Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема А кой е най-близкият....нови [re: Kpъr]  
Автор abettor (в кашона)
Публикувано07.02.04 09:10



...психиатър?
Моята професия няма да помогне тук.



Искам точно ТЕБ!

Тема Re: Подронване на достойнствотонови [re: cъвeт]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано07.02.04 14:15



В какъв смисъл го казваш?
Не те разбрах.

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: А кой е най-близкият....нови [re: abettor]  
Автор Kpъr (старо куче)
Публикувано07.02.04 14:24



даващ признаци че има такива способностите е самият "интернет", като идея,

нали затова е правилният избор на всеки който с клин клин избива...

чрез пристрастяване към нещо ново, да се премахва друго пристрастяване, магията е обаче да не ползваш химия, а само мисъл...





Тема Re: Изявите на др.Кали /Мулетарова/нови [re: Akashia]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 19:42



"Що се занимаваш с тези глупости бе Оро ?"

"Давам на всекиго това очаква да му дам тук в виртуала!"
Мой принцип !
Може би ще те очуди факта, че маса юзъри ме преследват - често с фанатично усърдие и постоянство и ме дразнят с една единствена цел и очакване:


Да ги цапардосам по гаванките с една сопа!
И си го получават.....и повечето мирясват.....

Но тези, които търсят нормално човешко общуване и размяна на интелигентни мисли и становища - също получават търсеното от мен.

По-ясно от това?



Тема Духовните Учителинови [re: Opo]  
Автор lex (..рохирим..)
Публикувано07.02.04 19:51



Извинявай, че ще се намеся в разговора.

Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти. От къде я взе?

"Не ме лъжете - аз ги виждам отсъстващите!"


Тема Re: Морето тъгува...нови [re: White rose in the he]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 19:56



А чела ли си книгата "Джонатан чайката" на Р.Бах
Аз имах случай да видя и видео запис от книгата.
Страхотно! Разказва за една чайка, която решава да се отдели от стадото в което е родена и отрасла и.....да полети горе при орлите.....И всичката съпротива на роднини и старейшините в ятото, които и набиват в гаванката че "Чайките не могат да летят при орлите" Но в една драматична борба с тях и с орлите и със слабостите си падаща, умираща и пак съвземаща се тази чайка накрая полетява във висините всред орлите и....те я приемат като своя.
И тогава какво става?
Чайката Джонатан решава да се върне и помогне на своите братя и сестри в ятото и те да полетят като нея. Да им разкаже, че и те могат да стигнат при орлите....при Истината при Слънцето....
И кво става?
Като се връща и каца на брега при старите си роднини те....се нахвърлят в/у нея като "предателка" на ятото и традициите му....накълвават я до смърт и тя.....едва успява да отлети и се спаси.....от своите най-близки, които едва не я убиха в невежеството си...

Често и аз се чувствувам като тази чайка, говорейки на всички, че е възможно да се полети нависоко.....Че човек е свободна птица и може да се научи да лети отново свободно ако отиде при Учителя, който ме научи мен да летя отново и ме освободи от веригите с които бях окован......може би от векове......

Тук има един магазин за видеота с огромен каталог и мога да поръчам отново едно копие от този филм /той е някъде от 60-те ако не се лъжа/ и да го преведа сам на български за всички........Дано не забравя пак......






Тема Re: Изобщо и няма да чета какво си писалнови [re: Kaily]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:00



"Не съм го чела, естествено. Нали знаеш, че дълги постинги не чета"

Твоя привилегия е САМО ДА ПИШЕШ ДЪЛГИ ПОСТИНГИ.......не да четеш такива от друг......Това е от чиракуването при др.Муле



Тема Re: Морето тъгува...нови [re: Neon]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:05



"кви са тия комунисти, кви са тия капиталисти, вижте календара, показва 2004, а не 1984"

Ти не гледай календара! Отледай се наоколо си и усети вонята на номеклатура, мутри, мафиоти, посткомутанти.....Тя е все тъй силно токсична и натрапчива на всяка крачка.....Може би 1 поколения трябва да поживее по демократичните принципи за да се .....отмирише червената смрад....от съзнанието на хората....



Тема Re: Чуди се еволюирай!нови [re: Cфaйpa]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:09



Щом се чудиш - това е добре!
Чуденето е присъщо на човека.
И чрез чудене, падане, ставане и болки и радости ....все повече ще се очовечаваш.....Наблюдавай се да не се оскотиш от глупост....



Тема Re: Духовните Учители - познаваш ли ги всичките ??нови [re: lex]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 20:35



"Извинявай, че ще се намеся в разговора.

Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти. От къде я взе? "


Не те извинявам по никакъв начин защото НЕ ВЕДНАЖ ТИ ПОВТОРИХ НА ЧИСТ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЕ ПРЕВРЪЩАМ В "БЮРО-СПРАВКИ ОТГОВОРИ НА ВСЯКАКВИ ИНФАНТИЛНИ ВЪПРОСИ"

1. "Нито един духовен Учител няма такава философия, каквато изповядваш ти."
АБСОЛЮТНО ТЪП ВЪПРОС !!! зА ДА ИЗПОЛЗУВАШ "НИТО ЕДИН" - значи че познаваш всичките. Колцина познаваш ти лично? Или основно и задълбочено.
Не ми отговаряй. Не ми трябва!
2. Аз не ИЗПОВЯДВАМ никаква философия изобщо!!! СПОДЕЛЯМ МОЯТ ОПИТ И МИСЛИ И МЪДРОСТИ ДО КОИТО СЪМ ДОСТИГНАЛ ПРЕЗ СВОЯ ЖИВОТ.
3. ИСТИНСКИЯ УЧИТЕЛ НЕ ДОНАСЯ НА ЗЕМЯТА НИКАКВА НОВА ФИЛОСОФИЯ ИЛИ РЕЛИГИЯ ИЛИ СЕКТА ИЛИ УЧЕНИЕ ИЛИ ДОГМА ИЛИ КАКВОТО И ДА БИЛО ОТ СОРТА........ЗАЩОТО СВЕТА Е ЗАДРЪСТЕН И БЕЗ ТОВА ОТ ПОДОБНИ НЕЩА.....


Сега ВНИМАВАЙ СИЛНО И ДОРИ СИ ГО ЗАПИШИ НЯКЪДЕ ЗАЩОТО НЯМА ДА ПРОДЪЛЖАВАМ НИКАКВИ ИГРИ ОТ СОРТА
"ВЪПРОСИ И ПРОВОКАЦИИ - ИЗМЪКВАНЕ НА ОТГОВОРИ" С ТЕБЕ.


ИСТИНСКИЯТ УЧИТЕЛ ИЛИ САТГУРУ Е ТОЗИ, КОЙТО ИДВА С "КЛЮЧЪТ" КОЙТО МОЖЕ ДА ОТВАРЯ ЧОВЕШКИТЕ СЪРЦА ЗА ВЛИЗАНЕ В КОНТАКТ С ИСТИНАТА ИЛИ С ИСТИНСКОТО СЕБЕ СИ. ТОЗИ КЛЮЧ СЕ ДАВА ПРИ ИЗВЕСТНИ УСЛОВИЯ НА ВСЕКИ, КОЙТО Е ПОЧУВСТВУВАЛ НАИСТИНА И ДЪЛБОКО В СЕБЕ СИ ТАЗИ ЖАЖДА ЗА ТОВА СЪПРИКОСНОВЕНИЕ И ИЗЖИВЯВАНЕ В СЕБЕ СИ, КОЕТО Е ОПИСАНО ОТ НАЙ-ДРЕВНИ ВРЕМЕНА ОТ ВСИЧКИ РЕЛИГИИ И Е ВЪРХОВНА ЦЕЛ В ЕВОЛЮЦИЯТА НА ЧОВЕКА.
ЗНАЧИ - САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРАКТИЧЕСКО ВЛИЗАНЕ В КОНТАКТ С СЕБЕ СИ ВЪТРЕ В ТЕБ.
НИКАКВИ ТЕОРИИ И ФИЛОСОФИИ.


Не бих желал да бъда таксуван или щампосван като проводник на някаква философия или секта или религия. Това, което говоря за Познанието всеки може да прочете сам направо от Учителя ми Прем Рават или да види видео с Него директно /има много преведени на български от мен също/ по сателитна програма, която предава всеки ден програми за цял свят, да отвори сайтовете които съм пускал тук не веднаж и.....бях обвинен че съм прекалил. Спрях!
Търсете сами!

И спри да ми досаждаш повече?

Няма да ти отговарям повече!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.