ми трябва!
2. Аз не ИЗПОВЯДВАМ никаква философия изобщо!!! СПОДЕЛЯМ МОЯТ ОПИТ И МИСЛИ И МЪДРОСТИ ДО КОИТО СЪМ ДОСТИГНАЛ ПРЕЗ СВОЯ ЖИВОТ.
3. ИСТИНСКИЯ УЧИТЕЛ НЕ ДОНАСЯ НА ЗЕМЯТА НИКАКВА НОВА ФИЛОСОФИЯ ИЛИ РЕЛИГИЯ ИЛИ СЕКТА ИЛИ УЧЕНИЕ ИЛИ ДОГМА ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО ОТ СОРТА........ЗАЩОТО СВЕТА Е ЗАДРЪСТЕН И БЕЗ ТОВА ОТ ПОДОБНИ НЕЩА.....


Сега ВНИМАВАЙ СИЛНО И ДОРИ СИ ГО ЗАПИШИ НЯКЪДЕ ЗАЩОТО НЯМА ДА ПРОДЪЛЖАВАМ НИКАКВИ ИГРИ ОТ СОРТА
"ВЪПРОСИ И ПРОВОКАЦИИ - ИЗМЪКВАНЕ НА ОТГОВОРИ" С ТЕБЕ.


ИСТИНСКИЯТ УЧИТЕЛ ИЛИ САТГУРУ Е ТОЗИ, КОЙТО ИДВА С "КЛЮЧЪТ" КОЙТО МОЖЕ ДА ОТВАРЯ ЧОВЕШКИТЕ СЪРЦА ЗА ВЛИЗАНЕ В КОНТАКТ С ИСТИНАТА ИЛИ С ИСТИНСКОТО СЕБЕ СИ. ТОЗИ КЛЮЧ СЕ ДАВА ПРИ ИЗВЕСТНИ УСЛОВИЯ НА ВСЕКИ, КОЙТО Е ПОЧУВСТВУВАЛ НАИСТИНА И ДЪЛБОКО В СЕБЕ СИ ТАЗИ ЖАЖДА ЗА ТОВА СЪПРИКОСНОВЕНИЕ И ИЗЖИВЯВАНЕ В СЕБЕ СИ, КОЕТО Е ОПИСАНО ОТ НАЙ-ДРЕВНИ ВРЕМЕНА ОТ ВСИЧКИ РЕЛИГИИ И Е ВЪРХОВНА ЦЕЛ В ЕВОЛЮЦИЯТА НА ЧОВЕКА.
ЗНАЧИ - САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРАКТИЧЕСКО ВЛИЗАНЕ В КОНТАКТ С СЕБЕ СИ ВЪТРЕ В ТЕБ.
НИКАКВИ ТЕОРИИ И ФИЛОСОФИИ.


Не бих желал да бъда таксуван или щампосван като проводник на някаква философия или секта или религия. Това, което говоря за Познанието всеки може да прочете сам направо от Учителя ми Прем Рават или да види видео с Него директно /има много преведени на български от мен също/ по сателитна програма, която предава всеки ден програми за цял свят, да отвори сайтовете които съм пускал тук не веднаж и.....бях обвинен че съм прекалил. Спрях!
Търсете сами!

И спри да ми досаждаш повече?

Няма да ти отговарям повече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.